Προς το περιεχόμενο

Ποιόν ΗP Deskjet από αυτούς ?


sotrous

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημέρα συμφορουμίτες.

Ποιός είναι πιο αξιόπιστος για λίγες εκτυπώσεις εως 200 ετησίως σε πολυμηχάνημα ?

2130 - 3639 - 3785 - 3833 ή 3835 ?

παλιά είχα τον c5180 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Στις 5/7/2019 στις 12:34 ΜΜ, sotrous είπε

καλημέρα συμφορουμίτες.

Ποιός είναι πιο αξιόπιστος για λίγες εκτυπώσεις εως 200 ετησίως σε πολυμηχάνημα ?

2130 - 3639 - 3785 - 3833 ή 3835 ?

παλιά είχα τον c5180 .

2130   Απλός οικονομικός ,μια χαρά για τη χρήση που θες..

3639   Σαν τον απο πάνω απλά συνδέεται και με wifi αν σου είναι χρήσιμο/απαραίτητο πάρε αυτόν.

3785   Τον έχω και είμαι πολύ ευχαριστημένος συνδέεται και με wifi, κύριο προσόν το μικρό μέγεθος, μοναδικό μειονέκτημα το σκάνερ (δεν μπορεί να σκανάρει σελίδα από βιβλίο παρά μόνο σκέτες σελίδες (π.χ λογαριασμό ΔΕΗ), τον έχω σαν δεύτερο για την κόρη μου να μην πιάνει χώρο στο γραφείο της

3835  Μόνο αν θέλεις απαραίτητα και λειτουργία fax, αν όχι δεν υπάρχει λόγος να ξοδέψεις παραπάνω χρήματα...

Επεξ/σία από nik0laus
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλη τιμή, κι εγώ κάπου εκεί τον είχα πάρει. Αν δεν σε ενδιαφέρει το θεμα που εχει στο σκαναρισμα ειναι πολυ καλη επιλογή και με σχετικά φθηνά γνήσια μελάνια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, sotrous είπε

nik0laus

σε ευχαριστώ τον 3785 8α παρω . τον έχουν με εκπτωση

https://www.germanos.gr/product/hp-polumixanima-deskjet-ink-advantage-3785-all-in-one/20351781/

Αν δεν έχεις όμως κάποια άλλη συσκευή για κάποιο σκανάρισμα σκέψου και κάποιο άλλο γιατί το σκανάρισμα είναι κάτι βασικό πλέον στη ζωή μας.

Εμένα το σκάνερ μου έχει λύσει τα χέρια και έχω αποθηκευμένα σωρεία εγγράφων και δεν χρειάζεται τα ψάχνω στα συρτάρια σε πρώτη ευκαιρία.Επίσης είναι και έτοιμα -  αποθηκευμένα στον υπολογιστή για εκτύπωση

Επεξ/σία από papoys1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, papoys1 είπε

Αν δεν έχεις όμως κάποια άλλη συσκευή για κάποιο σκανάρισμα σκέψου και κάποιο άλλο γιατί το σκανάρισμα είναι κάτι βασικό πλέον στη ζωή μας.

Εμένα το σκάνερ μου έχει λύσει τα χέρια και έχω αποθηκευμένα σωρεία εγγράφων και δεν χρειάζεται τα ψάχνω στα συρτάρια σε πρώτη ευκαιρία.Επίσης είναι και έτοιμα -  αποθηκευμένα στον υπολογιστή για εκτύπωση

αρχικά papoys1 ήθελα να βρω τον hp 4535 που τον έχουν πάρει φίλοι με 59 ευρώ , αλλά δυστυχώς δεν μπορώ να τον βρω ,όπως και τον 2135 .

 

Επεξ/σία από sotrous
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 11/7/2019 στις 2:23 ΜΜ, sotrous είπε

τελικά ξέρει κανείς αν μπορώ να βρω τον 4535 ή τον 2135 ?

Και γιατί σώνει και καλά τον 2135 που ξέφυγε στην τιμή και όχι τον 2130 που είναι σχεδόν τζάμπα.Με τα ίδια λεφτά παίρνεις δύο πίνεις και καφέ.:P

Τον έχει η κόρη μου δύο χρόνια όλα τα κάνει και με μελάνια συμβατά παίζει καθώς και με γεμισμένα με σύριγγα.

  • Like 1
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...