Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επειδή ο συγκεκριμένος tresure map με παίδεψε πολύ

μπήκα στο youtube σε walktrough και είδα το ακριβές σημείο

η πλάκα που υποτίθεται είναι σκεπασμένος ο θησαυρός είνα μετακινημένη 

και φαίνεται απο το λακάκι να λείπει ο θησαυρός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εκει που ελεγα πως να μαζεψω gold και ποσο δυσκολο ειναι, οταν ολοκληρωσεις τα daily challenges ειναι πραγματικα αστειο το ποσο ευκολο ειναι, τελικα γνωριζει καποιος αν αγοράσω το outlaw pass θα τα παρω απευθείας τα 40 bars που δινει ή ξεκιναω απο 1 level?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Εκει που ελεγα πως να μαζεψω gold και ποσο δυσκολο ειναι, οταν ολοκληρωσεις τα daily challenges ειναι πραγματικα αστειο το ποσο ευκολο ειναι, τελικα γνωριζει καποιος αν αγοράσω το outlaw pass θα τα παρω απευθείας τα 40 bars που δινει ή ξεκιναω απο 1 level?

παίρνεις τα rewards από το level που είσαι και πίσω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Εκει που ελεγα πως να μαζεψω gold και ποσο δυσκολο ειναι, οταν ολοκληρωσεις τα daily challenges ειναι πραγματικα αστειο το ποσο ευκολο ειναι, τελικα γνωριζει καποιος αν αγοράσω το outlaw pass θα τα παρω απευθείας τα 40 bars που δινει ή ξεκιναω απο 1 level?

Για όλα τα 40 θέλει να πας 95 στο pass αλλά αξίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Εκει που ελεγα πως να μαζεψω gold και ποσο δυσκολο ειναι, οταν ολοκληρωσεις τα daily challenges ειναι πραγματικα αστειο το ποσο ευκολο ειναι, τελικα γνωριζει καποιος αν αγοράσω το outlaw pass θα τα παρω απευθείας τα 40 bars που δινει ή ξεκιναω απο 1 level?

Φιλε μου ποιο level εισαι  ? 

 

9 ώρες πριν, zvarthangalos είπε

Επειδή ο συγκεκριμένος tresure map με παίδεψε πολύ

μπήκα στο youtube σε walktrough και είδα το ακριβές σημείο

η πλάκα που υποτίθεται είναι σκεπασμένος ο θησαυρός είνα μετακινημένη 

και φαίνεται απο το λακάκι να λείπει ο θησαυρός.

Φιλε μου σου επαναλαμβανω , το treasure map ειναι σε 4 ή 5 σημεια 

και γω επειδη βαριεμαι να ψαχνω μπαινω και βλεπω σε ποιο location ειναι και παω 

συνηθως εμενα τουλαχιστον ειναι στο 3ο

Δηλαδη παω στα 2 πρωτα και δεν υπαρχει πουθενα , αλλιως ειναι τα γραφικα οταν εχει το θησαυρο και αλλιως χωρις αυτον

Αυτο που λες δηλαδη οτι εχει μετακινηθει πλακα απλα δεν ειναι εκει και ειναι σε αλλο σημειο 

κατα τη διαρκεια του παιχνιδιου οσο προχωρας θα σου ξαναβγει να πας στον ιδιο θησαυρο και θα ειναι σε αλλο σημειο

Δεν εχει πολλους θησαυρους εχει πχ 10 και τους εχει σε 4-5 σημεια αρα παει 40-50 θησαυροι 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, comfuzio είπε

Για όλα τα 40 θέλει να πας 95 στο pass αλλά αξίζει

Α μια χαρα τοτε γιατι ειμαι στα μισα περιπου 50 level στο club αυτη τη στιγμη οποτε κατι θα παρω πισω, απ' οτι ειδα στο club ανεβαινει πολυ γρηγορα το level.

5 ώρες πριν, spilios6 είπε

Φιλε μου ποιο level εισαι  ? 

Στο κανονικο level ειμαι γυρω στο 25 με 30 νομιζω, στο club ομως ειμαι level 50, λογικα το club μετραει σωστα? 

Εχω μαζεψει γυρω στα 31 bars κουτσα στραβα παιζω 1-2 daily την ημερα γιατι δεν εχω πολυ χρονο τελευταια τωρα που βγαζω 0.50 gold το daily ελπιζω να προλαβω σε κανα 10ημερο να μαζεψω 40 και να μη το καταργησουν γιατι απο οτι ειδα ειναι για περιορισμενο χρονο 😕

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

14 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Α μια χαρα τοτε γιατι ειμαι στα μισα περιπου 50 level στο club αυτη τη στιγμη οποτε κατι θα παρω πισω, απ' οτι ειδα στο club ανεβαινει πολυ γρηγορα το level.

Στο κανονικο level ειμαι γυρω στο 25 με 30 νομιζω, στο club ομως ειμαι level 50, λογικα το club μετραει σωστα? 

Εχω μαζεψει γυρω στα 31 bars κουτσα στραβα παιζω 1-2 daily την ημερα γιατι δεν εχω πολυ χρονο τελευταια τωρα που βγαζω 0.50 gold το daily ελπιζω να προλαβω σε κανα 10ημερο να μαζεψω 40 και να μη το καταργησουν γιατι απο οτι ειδα ειναι για περιορισμενο χρονο 😕

Φιλε μου εγω για  λιγες μερες ασχολιομουν μονο με τα daily και επαιρνα 4 μπαρουλες τη μερα !!!

Αν δεις ειναι ευκολο να βγουν και ειναι ευκολες και οι αποστολες στους ρολους σου λεει να κανεις μια μεταφορα πχ ή μια πωληση για 100 δολαρια και σου δινει 0,5 μπαρα.

Μην κοιτας μονο τις 7 αποστολες μπες και με το Ε στις διπλανες ειναι αλλες τοσες οποτε αν εχεις περιορισμενο χρονο κατι θα τσιμπησεις και απο εκει

Βεβαια δεν νομιζω οτι θεωρουνται daily και αν κανειςμονο αυτες και οχι τις πρωτες 7 νομιζω το χανεις αλλα οντως ειναι ενα τρυπακι που εχει κανει η Rockstar για να σε κραταει εστω και 5' τη μερα και ειναι καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
56 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Φιλε μου εγω για  λιγες μερες ασχολιομουν μονο με τα daily και επαιρνα 4 μπαρουλες τη μερα !!!

Αν δεις ειναι ευκολο να βγουν και ειναι ευκολες και οι αποστολες στους ρολους σου λεει να κανεις μια μεταφορα πχ ή μια πωληση για 100 δολαρια και σου δινει 0,5 μπαρα.

Μην κοιτας μονο τις 7 αποστολες μπες και με το Ε στις διπλανες ειναι αλλες τοσες οποτε αν εχεις περιορισμενο χρονο κατι θα τσιμπησεις και απο εκει

Βεβαια δεν νομιζω οτι θεωρουνται daily και αν κανειςμονο αυτες και οχι τις πρωτες 7 νομιζω το χανεις αλλα οντως ειναι ενα τρυπακι που εχει κανει η Rockstar για να σε κραταει εστω και 5' τη μερα και ειναι καλο

Οχι τις πιανει κανονικα για daily γιατι χθες εκανα μια απο αυτες που λες απο roles και τη μετρησε κανονικα για σερι, την επομενη ημερα δεν ειχε κανει reset, λιγο ακομα θελω για το pass, πιστευω αξιζει πολυ σου δινει πολλα και ωραια πραματακια και μονο που παιρνεις και τις μπαρες πισω αξιζει ακομη περισσοτερο, ελπιζω μονο να το προλαβω, 9 bars εμειναν ακομη κοντευουμε.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Πολυ γαματο! Πιστευω λειπει απο το original και θα επρεπε να.σου διναν αυτην την επιλογη με το αναλογο κοστος.μετα.την ληστεια να πλακωναν οι σεριφιδες στο camp και να επαιζε ολο το camp τις ντουφεκιες και μετα να αναγκαζοταν ολοι να μεταφερουν το camp σε αλλο κρυφο σημειο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να καταλαβω, μπορει καποιος να μου απαντησει, το outlaw pass 2 πρεπει να το ολοκληρωσεις 100 level μεχρη τις 31 Μαρτιου γιατι μετα θα λειξει και ας το εχεις αγορασει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

τάισε τον καλέ, έχει ρέψει ο άνθρωπος :P

Πλακα κανεις ετσι μου τον βγαζει υπέρβαρο στα statistics φαντασου να τον εβγαζε και αδύνατο 😂

Πες κανενα tip για να παω γρηγορα level 100 το club, ειμαι level 70 αλλα παει αργα...

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 12/1/2020 στις 7:53 ΜΜ, Psycho_Warhead είπε

όντως θα έπρεπε εξαρχής να μπορείς να κάνεις ληστείες έτσι...
Δηλαδή εμ μπάρα για το πόσο καλός ή κακός outlaw είσαι εμ δεν έχει να ληστέψεις τράπεζες...

3 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Πλακα κανεις ετσι μου τον βγαζει υπέρβαρο στα statistics φαντασου να τον εβγαζε και αδύνατο 😂

Πες κανενα tip για να παω γρηγορα level 100 το club, ειμαι level 70 αλλα παει αργα...

δε ξέρω καλλιέ από τέτοια..έχω παίξει μια ώρα online μόνο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...