Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραιοι μηχανισμοι ακουω , γινεται δουλιτσα ακουω ... και ολα αυτα τα επιφωνηματα για τα maligned hearts..μονο ? Kαι επειδη οτι ισχυει για τους 2ους/3ους chars απο αποψη reknown/map/campaign/altars/mount , θα ισχυει και για τους seasonal ?

Το οτι πρεπει να ξαναλιωσουμε να λεβελιασουμε (οπως γινεται κλασικα σε καθε season του καθε diablo) ... που το βαζεις ? Λιγο το "τυρακι" κατ'εμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, mordred said:

E ρε γκρίνια!

Καμμια γκρινια. Την αντιστοιχη γκρινια την εχω ριξει καιρο τωρα με τα seasons στο D3. Απλα διαβαζα επιφωνηματα και νομιζα οτι ηρθε η Δευτερα Παρουσια των arpg. Kαι το μονο που διαβαζω ειναι για ... maligned hearts. Που δεν λεω , ωραιος μηχανισμος ... αλλα μονο αυτο ? 
Εδω καλα καλα δεν εχουμε ακομα level-ιασει τον normal char , εμεις οι casual :) , και τωρα πρεπει να ξεκινησουμε νεο seasonal char για τα ... maligned hearts ? Δεν σε αναγκαζει κανεις να μου πεις , απλα προσπαθω να δω πως το σκεφτηκαν εκει στην blizzard.

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Με το χθεσινό patch "Helltide chests can now drop Unique items."

Seriously 1 μηνα μετά το θυμήθηκαν?

Επίσης επιτέλους "The cap for crafting materials has been increased from 9999 to 99999."

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 hours ago, Thresh said:

Επίσης επιτέλους "The cap for crafting materials has been increased from 9999 to 99999."

Κυριολεκτικά κάποιος πάτησε ένα κουμπί και πρόσθεσε ένα εννιάρι σε μια γραμμή κώδικα :D.

Επεξ/σία από Tobajara
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 minutes ago, Thresh said:

Με το χθεσινό patch "Helltide chests can now drop Unique items."

Seriously 1 μηνα μετά το θυμήθηκαν?

Επίσης επιτέλους "The cap for crafting materials has been increased from 9999 to 99999."

Το γέλιο είναι ότι έριχνε ultra rare uniques σε αυξημένους ρυθμούς και γρήγορα γρήγορα το απενεργοποιησαν τελείως  :D Σήμερα θα βγάλουν patch να τα ξαναβάλουν στο παιχνίδι 

Επεξ/σία από Aztec
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators
Just now, Aztec said:

Τι γέλιο είναι ότι έριχνε ultra rare uniques σε αυξημένους ρυθμούς και γρήγορα γρήγορα το απενεργοποιησαν τελείως  :D Σήμερα θα βγάλουν patch να τα ξαναβάλουν στο παιχνίδι 

Yeah πρόσεξα το μήνυμα στον client.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 minutes ago, mphxths said:

Καμμια γκρινια. Την αντιστοιχη γκρινια την εχω ριξει καιρο τωρα με τα seasons στο D3. Απλα διαβαζα επιφωνηματα και νομιζα οτι ηρθε η Δευτερα Παρουσια των arpg. Kαι το μονο που διαβαζω ειναι για ... maligned hearts. Που δεν λεω , ωραιος μηχανισμος ... αλλα μονο αυτο ? 
Εδω καλα καλα δεν εχουμε ακομα level-ιασει τον normal char , εμεις οι casual :) , και τωρα πρεπει να ξεκινησουμε νεο seasonal char για τα ... maligned hearts ? Δεν σε αναγκαζει κανεις να μου πεις , απλα προσπαθω να δω πως το σκεφτηκαν εκει στην blizzard.

Ε ναι πάμε για seasonal λογικά. Αν και πρώτη season μπορεί να συνεχίσω με το βάρβαρο. Θα δω. Ερώτηση το campain μπορείς να το ξαναπαίξεις με seasonal; Έχεις την επιλογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Προσωπικα το εχω σταματησει στα 65 λεβελ και δεν υπαρχει λογος να ανεβω παραπανω με βαση το seasonal content και εφοσον δημιουργεις νεο χαρακτηρα. 

 Αν δεν ρίξεις uber Lilith δεν κάνεις τίποτα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, BlurayMoviesGreece είπε

Iσως και να κανω εγω λαθος αλλα νομιζω οτι ο "Varshan the consumed" ειναι το νεο Boss απο το νεο Capstone.
Εγω θα ξεκινησω με Softcore στο 1 Season και βλεπουμε μετα.
Δεν ξερουμε ποσο πιο δυσκολα ειναι τα Malignant mobs/bosses και δεν θελω να το μαθω με το δυσκολο τροπο :P
 

Δυστυχώς δεν αναφέρεται πουθενα για WT5! Αν ήταν θα το λέγανε ξεκαθαρα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 ώρες πριν, lasithi12 είπε

προσπαθησα να αλλαξω και λιγο το build μπας και αποκτησει ενα ενδιαφέρον

το gold που απαιτείται ειναι τρελό. ξεπέρασε τα 100 μύρια.

Εισαι σιγουρος? Εγω στα 78 αν θυμαμαι σωστα αλλαξα τον Sorc απο Firewall σε Ice Shards με σχετικα λιγα λεφτα...Ολα τα Skills points πανω κατω και ολα τα Paragon. Συν Aspects στα items και upgrades. 

2 ώρες πριν, mphxths είπε

απλα προσπαθω να δω πως το σκεφτηκαν εκει στην blizzard.

οταν ακουγες season τι περιμενες? Ασε τι σκεφτοντουσαν εκει στην Blizzard και πες μας τις δικες σου σκεψεις...Ηξερες οτι το παιχνιδι θα εχει seasons, τι νομιζες οτι θα ηταν αυτες? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
13 minutes ago, Αλεξανδρος A.92 said:

οταν ακουγες season τι περιμενες? Ασε τι σκεφτοντουσαν εκει στην Blizzard και πες μας τις δικες σου σκεψεις...Ηξερες οτι το παιχνιδι θα εχει seasons, τι νομιζες οτι θα ηταν αυτες? 

Δεν μιλαω για το οτι θα φτιαχνεις νεο char και οτι θα μεταφερονταν καποια πραγματα απο το normal στο seasonal , οπως ειχε διαρρευσει εδω και κατι μερες. Περιμενα κατι παραπανω απο μια και μονο προσθηκη , αυτη των maligned hearts. Ακομα και στο D3 , οταν σκαει νεο season βλεπεις "αρκετα" νεα πραγματα. Καποιο buff , καποια νεα affixes στα items , ισως καποιο νεο set , νεα gems κατα καιρους. Εδω στο 4 , δεν εχουμε καν set items , εκτος και αν δεν τα πηρα χαμπαρι εγω... Κανα νεο level στα gems θα παιξει ?

Δεν λεω οτι δεν ειναι ωραια φαση τα maligned hearts , αλλα μεχρι να κανουμε δουλεια με αυτα , θα εχει τελειωσει το season :) 

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

49 λεπτά πριν, mphxths είπε

Περιμενα κατι παραπανω απο μια και μονο προσθηκη , αυτη των maligned hearts. Ακομα και στο D3 , οταν σκαει νεο season βλεπεις "αρκετα" νεα πραγματα. Καποιο buff , καποια νεα affixes στα items , ισως καποιο νεο set , νεα gems κατα καιρους. Εδω στο 4 , δεν εχουμε καν set items , εκτος και αν δεν τα πηρα χαμπαρι εγω... Κανα νεο level στα gems θα παιξει ?

Θα δουμε τα Patch notes στις 18/7 και θα κρινουμε. Χθες ηταν ουσιαστικα μια χαλαρη ενημερωση του μηχανισμου κτλπ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...