Προς το περιεχόμενο

Siemens S25


gotchagr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Υπάρχει κανένας χριστιανός, έστω και μουσουλμάνος να μου στείλει ένα e-mail με το πώς μπορώ να βάλω μια μελωδία στο s25?<BR>Έχω βρει πολλές μελωδίες αλλά με τον τρόπο που περιγράφεται στο manual ή στο Internet δεν έχω καταφέρει να το κάνω.<BR>Ήθελα νά'ξερα ποιός κερατογερμαναράς σκέφτηκε να βάλει νότες.... :-E

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάνετε λάθος και οι δύο... Εκτός από 1-2 μειονεκτήματα, είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κινητό μου.<BR>Και φυσικά δεν αγοράζω κινητό με κριτήριο αν παίρνει μελωδίες και πώς.<BR>Και μην μου πείτε ότι τα ΝΟΚΙΑ δεν έχουν μειονεκτήματα γιατί 4 χρόνια πουλάω κινητά και έχω φάει στη μάπα όλες τις μάρκες. Τις γνωρίζω απ' έξω και ανακατωτά! Πάντως αν έπερνα τώρα κινητό, θα έπερνα το 7110 ή το 6150. Δεν μου αρέσουν τα "μικρά".<BR>ʼσε μην πω τίποτα για τα Ericcson...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Symfonw gia ta ericcson,oute kouventa,alla eilikrina se sigkrisi me to 6150,ti kalutero exei to S25? Tis yperithres,ta programmata pou iparxoun i to WAP? alitheia exeis dokimasei to wap tou s25...<BR>Entaksei isws einai pio mikro-elafry kai exei kai donisi.To 7110 den to sigkrinw,ektos apo tin mpataria pou den krataei poly,einai makran...<P>Kafao...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσως το επόμενο κινητό μου να είναι ΝΟΚΙΑ αλλά το θέμα είναι ότι είμαι ευχαριστημένος από το Siemens προσωπικά.<BR>Είναι μικρό, έχει καλή αυτονομία, δόνηση, υπέρυθρες, καλές υπηρεσίες και δυο προγραμματιζόμενα πλήκτρα που με διευκολύνουν.<BR>Έχει και τα στραβά του αλλά σε γενικές είναι καλό κινητό. Δεν θα το συγκρίνω με τα ΝΟΚΙΑ γιατί έχουν άλλη φιλοσοφία, όπως και κάθε εταιρεία άλλωστε.<BR>Πάντως (από πείρας) ένα έχω να πω: ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΑΤΑΤΑ ΑΠΟ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣ GSM ΑΠΟ ΤΟ ERICSSON T28s ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! ΕΓΓΥΗΜΕΝΑ... smile.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δύο συμπληρώματα:<P>1ον Δεν με ενδιαφέρει (προς το παρόν) το WAP<BR>2ον Το βραβείο της 2ης ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΑΤΑΤΑΣ στα κινητά πάει δικαιωματικά στα MOTOROLA StarTac (όλα τα μοντέλα) και στο V3688!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αρχειοθετημένο

Αυτό το θέμα έχει αρχειοθετηθεί και είναι κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...