Προς το περιεχόμενο

Diablo IV [PC]


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 minutes ago, lasithi12 said:

μου χε εμφανισει ενα το εκανα.

πολυ πηξιμο... και να πεις απο δυσκολια... δεν ειναι τιποτα τρελό το dungeon πολυ σκουπα πέφτει.... το περιμενα λιγο ποιο δυσκολο...

Ε πλεον η δυσκολια στο παιχνιδι ειναι τα nightmare dungeons. Oλα τα υπολοιπα ειναι πια σε "farm status" :) 

Επεξ/σία από mphxths
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

26 minutes ago, mphxths said:

Ε πλεον η δυσκολια στο παιχνιδι ειναι τα nightmare dungeons. Oλα τα υπολοιπα ειναι πια σε "farm status" :) 

μου χε εμφανισει ενα το κανα και τέλος.

τωρα δεν μου βγάζει αλλα  και τα σιγκιλς στον οκιουλιστ μου ειναι κλειστα ακομα.

που τα βρισκω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 minutes ago, lasithi12 said:

μου χε εμφανισει ενα το κανα και τέλος.

τωρα δεν μου βγάζει αλλα  και τα σιγκιλς στον οκιουλιστ μου ειναι κλειστα ακομα.

που τα βρισκω;

Πρεπει να πληρωσεις. Με 5 ευρω ανα dungeon σου ανοιγω εγω nightmare dungeons :P Περα απο την πλακα πρεπει να κανεις νομιζω 21 και πανω nm dungeon και μετα σου ενεργοποιει ενα quest με τον occulist για να σου ανοιξει το craft/salvage sigils.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 minutes ago, mphxths said:

Πρεπει να πληρωσεις. Με 5 ευρω ανα dungeon σου ανοιγω εγω nightmare dungeons :P Περα απο την πλακα πρεπει να κανεις νομιζω 21 και πανω nm dungeon και μετα σου ενεργοποιει ενα quest με τον occulist για να σου ανοιξει το craft/salvage sigils.

τωρα με τρολαρεις; που να πληρωσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lasithi12 είπε

μου χε εμφανισει ενα το εκανα.

πολυ πηξιμο... και να πεις απο δυσκολια... δεν ειναι τιποτα τρελό το dungeon πολυ σκουπα πέφτει.... το περιμενα λιγο ποιο δυσκολο...

Wrong τα nightmare dungeons έχουν δυσκολία..Προφανώς έκανες tier 1 nightmare που είναι βολτα στο παρκο .Για κάνε tier nightmare 20 που είναι το ανώτατο sacred tier 3 σου βγάζει 73 level mobs.Και πάει μέχρι tier 100 ancestral στο tier 4.Οταν μπορείς να βγάζεις με σχετική ευκολία nightmare dungeon tier 20 αλλάζεις το παιχνίδι σε tier 4

Επεξ/σία από jimtriol
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 minutes ago, jimtriol said:

Wrong τα nightmare dungeons έχουν δυσκολία..Προφανώς έκανες tier 1 nightmare που είναι βολτα στο παρκο .Για κάνε tier nightmare 20 που είναι το ανώτατο sacred tier 3 σου βγάζει 73 level mobs.Και πάει μέχρι tier 100 ancestral στο tier 4.Οταν μπορείς να βγάζεις με σχετική ευκολία nightmare dungeon tier 20 αλλάζεις το παιχνίδι σε tier 4

ναι το θέμα ειναι τι να κανω τωρα πως τα ανοιγω αυτά; ολα βολτα στο παρκο ειναι αυτα που εχει ανοιχτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, lasithi12 είπε

ναι το θέμα ειναι τι να κανω τωρα πως τα ανοιγω αυτά; ολα βολτα στο παρκο ειναι αυτα που εχει ανοιχτα..

Κανείς craft στον occultist higher tier nightmare dungeons

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 minutes ago, lasithi12 said:

δεν μπορώ δεν εχει επιλογή. ειναι κλειστή. τι λεβελ ανοιγει αυτο;

Ελα να κανουμε κανα 20κατι-αρι. Στανταρ ριχνει sigils μεσα στα nm dungeons. Ριχνει του ιδιου level ή λιγο παραπανω. Οποτε το παιρνεις μετα , σολαρεις μονος σου , και ξεκιναει το τρενακι των sigils μιας και οπως ειπα 99.99% ριχνει sigil σε καθε nm dungeon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 minute ago, mphxths said:

Ελα να κανουμε κανα 20κατι-αρι. Στανταρ ριχνει sigils μεσα στα nm dungeons. Ριχνει του ιδιου level ή λιγο παραπανω. Οποτε το παιρνεις μετα , σολαρεις μονος σου , και ξεκιναει το τρενακι των sigils μιας και οπως ειπα 99.99% ριχνει sigil σε καθε nm dungeon.

θα σε πω αυριο να κανουμε. γιατι ετσι δεν βλέπω προκοπη δεν εχει κανενα challenge

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, lasithi12 είπε

δεν μπορώ δεν εχει επιλογή. ειναι κλειστή. τι λεβελ ανοιγει αυτο;

ανοιγει οταν κανεις Tier 3 NM dungeon.

Αφου εκανες το 1ο που ανοιγει απλα στο quest line, λογικα σου πεταξε μεσα στο dungeon και αλλα Tier 1-2. Δες στα Concumables σου. Απο εκει τα κανεις δεξι κλικ και στο χαρτη βγαινει ενα κοκκινο εικονιδιο. Πας εκει το κανεις, πεφτουν και αλλα sigils tier 1-2-3 και σιγα σιγα ανεβαινεις και κανεις πιο μεγαλα Tier. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά δεν ξέρω αλλά τον μάγο τον πετσοκόψανε για end game . Δεν βλέπω να μπορεί να σπρώξει μεγάλα solo nightmare dungeons και Uber Lilith . Κοιτάω κοιτάω το paragon board και δεν βλέπω να μπορεί να καταφερει million critical hits όπως άλλες κλάσεις και να μπορέσει να επιζήσει  . Τα resistances θα τα φτιάξουν στο season 2 από ότι ειπαν όποτε τα defenses μέχρι τότε θα είναι αδύναμα . Μου αρέσει που έχουν γεμίσει τα paragon board με fire resistance , cold resistance etc ενώ armor πολύ λίγο λογικό γιατί μιλάμε για κλάση με intelligence 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Malthador είπε

Το game παίζεται με gamepad σε PC ή όχι;

Κατά βάση θα το βάλω για να παίζω στο Steam Deck μου, οπότε προτιμώ να παίζω με τα αναλογικά.

Ναι με series X controller παίζω μια χαρά όλα 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...