Προς το περιεχόμενο

Αγορα οικιακου εκτυπωτη - φωτοτυπικου laser


DRIFT_KING

Προτεινόμενες αναρτήσεις

3 λεπτά πριν, dimoskoutr είπε

Χτες απόγευμα τον τσίμπησα και περιμένω να μου έρθει αύριο. Ικανοποιημένος δηλαδή ε; Εγώ βέβαια τον πήρα λίγο πιο ακριβά αλλά έπρεπε να πάρω πολυμηχανημα και είπα να δοκιμάσω. Ο πρώτος μου laser. Έχεις την καλοσύνη σε pm να μου στείλεις το link με το συμβατό cartridge;

http://www.cosmodata.gr/product/219722/simvata-toner/toner-simvato-samsung-mlt-d111s

Φιλε καλοριζικος ο εκτυπωτης και καλες εκτυπωσεις. Εγω ηδη ειμαι στο τριτο τονερ και εκτυπωνω αβερτα μην φοβασαι τιποτα χαρτι αγορασε να εχεις και ολα θα πανε καλα.

απο κινητο για να εκτυπωσεις μεσω wifi θελεις ειδικο προγραμμα το οποιο το κατεβαζεις απο το App store.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ για το γραφείο τον σαμσουν 2070FW πήρα. Το τονερακι που είχε μέσα βέβαια ήταν της πλάκας, το αδειασαμε σε λιγότερο από μήνα. Ο λόγος που τον επέλεξα είναι ότι μπορείς πολύ εύκολα να πάρεις αντίγραφα ταυτότητας κτλ μπρος πίσω μιας και γίνεται με το πάτημα ενός κουμπιού. Το WiFi του αριστο.

Με συμβατό τόνερ των 14€ τώρα, δεν έχει παρουσιάσει το παραμικρό θέμα. Πιστεύω εξαιρετικός εκτυπωτής για τα λεφτά του.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

επειδη προσανατολιζομαι και εγω στον 2070W, πιστευεται οτι και με αυτα τα μελανια θα ειναι οκ ? 13ε βγαινει στην τριαδα.

 

Η χρηση που τον θελω ειναι σε γραφειο για 3 υπολογιστες κατα κυριο λογο εκτυπωσεις και λιγοτερο για φωτοτυπιες . Νομιζω με  καλυπτει, τι λετε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...