Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, polonos1313 είπε

Μονο με trainer γιωργο !

Καταλαβα φιλε μου, βρηκα ενα τροπο με trainer αλλα γενικώς τα αποφεύγω και στο στορυ ακομα για να μη φαω κανα ban στο online, ισως το δοκιμάσω ομως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πάλι σε bug μάλλον έπεσα. Πάω να αρχίσω delivery mission με μια παρέα και μόλις ξεκινάει κάνει έκρηξη το wagon και χαθήκανε τα products....και δεν ήταν άλλοι παίχτες κοντά για να πω ότι μου κάνανε επίθεση! 
Και τι στο καλό; 3 άτομα ήμασταν εκεί και δεν είδε κανείς τίποτα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, comfuzio είπε

Πάλι σε bug μάλλον έπεσα. Πάω να αρχίσω delivery mission με μια παρέα και μόλις ξεκινάει κάνει έκρηξη το wagon και χαθήκανε τα products....και δεν ήταν άλλοι παίχτες κοντά για να πω ότι μου κάνανε επίθεση! 
Και τι στο καλό; 3 άτομα ήμασταν εκεί και δεν είδε κανείς τίποτα! 

Αυτο δε λέγεται bug φιλε μου, αυτο λεγεται cheating και μου εχει συμβεί σερι 5 με 6 φορές οχι μονο σε wagon αλλα και πεζός. Καποιοι δυστηχως τη βρίσκουν να χαλάνε το online.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Αυτο δε λέγεται bug φιλε μου, αυτο λεγεται cheating και μου εχει συμβεί σερι 5 με 6 φορές οχι μονο σε wagon αλλα και πεζός. Καποιοι δυστηχως τη βρίσκουν να χαλάνε το online.

Τι λες να ήταν αόρατος κάποιος και να έριξε βόμβα; 
Εγώ βγήκα από το παιχνίδι ενώ μέτραγε ακόμα ο χρόνος, είχα βρει τα 2 από τα 4 cargo, τα άλλα 2 άφαντα! 
Και όταν μπήκα πάλι τα products ήταν πάλι στη βάση οπότε μπορώ να κάνω restart την αποστολή!

Υπάρχει κόσμος να πάμε να τα δώσουμε σε καμιά ώρα; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια χρονια πολλα κιολας, 

εγω εχω θεμα με το αλογο 3η μερα σημερα με το που ξεκιναει μου λεει δεν ειναι διαθεσιμο και μου δινει ενα σαπακι που δεν εχει stamina και σερνεται και ξαφνικα χαζοπαιζω και οταν το φωναζω σκαει το δικο μου αλλα μετα παλι το αλλο.

Επισης εχω κανει καμια 20αρια και βαλε αποστολες bounty hunter και ακομα δεν μου εχει δωσει xp , ειδα οτι ειναι bug  μου δινει μονο χρυσο και δεν δινει λεφτα και xp , οτι εχω δει στο internter δεν εχει πιασει και ειδα που εχει στειλει και μηνυμα η rockstar πως αναγνωριζει το bug 

το θεμα ειναι οτι δεν εχει νοημα να ασχοληθω με αυτο γιατι δεςν κερδιζω τιποτα περαν του εξωπραγματικου 0,080 χρυσου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Παιδια χρονια πολλα κιολας, 

εγω εχω θεμα με το αλογο 3η μερα σημερα με το που ξεκιναει μου λεει δεν ειναι διαθεσιμο και μου δινει ενα σαπακι που δεν εχει stamina και σερνεται και ξαφνικα χαζοπαιζω και οταν το φωναζω σκαει το δικο μου αλλα μετα παλι το αλλο.

Επισης εχω κανει καμια 20αρια και βαλε αποστολες bounty hunter και ακομα δεν μου εχει δωσει xp , ειδα οτι ειναι bug  μου δινει μονο χρυσο και δεν δινει λεφτα και xp , οτι εχω δει στο internter δεν εχει πιασει και ειδα που εχει στειλει και μηνυμα η rockstar πως αναγνωριζει το bug 

το θεμα ειναι οτι δεν εχει νοημα να ασχοληθω με αυτο γιατι δεςν κερδιζω τιποτα περαν του εξωπραγματικου 0,080 χρυσου

Δες σε κάποιο στάβλο πιο άλογο έχεις για προεπιλογή σε κάθε κατηγορία γιατί αν δεν το αλλάξεις εσύ το παιχνίδι σου έχει το stock σαν default.

Για BH δεν ξέρω τι να σου πω, δεν έχω κάνει ούτε ένα που να το αρχίσω εγώ και σε κάνα-δυο που ήμουν σε άλλο posse δεν πήρα BH xp καθόλου οπότε και δεν ασχολούμαι καθόλου  ΑΝ και θέλω για να ξεκλειδώσω τα weapon show-off! Αλλά αφού είναι προβληματικό, το αφήνω στην άκρη!

Το "The Outlaw Pass no2" λέει τρελά! Ήταν λίγο σκληρό να βρω τα 40GB αλλά λόγο του ότι ήμουν ήδη 86 level στα rewards πήρα ήδη πίσω τα 35GB που έδωσα και μέχρι (αν δεν κάνω λάθος) το 95 level θα τα έχω πάρει πίσω τα 40GB! Αλλά δίνει τρελό πράγμα! Ακόμα και skill cards free (3 ως τώρα), πολλές εκπτώσεις σε πράγματα που όλοι τα θέλουμε αλλά τα είχα πάρει ήδη με full τιμή :(

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

27 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Δες σε κάποιο στάβλο πιο άλογο έχεις για προεπιλογή σε κάθε κατηγορία γιατί αν δεν το αλλάξεις εσύ το παιχνίδι σου έχει το stock σαν default.

Για BH δεν ξέρω τι να σου πω, δεν έχω κάνει ούτε ένα που να το αρχίσω εγώ και σε κάνα-δυο που ήμουν σε άλλο posse δεν πήρα BH xp καθόλου οπότε και δεν ασχολούμαι καθόλου  ΑΝ και θέλω για να ξεκλειδώσω τα weapon show-off! Αλλά αφού είναι προβληματικό, το αφήνω στην άκρη!

Το "The Outlaw Pass no2" λέει τρελά! Ήταν λίγο σκληρό να βρω τα 40GB αλλά λόγο του ότι ήμουν ήδη 86 level στα rewards πήρα ήδη πίσω τα 35GB που έδωσα και μέχρι (αν δεν κάνω λάθος) το 95 level θα τα έχω πάρει πίσω τα 40GB! Αλλά δίνει τρελό πράγμα! Ακόμα και skill cards free (3 ως τώρα), πολλές εκπτώσεις σε πράγματα που όλοι τα θέλουμε αλλά τα είχα πάρει ήδη με full τιμή :(

Εμενα δεν μου το βγαζει το "The Outlaw Pass no2" μηπως ηταν για λιγες μερες ? η μηπως επειδη δεν εχω 40 GB λες να μου το εμφανισει οταν τις φτασω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Εμενα δεν μου το βγαζει το "The Outlaw Pass no2" μηπως ηταν για λιγες μερες ? η μηπως επειδη δεν εχω 40 GB λες να μου το εμφανισει οταν τις φτασω ?

Το έχει και στο catalogue πρώτη επιλογή νομίζω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ωραιος εχεις δικαιο μονο στο καταλογο το εχω εγω οποτε μου λειπουν 7 μπαριτσες , με τα καλαντα δεν θα μαζεψω 3'4 ? ευχαριστω 

Να σου πω και μολις το παρω τι γινεται παιρνω τις μπαρες πισω αναλογα με το Level που ειμαι ? εγω τωρα ειμαι 28 αξιζει  ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Να σου πω και μολις το παρω τι γινεται παιρνω τις μπαρες πισω αναλογα με το Level που ειμαι ? εγω τωρα ειμαι 28 αξιζει  ?

Aυτη την απορια εχω κι εγω, τρεις φορες το εχω ρωτησει εδω και απαντηση δε πηρα ποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 λεπτά πριν, kakofonixx είπε

Όταν μπαίνεις σε κάποιο saloon, παρατηρήσατε ότι ο πιανίστας παίζει χριστουγεννιάτικα τραγούδια? 😂

Πες του οτι εμεινε λιγο πισω, πανε τα Xριστουγεννα περασαν 😂

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...