Προς το περιεχόμενο

To HongMeng OS δεν προορίζεται για χρήση σε smartphones λέει τώρα εκπρόσωπος της Huawei


polemikos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

6 ώρες πριν, farcry33 είπε

Η apple αν εδινε το ios δεν θα υπηρχε android εδω και χρονια και το ξερουμε ολοι μεγαλοι μικροι

Ναι, εάν το έδινε σε OEMs μέχρι το 2010-12 δε θα συζητούσαμε σήμερα για διαφορετικά λειτουργικά. Αλλά το ίδιο μπορεί κάποιος να ισχυριστεί για το Mac OS που, μέχρι τα Windows XP υπερτερούσε σημαντικά.
Αλλά ο Jobs ήταν πάντα υπέρ των "κλειστών" συστημάτων που θα εξασφάλιζαν "the best user experience". Με τη διαφορά ότι όσο ζούσε η Apple κάθε τόσο παρουσίαζε κάτι πραγματικά καινούριο και διαφορετικό που αναστάτωνε την αγορά. Από το 2011 και μετά η Apple μόνο notch και butterfly πληκτρολόγια έχει παρουσιάσει και ο ανταγωνισμός την έχει πλέον ξεπεράσει και στα mobile και στα desktop και στα laptop.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
18 ώρες πριν, pacahontas III milagros είπε

Κανονικά Ειναι λογος να μη ξανασχοληθουμε με δαυτους τους κατσαπλιαδες! Αλλα εχω εμπιστοσύνη στον ελληνα με τη μνημη καρπούζι οποτε το Σεπτέμβριο παλι θα αποθεωνουμε το mate 30 και ας ειναι 60% πιο αργο 😂👍

Ότι τι, δηλαδή; Ο καταναλωτής πρέπει να μην αγοράσει ξανά Huawei, επειδή όταν της έγινε στοχευμένη επίθεση και διακυβεύθηκε η βιωσιμότητα του mobile τμήματός της, υπερθεμάτισε το δικό της λειτουργικό, για να κερδίσει χρόνο και εντυπώσεις (ό,τι θα έκανε οποιαδήποτε εταιρεία σε αυτή τη θέση, δηλαδή); 

Δεν ξέρω για μνήμη - καρπούζι, αλλά από κρίση, σίγουρα... μάπα...! 

Επεξ/σία από apos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, apos είπε

Ότι τι, δηλαδή; Ο καταναλωτής πρέπει να μην αγοράσει ξανά Huawei, επειδή όταν της έγινε στοχευμένη επίθεση και διακυβεύθηκε η βιωσιμότητα του mobile τμήματός της, υπερθεμάτισε το δικό της λειτουργικό, για να κερδίσει χρόνο και εντυπώσεις (ό,τι θα έκανε οποιαδήποτε εταιρεία σε αυτή τη θέση, δηλαδή); 

Δεν ξέρω για μνήμη - καρπούζι, αλλά από κρίση, σίγουρα... μάπα...! 

 

και τα +60%!????απο το σαπιο το Android 😂 😂 😂 😂 😂 

 

 

γαργαραααααα....,🍦🍦😂😂😂😂

 

Επεξ/σία από pacahontas III milagros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, adi32 είπε

Μου αρέσει που κάποιοι είχαν πιστέψει ότι θα βγάλει λειτουργικό σε 10 μέρες 

Και να έβγαζε δικό της λειτουργικό, ποιος θα το έπαιρνε εκτός Κίνας χωρίς Google services και apps; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
19 ώρες πριν, pacahontas III milagros είπε

και τα +60%!????απο το σαπιο το Android 😂 😂 😂 😂 😂 

γαργαραααααα....,🍦🍦😂😂😂😂

Δεν αλλάζει τίποτα από αυτό που είπα. Το "σάπιο" δε, είναι δική σου προσθήκη. Μπορείς να χαρείς για το... ξεσκέπασμα που έκανες στη Huawei ή εναλλακτικά, να ακολουθήσεις μια παλιά αμερικάνικη συμβουλή: Get a life :)

 

Επεξ/σία από apos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, adi32 είπε

Μου αρέσει που κάποιοι είχαν πιστέψει ότι θα βγάλει λειτουργικό σε 10 μέρες 

Εδώ οι Έλληνες πιστεύουν ότι τα mls είναι ελληνικά 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...