Προς το περιεχόμενο

Αγορα εκτυπωτη(αρχαριος)


gas83

Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια σας παιδια

οπως καταλαβαινετε απο τον τιτλο δε το κατεχω το θεμα και επειδη ενδιαφερεται ενας φιλος ειπα να ρωτησω εδω μιας και ολο και καποια παραπανω πραγματα γνωριζετε

λοιπον το μπατζετ του φιλου ειναι μεχρι 100 ευρω μαξ

η χρηση που θελει ειναι ΚΥΡΙΩΣ για τη δουλεια του να βγαζει τις κλασικες ασπρομαυρες φωτοτυπιες

και μου πε αν υπαρχει και δυνατοτητα για εκτυπωση και φωτο γιατι οχι,(μη βαρατε δεν εχουμε ιδεα απλα ρωταμε) 😀😀

τελος μαζι με ολα αυτα αν εχετε την ευγενη καλοσυνη να μας πειτε και τι παιζει απο μελανια ετσι ωστε ο φιλος να μη δινει ασκοπα λεφτα εδω και εκει αν υπαρχει καποια οικονομικη και καλη λυση

ευχαριστουμε και περιμενουμε με ενδιαφερον για να μαθουμε κιολας και τιποτα τις απαντησεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Στις 25/7/2019 στις 11:21 ΜΜ, gas83 είπε

η χρηση που θελει ειναι ΚΥΡΙΩΣ για τη δουλεια του να βγαζει τις κλασικες ασπρομαυρες φωτοτυπιες

 

Να κοιτάξει για κάποιο laser  πολυμηχάνημα , βέβαια δεν μας είπες για τον όγκο των εκτυπώσεων/φωτοτυπιών που θα κάνετε...

https://www.skroutz.gr/c/119/printers/f/486057_635348/polymichanima-Laser.html?order_by=pricevat&order_dir=asc

Εγώ έχω αυτόν εδώ και 3 χρόνια και είμαι απόλυτα ευχαριστημένος.

Επεξ/σία από nik0laus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τωρα τι να σου πω και αυτος δε ξερει γιατι τωρα στη δουλεια του θα ασχοληθει πρωτη φορα με χαρτουρα οποτε οτι και να σου πω  μπορει να μην πεφτω μεσα,

υποθετω νορμαλ χρηση

παντως γενικα σε αυρο που θελει απο οτι καταλαβα το λειζερ πολυμηχανημα τον καλυπτει και μετα πρεπει να βρει συμβατα μελανια για να μην αγοραζει γνησια που ειναι ακριβα?

κανω λαθος?κατι τετοιο καταλαβα απο κατι σχολια στο σκρουτζ

Επεξ/σία από gas83
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...