Προς το περιεχόμενο

Red Dead Redemption 2 [PC]


ADHD
Μήνυμα προστέθηκε από Praetorian

Για να αποφύγουμε νέο κλείδωμα του νήματος, θα ισχύσουν άμεσα τα εξής, κάποια από τα οποία είναι επιπρόσθετα των βασικών όρων χρήσης του forum:

  • Spoilers για την υπόθεση και το φινάλε θα μπαίνουν αυστηρά σε spoiler tags!
  • Δεν θα έχουμε πλέον άλλα μηνύματα για FPS στο νήμα, ούτε καν μετά από patch!
  • Μην είστε επαναλαμβανόμενα αρνητικοί στα μηνύματά σας, μια φορά αρκεί.
  • Όπως πάντα κρατήστε ήπιους τόνους και αποφύγετε χαρακτηρισμούς και τσουβαλιάσματα προς άλλους χρήστες
  • Κάντε αναφορά τα προβληματικά μηνύματα, μην απαντάτε σε αυτά

Προτεινόμενες αναρτήσεις

2 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Ναι αλλα αυτο που ρωτησα, ας πουμε εγω κανω 7 συνεχομενες μερες εστω απο ενα αλλα μετα κανω διακεκομενα ή και καθολου καποια μερα, παλι κανει reset ή τελως παντων μου δινει παλι το ιδιο gold με καθες challenge που θα βγαζω?

αν δεν κανεις εστω και μια μερα κανει reset

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2,6k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 λεπτά πριν, babality είπε

αν δεν κανεις εστω και μια μερα κανει reset

Πφφ καταλαβα, ψυχαναγκασμος, δε ψηνομαι γιατι δεν ειμαι τοσο ''hardcore'' gamer ειδικα με το farming και ουτε αλλα roles θελω να παρω, θα περιμενω μπας και βγαλουν κανενα πιο ''story'' upgrade στο online αλλιως θα χαβαλεδιαζω οποτε εχω ορεξη στο free roam και στο pvp να περναει η ωρα. Αυτα τα πουλα αγορασε πηγαινε εκει ξανα αγορασε δε τα αντεχω πραγματικα.

Να ρωτησω κατι τελευταιο, καποια στιγμη ειχα παρατηρησει οτι σε mode dead eye ή κατι τετοιο μπορουσα να δω τη καρδια του ζωου εσωτερικα δλδ τα οργανα του ωστε να το πετυχω με το βελος εκει αλλα δε θυμαμαι πως το εκανα, γινεται κατι τετοιο με καποιο τροπο?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

Να ρωτησω κατι τελευταιο, καποια στιγμη ειχα παρατηρησει οτι σε mode dead eye ή κατι τετοιο μπορουσα να δω τη καρδια του ζωου εσωτερικα δλδ τα οργανα του ωστε να το πετυχω με το βελος εκει αλλα δε θυμαμαι πως το εκανα, γινεται κατι τετοιο με καποιο τροπο?

το dead eye δεν λειτουργει οπως στο single player. εχεις καρτες που αγοραζεις και τις βρισκεις στο pause menu κατω απο την επιλογη abilities. μπες εκει και ψαξε τα dead eye cards και θα δεις τι μπορεις να κανεις με dead eye.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, babality είπε

το dead eye δεν λειτουργει οπως στο single player. εχεις καρτες που αγοραζεις και τις βρισκεις στο pause menu κατω απο την επιλογη abilities. μπες εκει και ψαξε τα dead eye cards και θα δεις τι μπορεις να κανεις με dead eye.

ααα καταλαβα λογικα ειχα χρησιμοποιησει καποια καρτα, οκ σε ευχαριστω για τις πληροφοριες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες δεν έπαιξα πολύ, έκανα μόνο ένα daily challenge για να μην χαλάσω το σερί. Σήμερα που συνέχισα στο σερί (27/28!!!!) και έπαιξα παραπάνω είδα ότι στο camp μου έχω κανονικά wagon με 100 products για delivery....!!! Είχα την εντύπωση ότι τα έχασα μετά το raid που μου κάνανε και δεν το έλεγξα καθόλου μετά την ξενέρα.
Τώρα ή δώσανε κάποιο xmas gift ή bugάρε και μου το έδωσε πίσω ή όντως δεν το χάνεις και απλά κάνεις από την αρχή την αποστολή. 
Έχει κανείς εμπειρία με αυτό; Θα googlάρω πιο μετά για να ξέρω σίγουρα. Anyway, έχω perma posse και 6 κενές θέσεις όποιος θέλει να βγάλει 300$ να με κάνει add στο Rockstar με το ίδιο nickname με εδώ. 
Αν μαζευτούμε 4 άτομα το ελάχιστο, να το αρχίσουμε! Αλλά να έρθετε προετοιμασμένοι για ντου! Δεν θέλω να βάλω lvl limit αλλά ας έχετε dual pistols και μερικά potions για HP! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 λεπτά πριν, comfuzio είπε

Χθες δεν έπαιξα πολύ, έκανα μόνο ένα daily challenge για να μην χαλάσω το σερί. Σήμερα που συνέχισα στο σερί (27/28!!!!) και έπαιξα παραπάνω είδα ότι στο camp μου έχω κανονικά wagon με 100 products για delivery....!!! Είχα την εντύπωση ότι τα έχασα μετά το raid που μου κάνανε και δεν το έλεγξα καθόλου μετά την ξενέρα.
Τώρα ή δώσανε κάποιο xmas gift ή bugάρε και μου το έδωσε πίσω ή όντως δεν το χάνεις και απλά κάνεις από την αρχή την αποστολή. 
Έχει κανείς εμπειρία με αυτό; Θα googlάρω πιο μετά για να ξέρω σίγουρα. Anyway, έχω perma posse και 6 κενές θέσεις όποιος θέλει να βγάλει 300$ να με κάνει add στο Rockstar με το ίδιο nickname με εδώ. 
Αν μαζευτούμε 4 άτομα το ελάχιστο, να το αρχίσουμε! Αλλά να έρθετε προετοιμασμένοι για ντου! Δεν θέλω να βάλω lvl limit αλλά ας έχετε dual pistols και μερικά potions για HP! 

μεσα ειμαι αλλα δεν ξερω πως βρισκομαστε

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

mporeis na me kaneis ? friend ? den to exw katholou

SPILIOS6

 

Βαλε και το ονομα σου μαζι με τα αλλα στο Online usernames

 

Πως κανω accept ?

 

Επεξ/σία από spilios6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, comfuzio είπε

Χθες δεν έπαιξα πολύ, έκανα μόνο ένα daily challenge για να μην χαλάσω το σερί. Σήμερα που συνέχισα στο σερί (27/28!!!!) και έπαιξα παραπάνω είδα ότι στο camp μου έχω κανονικά wagon με 100 products για delivery....!!! Είχα την εντύπωση ότι τα έχασα μετά το raid που μου κάνανε και δεν το έλεγξα καθόλου μετά την ξενέρα.
Τώρα ή δώσανε κάποιο xmas gift ή bugάρε και μου το έδωσε πίσω ή όντως δεν το χάνεις και απλά κάνεις από την αρχή την αποστολή. 
Έχει κανείς εμπειρία με αυτό; Θα googlάρω πιο μετά για να ξέρω σίγουρα. Anyway, έχω perma posse και 6 κενές θέσεις όποιος θέλει να βγάλει 300$ να με κάνει add στο Rockstar με το ίδιο nickname με εδώ. 
Αν μαζευτούμε 4 άτομα το ελάχιστο, να το αρχίσουμε! Αλλά να έρθετε προετοιμασμένοι για ντου! Δεν θέλω να βάλω lvl limit αλλά ας έχετε dual pistols και μερικά potions για HP! 

Να ρωτησω εγω κατι, ας πουμε πως κανεις και τα 28 σερι, μετα τι γινεται? Πρεπει να το συνεχισεις σερι για παντα, σου κανει reset, σου πολλαπλασιαζει το χρυσο για παντα ανεξαρτητα αν θα ξανα παιξεις σερι ή οχι, τι ακριβως συμβαινει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, spilios6 είπε

mporeis na me kaneis ? friend ? den to exw katholou

SPILIOS6

Βαλε και το ονομα σου μαζι με τα αλλα στο Online usernames

Πως κανω accept ?

Mπαινεις στο socila club.Πανω δεξια εχει ενα καμπανακι.Το πατας και θα δεις οτι ο ταδε σου εστειλε friend request.Πατας accept και εισαι κομπλε

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ότι το έκανα το σερί και τώρα βγάζω ένα treasure map και 0.5GB ανά daily challenge! Καθόλου κακό! 
Και επιτέλους έβαλα band στο moonshine! Όποιος θέλει έρχεται! Η μπάντα παίζει τα πάντα! (Α.Μ.Α.Ν.)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τα 40 gold bars που σου δινει πισω το outlaw pass 2 τα παίρνεις στα καπακια πισω με το που το αγορασεις αν εισαι ηδη level 100 στο rank ή πρεπει να κανεις προοδο αλλα 100 level?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και εγώ έτσι το βλέπω, GB όσα μπορώ και με τα λεφτά από τα treasure maps (που δίνουν και GB) θα πάρω τον εξοπλισμό που χρειάζομαι, πχ να βγάλω τα πιο δυνατά ποτά σε σχέση με το αρχικό που έχω τώρα και θέλω και το hunting wagon για το trader αυτά μαζί 2-3 άλλα πράγματα που θέλω είναι κοντά στα 3.500$! 
Αν και μετά δεν ξέρω τι θα κάνω γιατί τώρα έχω στόχο αυτά τα 5 πράγματα μετά τι; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ερώτηση:

το story με το online συνδέονται με κάποιον τρόπο?

εννοώ ότι πχ. αντικείμενα ή skills που αποκτάς στο story μπορείς να τα χρησιμοποιήσεις στο online (ή και το ανάποδο)?

Γιατί ενώ έχω ξεκινήσει και τα δύο το online μου φαίνεται λίγο πιο ενδιαφέρον και σκέφτομαι μήπως αξίζει να προχωρήσω το story ώστε να είμαι πιο αναβαθμισμένος στο online...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...