Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι καθεστε και ασχολειστε με το ποσο πουλησε, που πουλησε, ποιοι ειναι καλοι και ποιοι κακοι.

Το γουσταρετε το παιχνιδι η οχι? Εγω απολαμβανω το καθε λεπτο του, ολα τα αλλα μου ειναι παντελως αδιαφορα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αληθεια ειναι ειχα να παιξω τοσο καλο single player τιτλο απο εποχες witcher 3 ( δεν φτανει την ποιοτητα του αλλα ειναι πιο κοντα απο καθε αλλο παιχνιδι μετα απο αυτο ) 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Η αληθεια ειναι ειχα να παιξω τοσο καλο single player τιτλο απο εποχες witcher 3 ( δεν φτανει την ποιοτητα του αλλα ειναι πιο κοντα απο καθε αλλο παιχνιδι μετα απο αυτο ) 

Οντως. Τωρα ξεκινησα Chapter 4 και οσο παει και καλυτερευει.

Επεξ/σία από starmanwarz
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, starmanwarz είπε

Δεν μπορω να καταλαβω γιατι καθεστε και ασχολειστε με το ποσο πουλησε, που πουλησε, ποιοι ειναι καλοι και ποιοι κακοι.

Το γουσταρετε το παιχνιδι η οχι? Εγω απολαμβανω το καθε λεπτο του, ολα τα αλλα μου ειναι παντελως αδιαφορα.

Πιθανων να ειναι μετοχοι καποιοι και να τους νοιάζει τοσο. Το μισο τοπικ εχει γεμίσει σελιδες για τις μετοχες τις epic και τις πωλησεις του παιχνιδιού.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πήγα μια βόλτα στο βουνό να πάρω το white arabian horse. Στην επιστροφή μόλις έφτασα στον στάβλο crashare το game. θα έχει χαθεί άραγε το άλογο?

edit : Τελικά είχε κάνει autosave πριν μπω στην πόλη και δεν χάθηκε.

In other news.

I ain't eatin' non o' your damned blueberries boah.

1c0SeTuljPwKml3kF70ifR5jooUX4xGIIDjlHjsswAU.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=63a207e233e26f4241e28cd790516ae38401a1e0

Επεξ/σία από vaggos88
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχω πανω απο 10 διπλα οπλα στο στορυ τα οποια δε μπορω να ξεφορτωθώ με τίποτα οπως στο gtav και ουτε καποιο weapon locker υπαρχει οπως στο online. Εχετε βρει καποια λυση πως να κανει καποιος τελειως discard τα οπλα που δεν επιθυμεί να κουβαλαει καθε φορα μαζι. Εχω βαρεθει να σκρολαρω καμποσα οπλα καθε φορα για να βρω αυτο που θελω.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας υποθεσουμε ότι 100 ατομα το αγορασαν και το επαιξαν σε κονσολα όταν βγηκε περσι.

Τι ποσοστο πιστευετε από αυτά τα 100 ατομα το αγορασε και σε Pc?

  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Κατεβασα ενα lighting mod και πιστευω εχει πολυ πιο καθαρη εικονα απο το original.ειδικα το βραδυ με.φωτισμους φωτιες κτλπ τα σπαει.

Ωραίο. μπορείς να δώσεις κανα link για dl?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
20 λεπτά πριν, vaggos88 είπε

Ωραίο. μπορείς να δώσεις κανα link για dl?

Στο mod ο τυπος οταν το περασεις εχει και ενεργοποιημένο ενα fxaa (οχι του παιχνιδιου) παρατηρησα οτι ειναι καλητερο αν το απενεργοποιησεις.

 

https://www.nexusmods.com/reddeadredemption2/mods/4

 

Αυτο ειναι το βιντεο του.τσεκαρε το fxaa του mod γιατι σε εμενα δειχνει ενα κλικ πιο καθαρα αν το κλεισω.πολυ απλο παντος.πρωτη φορα βαζω mod σε game, και σε 2 λεπτα ειχα τελειωσει

 

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Να μου λειπει... αμα ειναι καθε φορα να κανω load και unload το reshade folder και τα λοιπα αρχεια και να εχω το φοβο μην το ανιχνευσει και φαω ban στο online. Νvidia filter λιγο sharpening λιγο χρωμα και μια χαρα καθαριζει και γινεται ομορφη η εικονα, τρεχει που τρεχει σ***α το game, ειναι και πιο ελαφρυ για εμας που εχουμε pascal και δεν επιβαρύνει τοσο τη gpu. Στα συν μενει και καθαρος ο φακελος του παιχνιδιου.

nvidia filter off

Spoiler

2WNdBjb.jpg

nvidia filter on

Spoiler

j5vAXuC.jpg

Κατι αλλο, πείτε μου ότι υπάρχει καποιος τροπος να ξεφορτωθώ τα οπλα και να κρατησω αυτα που θέλω έστω με καποιο mod, εκανα μ****α και εβαλα mod στο story ξεκλειδωσα ολα τα οπλα και καθε φορα σκρολαρω αρκετη ωρα για να βρω το οπλο που θελω επειδη μου τα κανει reset.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 28/12/2019 στις 3:00 ΜΜ, giorgosmcmc είπε

Εχω πανω απο 10 διπλα οπλα στο στορυ τα οποια δε μπορω να ξεφορτωθώ με τίποτα οπως στο gtav και ουτε καποιο weapon locker υπαρχει οπως στο online. Εχετε βρει καποια λυση πως να κανει καποιος τελειως discard τα οπλα που δεν επιθυμεί να κουβαλαει καθε φορα μαζι. Εχω βαρεθει να σκρολαρω καμποσα οπλα καθε φορα για να βρω αυτο που θελω.

Μονο με trainer γιωργο !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...