Προς το περιεχόμενο

ITX Madness - Sffpc Insomniacs


7nisiotis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

απο sfx τροφοδοτικα εκτος απο τα corsair δεν υπαρχει κατι αλλο της προκοπης ε?

κοιτουσα το lian li 750 που ειναι φθηνο σχετικα αλλα γραφουν οτι το ανεμιστηρακι ειναι για τα σταχια

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

απο sfx τροφοδοτικα εκτος απο τα corsair δεν υπαρχει κατι αλλο της προκοπης ε?

κοιτουσα το lian li 750 που ειναι φθηνο σχετικα αλλα γραφουν οτι το ανεμιστηρακι ειναι για τα σταχια

Περασε απο τα χερια μου ενα FSP/Fortron Dagger Pro ,μου φανηκε αρκετα ποιοτικο και αθορυβο.με χαλασε που το eps καλωδιο ηταν pigtail και δεν μπορουσα να το κρυψω ευκολα

Αν σε χωραει κοιτα και τα sf-l της corsair που ειναι λιγο πιο μεγαλα απο sfx αλλα μικροτερα απο atx

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

απο sfx τροφοδοτικα εκτος απο τα corsair δεν υπαρχει κατι αλλο της προκοπης ε?

κοιτουσα το lian li 750 που ειναι φθηνο σχετικα αλλα γραφουν οτι το ανεμιστηρακι ειναι για τα σταχια

Έχει διάφορα SFX πλέον αλλά δύσκολα τα βρίσκουμε στην Ελλάδα, η Corsair έβγαλε καινούργια τώρα αλλά νομίζω δεν έχουν έρθει ακόμα Ελλάδα, έχει CoolerMaster, Silverstone και κάποια Thermaltake. Τιμές απλησίαστες δυστυχώς και μόνο τα Corsair βρίσκεις εύκολα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
32 λεπτά πριν, dalain είπε

Περασε απο τα χερια μου ενα FSP/Fortron Dagger Pro ,μου φανηκε αρκετα ποιοτικο και αθορυβο.με χαλασε που το eps καλωδιο ηταν pigtail και δεν μπορουσα να το κρυψω ευκολα

Αν σε χωραει κοιτα και τα sf-l της corsair που ειναι λιγο πιο μεγαλα απο sfx αλλα μικροτερα απο atx

Δεν με παιρνει για l  και ειχα ρε γαμωτο sf750 απο αντικατασταση και το εδωσα ο χαζος ,τωρα θα με βολευε μια χαρα. Θες 200 ευρω κοντα για corsair απο οτι βλεπω ,μαλλον θα του στησω σε κανονικο κουτι μου φαινεται.

Επεξ/σία από akoinonitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
8 λεπτά πριν, akoinonitos είπε

Δεν με παιρνει για l  και ειχα ρε γαμωτο sf750 απο αντικατασταση και το εδωσα ο χαζος ,τωρα θα με βολευε μια χαρα. Θες 200 ευρω κοντα για corsair απο οτι βλεπω ,μαλλον θα του στησω σε κανονικο κουτι μου φαινεται.

Σε ποιο κουτι ηθελες να στησεις;

(ποσα πραγματα εχω πουλησει που το μετανιωσα μετα,χαχαχα)

 

Επεξ/σία από dalain
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...