Προς το περιεχόμενο

Παραγγειλα eken h9 και με εστειλαν h9r απο σκρουτζ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα, παραγγειλα μια eken h9 απο το σκρουτζ και μου ηρθε σημερα η καμερα. Οταν συνδεομαι στο wifi με βγαζει ονομα h9r, δλδ ειναι η h9r eken Και οχι η h9. Οσα βιντεο και αν ειδα στο youtube με unboxing κτλ η συσκευασια δεν εχει καμια σχεση με h9 η h9r και δεν γραφει πουθενα Eken! Με κοροιδεψαν να την στειλω πισω η οχι? την πηρα στα 70ε ενω η eken h9r εχει στα 50ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, teodoulke είπε

Καλησπερα, παραγγειλα μια eken h9 απο το σκρουτζ και μου ηρθε σημερα η καμερα. Οταν συνδεομαι στο wifi με βγαζει ονομα h9r, δλδ ειναι η h9r eken Και οχι η h9. Οσα βιντεο και αν ειδα στο youtube με unboxing κτλ η συσκευασια δεν εχει καμια σχεση με h9 η h9r και δεν γραφει πουθενα Eken! Με κοροιδεψαν να την στειλω πισω η οχι? την πηρα στα 70ε ενω η eken h9r εχει στα 50ε

Ξεκινάμε από τα απλά:

  • Με το μαγαζί επικοινώνησες να ρωτήσεις; Μπορεί να έγινε ακουσιο και οχι εκουσιο λάθος. 
  • Έκανες λίγο google search για τα τεχνικά χαρακτηριστικά της εκάστοτε κάμερας ή έμεινες στο unboxing; Αν δεν κοιταξες, εχουν μικροδιαφορές, οποτε αν είναι ακουσιο λάθος, πρεπει να γινει πίστωση της διαφοράς. Ενδεικτικό συγκριτικό - > http://www.china-prices.com/camera-versus/5571-5575/eken-h9-vs-eken-h9r
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω οτι η καμερα ειναι μια καμερα του 20αρικου που εχει στο σκρουτζ και στα κινεζικα μαγαζια γιατι δεν εχει καμια σχεση με αυτες στο λινκ που με εδωσες. Για καθαρη απατη μου φαινονται . Στις πληροφοριες της καμερα γραφει h9r, ουτε την μαρκα Eken Ουτε τιποτα αλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...