Προς το περιεχόμενο

Αγορά φακού από E-Infinity


Νι-Σα

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Θα ήθελα να ρωτήσω τα αγαπητά μέλη που έχουν προσωπική εμπειρία ή γνωρίζουν καλά, αν η αγορά φακού ή 

φωτογραφικού εξοπλισμού, γενικά, από το E-Infinity συνεπάγεται και επιπλέον πληρωμή φόρου κατά την άφιξη

του προϊόντος στην Ελλάδα. Επικοινώνησα μαζί τους και με διαβεβαιώνουν πως δεν θα έχω καμία επιπλέον χρέωση.

Δεν διευκρινίζουν, όμως, αν αυτό αφορά τους ίδιους ή/και το Ελληνικό τελωνείο.

Ευχαριστώ πολύ, εκ των προτέρων

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα σας!

Δεν ήξερα που έχει έδρα η συγκεκριμένη και ούτε μου το ανέφεραν, παρ΄ότι τους ρώτησα.

Αν είναι να εδρεύουν στην Αγγλία, είναι, πράγματι προς το παρόν, εντάξει.

Μία ακόμα ερώτηση, αν ξέρετε. Είναι αξιόπιστη εταιρεία; Έχει αυθεντικά προϊόντα;

Ευχαριστώ θερμά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει πάρει αρκετός κόσμος από εκεί χώρις πρόβλημα. Και φιλος μου πριν λίγο καιρό τον Tamron 24-70 g2, και όλα οκ και σε 5-6 μέρες του ήρθε. 

Ας γράψω και κάτι που είδα στο Facebook σε μια συζήτηση..

Καποιος ρώτησε τι γίνεται με εγγύηση κλπ από το e-infinity και απάντησαν 2-3 που έτυχε και έβγαλε κάποιο πρόβλημα ο εξοπλισμός που είχαν αγοράσει από εκεί, ότι ρώτησαν το e-Infinity τι να κάνουν, πως να στείλουν τον εξοπλισμό σε αυτούς για την εγγύηση και τους είπε το infinity φτιάξτε τον εξοπλισμό στην επίσημη αντιπροσωπία της χώρας σας και στείλτε μας την αποδειξη με email. Έτσι και έκαναν και τους έστειλε το κόστος επισκευής στο PayPal τους το e-infinity.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...