Προς το περιεχόμενο

Νέος στη Revolut


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια εχω παραγγειλει τν Φυσικη απλη καρτα revolut και ενω περασε η εκτιμωμενη ημερομηνια ακομη τιποτα....Αργη παραπανω παντα; ερχεται συστημενη η πρεπει να ψαξω να την βρω;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 351
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 ώρες πριν, XristosKavala4 είπε

Παιδια εχω παραγγειλει τν Φυσικη απλη καρτα revolut και ενω περασε η εκτιμωμενη ημερομηνια ακομη τιποτα....Αργη παραπανω παντα; ερχεται συστημενη η πρεπει να ψαξω να την βρω;;

Θέμα ΕΛΤΑ, περίμενε +10 εργάσιμες πριν κάνεις οτιδήποτε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτα είναι .. αντι να περιμενεις στην Ελλαδα 15 μερες για να σου ερθει η κάρτα δίνεις τα στοιχεία σου και παίρνεις επι τόπου Revolut card. — at Fiumicino Aereoporto Leonardo Da Vinci.

 

347618095_3523837631206648_8364189128668381990_n.jpg

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...
  • 5 μήνες μετά...
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τρεις ερωτησούλες από καινούργιο:

α) μπορώ να μεταφέρω λεφτά από revolout σε έναν payzy;

β) μπορώ με revolut να πληρώσω το νοίκι μου; Δηλαδή να στείλω έμβασμα σε λογαριασμό κλασικής τράπεζας  χωρίς υπερβολικές κρατήσεις και ο παραλήπτης να λάβει ολόκληρο το ποσό.

γ) να πληρώσω λογαριασμό πιστωτικής κάρτας κλασικής τράπεζας με revolut (ξέρω ότι σε κάθε λογαριασμό γράφει πως πληρώνεται αλλά ρωτάω μήπως υπάρχει κάποιος ακόμα τρόπος)

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Επεξ/σία από ted64
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
  • 1 μήνα μετά...

Κάνω εγγραφή τώρα αλλά ρε παιδιά σαν πολλά στοιχεία δεν ζητάει??

01. Μια φώτο προσώπου από το κινητό σου

02. Τι διεύθυνση που μενεις

03. Τη χώρα που ζεις

04. Το Αφμ σου

 

Σαν πολλά δεν ζητάει και όλα πολύ προσωπικά?

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Κάνω εγγραφή τώρα αλλά ρε παιδιά σαν πολλά στοιχεία δεν ζητάει??

01. Μια φώτο προσώπου από το κινητό σου

02. Τι διεύθυνση που μενεις

03. Τη χώρα που ζεις

04. Το Αφμ σου

 

Σαν πολλά δεν ζητάει και όλα πολύ προσωπικά?

Τράπεζα είναι, γιατί να είναι πολλά;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα υποτίθεται ο περισσότερος κόσμος γι' αυτό ακριβώς το σκοπό δεν φτιάχνει revolut???????

Αν είναι απλά να δουλεύει σαν τις τοπικές κάρτες τραπέζης που έχουμε τότε ποιος ο λόγος να φτιάξουμε revolut?

Επίσης αν κάποιος δεν ταξιδεύει εκτός Ελλάδος ποιος ο λόγος να φτιάξει revolut?

Παλιότερα ξέρω σίγουρα ότι μπορούσες να φτιάξεις έστω και προσωρινές κάρτες άλλων χωρών.

Πλέον δεν μπορείς?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Μα υποτίθεται ο περισσότερος κόσμος γι' αυτό ακριβώς το σκοπό δεν φτιάχνει revolut???????

Αν είναι απλά να δουλεύει σαν τις τοπικές κάρτες τραπέζης που έχουμε τότε ποιος ο λόγος να φτιάξουμε revolut?

Επίσης αν κάποιος δεν ταξιδεύει εκτός Ελλάδος ποιος ο λόγος να φτιάξει revolut?

Παλιότερα ξέρω σίγουρα ότι μπορούσες να φτιάξεις έστω και προσωρινές κάρτες άλλων χωρών.

Πλέον δεν μπορείς?

Δεν φτιάχνει για αυτό, για ισοτιμία με αλλά νομίσματα φτιάχνει.

Αν δεν βρίσκεις λόγο, απλά δεν φτιάχνεις.

Αν έφτιαχνες κάρτες από άλλες χώρες, ίσως γινόταν μόνο αν άλλαζες διεύθυνση διαμονής, αλλά δεν γινόταν για Τουρκία αν θες για φθηνότερο Spotify.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον  είσαι και εσύ νέος σαν  εμένα στο revolut και δεν ξέρεις ότι αρκετά παλιότερα μπορούσες να φτιάξεις έστω και μιας χρήσης κάρτα οποιασδήποτε χώρας ήθελες.

Και αυτό στο λέω στα σίγουρα γιατί εγώ είμαι νέος στο revolut αλλά ο κολλητός μου έχει χρόνια και μου το έχει δείξει ότι γίνεται αυτό.

Βέβαια δεν μου το έδειξε πρόσφατα γι' αυτό και λέω μήπως το άλλαξε πλέον η revolut και δεν μπορείς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, Paragontas-x είπε

Μάλλον  είσαι και εσύ νέος σαν  εμένα στο revolut και δεν ξέρεις ότι αρκετά παλιότερα μπορούσες να φτιάξεις έστω και μιας χρήσης κάρτα οποιασδήποτε χώρας ήθελες.

Και αυτό στο λέω στα σίγουρα γιατί εγώ είμαι νέος στο revolut αλλά ο κολλητός μου έχει χρόνια και μου το έχει δείξει ότι γίνεται αυτό.

Βέβαια δεν μου το έδειξε πρόσφατα γι' αυτό και λέω μήπως το άλλαξε πλέον η revolut και δεν μπορείς.

Εγώ είμαι από το 2016 και πρώτη φορά το ακούω.

Ρώτησε τον κολλητό σου καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Δημιουργία νέου...