Προς το περιεχόμενο

60fps slow motion


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σας! Έβλεπα συγκριτικά slow motion 60fps με 120fps και ήθελα να ρωτήσω αν μέσω edit μπορώ να κάνω ένα βίντεο των 60fps τόσο αργό όσο και στα 120fps. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουσιαστικα οχι.

Βεβαια στα προγραμματα επεξεργασιας, πχ edius, premier, μπορεις να "κατασκευασεις" ενα θολο (blurred) ενδιαμεσο φρειμ. Θα παρεις καποια ψευαισθηση αλλα ποτε την ποιοτητα των 120

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως μπορώ να φτιάξω ένα επιπλέον καρέ για κάθε καρέ? Μπορείς να με κατευθύνεις με κάποιο link ή με το τι να γράψω στην αναζήτηση για να τα βρω? Τα παραπάνω 2 βίντεο είναι τα καλύτερα που μπόρεσα να βρω σε σχέση με το θέμα μου, αλλά από δω και πέρα δεν ξέρω πως να κινηθώ για να έχω ένα πιο βελτιωμένο αποτέλεσμα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω κάποιο, απλά κάποια στιγμή στο μέλλον θα ξεκινήσω να κάνω βίντεο με αρκετό edit και για αυτό το ψάχνω. Πάντως στα προγράμματα που κινούμαι είναι το adobe premiere pro και λίγο με το davinci resolve.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε ευχαριστώ για την βοήθεια. Με αυτά που μου είπες μπόρεσα να βρω τα παραπάνω βίντεο, αλλιώς δύσκολα να τα έβρισκα τόσο γρήγορα. Καλή συνέχεια!

(κάτι άσχετο, πρώτη φορά μιλάω με κάποιον στο insomnia που να έχουμε ακριβώς τα ίδια συνολικά μηνύματα 😂)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...