Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Λοιπόν μέχρι το chapter 2 σε παίρνει ο ύπνος, από το chapter 3 παίρνει μπρος το παιχνίδι και αρχίζει να σε βάζει μέσα. Ουσιαστικά ένα GTA στην άγρια δύση βέβαια, αλλά κλασικά είναι καλή η R* σ' αυτό το στυλ.

Κρασάρει ακόμα κάποιες φορές με Vulkan τουλάχιστον, μπορεί στο μισάωρο, μπορεί και να παίξω 4 ώρες σερί και να μην κρασάρει. Τελείως random η φάση. Με DX12 έχει minor-stuttering, οπότε δεν παίζω καθόλου μ' αυτό.

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία !

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, Psycho_Warhead είπε

Λοιπόν μέχρι το chapter 2 σε παίρνει ο ύπνος, από το chapter 3 παίρνει μπρος το παιχνίδι και αρχίζει να σε βάζει μέσα. Ουσιαστικά ένα GTA στην άγρια δύση βέβαια, αλλά κλασικά είναι καλή η R* σ' αυτό το στυλ.

Κρασάρει ακόμα κάποιες φορές με Vulkan τουλάχιστον, μπορεί στο μισάωρο, μπορεί και να παίξω 4 ώρες σερί και να μην κρασάρει. Τελείως random η φάση. Με DX12 έχει minor-stuttering, οπότε δεν παίζω καθόλου μ' αυτό.

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία !

Γεια σου Μήτσο καουμπόι!!! Μη πετάξεις κάνα σπόιλερ-πεθανες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ξεκίνησα το online πρώτη φορά χθες και έχω μαζεψει 1μιση ραβδο χρυσού και 180$.Ψάχνω τρόπους τώρα να κερδίσω πιο γρήγορα χρυσό και χρήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Εγω ξεκίνησα το online πρώτη φορά χθες και έχω μαζεψει 1μιση ραβδο χρυσού και 180$.Ψάχνω τρόπους τώρα να κερδίσω πιο γρήγορα χρυσό και χρήματα

daily challenges, 1 μπαρα ανα 2ημερο με μεγιστο χρονο 5 λεπτα. Δλδ με minimum 5-10 λεπτα την ημερα βγαζεις 15 μπαρες τον μηνα με τη προυποθεση οτι θα βγαλεις και το τελευταιο challenge.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

32 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

Εγω ξεκίνησα το online πρώτη φορά χθες και έχω μαζεψει 1μιση ραβδο χρυσού και 180$.Ψάχνω τρόπους τώρα να κερδίσω πιο γρήγορα χρυσό και χρήματα

Καλή αρχή, να μπαίνεις στα delivery μας να βγάζεις κανένα ψηλό (250~312.5$). Και με το που έχεις τα 40Gold Bars πρώτο πράγμα που θα κάνεις είναι το season pass #2, θα τα βγάλεις πίσω πολύ γρήγορα και θα κερδίσεις πολλά πολλά άλλα πράγματα! 
Ααα και ξεκλειδώνεις trader/collector όσο πιο γρήγορα μπορείς! Ειδικά το collector και με έναν καλό χάρτη από το net θα βγάλεις πολλά λεφτά στα γρήγορα

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Κρασάρει ακόμα κάποιες φορές με Vulkan τουλάχιστον, μπορεί στο μισάωρο, μπορεί και να παίξω 4 ώρες σερί και να μην κρασάρει. Τελείως random η φάση. Με DX12 έχει minor-stuttering, οπότε δεν παίζω καθόλου μ' αυτό.

Καλή χρονιά να έχουμε με υγεία !

Δεν ξέρω ρε παιδιά εγώ το έχω μια εβδομάδα και δεν μου κράσαρε ούτε μια φορά τουλάχιστον

στο main story γιατί το online το έπαιξα ελάχιστα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, comfuzio είπε

Καλή αρχή, να μπαίνεις στα delivery μας να βγάζεις κανένα ψηλό (250~312.5$). Και με το που έχεις τα 40Gold Bars πρώτο πράγμα που θα κάνεις είναι το season pass #2, θα τα βγάλεις πίσω πολύ γρήγορα και θα κερδίσεις πολλά πολλά άλλα πράγματα! 
Ααα και ξεκλειδώνεις trader/collector όσο πιο γρήγορα μπορείς! Ειδικά το collector και με έναν καλό χάρτη από το net θα βγάλεις πολλά λεφτά στα γρήγορα

Ευχαριστώ.Πως μπαίνω στα delivery σας ?Γιατι εψαξα τα μηνυματα αλλα δε το βρήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 hours ago, giorgosmcmc said:

Μια αλλη αποψη του παιχνιδιου...

  Hide contents

qg2Z9pU.png

Σαν και να λοιπει. Σαν και να χάθηκε κατά την διαδρομή σου την pipeline της gpu προς την οθόνη 😂

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, JTRGamer είπε

Ευχαριστώ.Πως μπαίνω στα delivery σας ?Γιατι εψαξα τα μηνυματα αλλα δε το βρήκα

Μας κάνεις add στο social club και όταν έχουμε κάποιο delivery στέλνουμε invites. 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
23 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Μας κάνεις add στο social club και όταν έχουμε κάποιο delivery στέλνουμε invites. 

ok Πάω να σε κάνω.Τι ώρα θα μπείτε?

Επεξ/σία από JTRGamer
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, JTRGamer είπε

ok Πάω να σε κάνω.Τι ώρα θα μπείτε?

Το απόγευμα λογικά αλλά δεν έχω delivery έτοιμο τώρα, θέλει να πάω για κυνήγι και μετά μερικές ώρες να ετοιμάσει το npc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...