Προς το περιεχόμενο

Οδηγός παραμετροποίησης FRITZ!Fon και VoIP Telephony στα FRITZ!BOX. Χαρακτηριστικά και δυνατότητες.


poulinos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 379
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το μονο αρνητικο που εχω εντωπισει στο Fritz 

ειναι οτι δεν εχει κουμπι ON OFF και ια να το κλεισεις πρεπει να το βγαλεις απο την πριζα …

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
On 12/06/2024 at 13:42, konandrio said:

Δυστυχώς  δε βρήκα άκρη , θα στείλω screen  με ρυθμίσεις μήπως μπορεί κάποιος να με βοηθήσει.

se mperdepsa με αλλο χρηστη.

On 12/06/2024 at 16:51, konandrio said:

Στο tplink τι πρέπει να επιλέξω και που ;

image.png.3a67b190a0e768902dfa5ddd90b54ab5.png

Στο fritz ....

image.png.91e67d048d3bde20e1aacd4d2f31ff44.png

 

 

image.png.6ae1391f0d70983561c8faa15da29ada.png

η μια ευκολη λυση θα ηταν να το σκασεις σε μια Lan του fritz ωστε το fritz να μην παιζει ως router για να μην σου κανει Nat και να εχεις μονο το Nat στο 5g. αλλιως μετα θελει dmz ή διπΛα port forward. μια φορα το ειχα κανει καποτε σε αλλα router.

On 13/06/2024 at 13:14, ANAGNPANA said:

Το μονο αρνητικο που εχω εντωπισει στο Fritz 

ειναι οτι δεν εχει κουμπι ON OFF και ια να το κλεισεις πρεπει να το βγαλεις απο την πριζα …

ναι κανενα fritz δεν εχει on off. και δυσκολα θα κολλησει. μπορεις να κανεις βεβαια Restart μεσα απο την εφαρμογη.

Επεξ/σία από poulinos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, poulinos είπε

se mperdepsa με αλλο χρηστη.

η μια ευκολη λυση θα ηταν να το σκασεις σε μια Lan του fritz ωστε το fritz να μην παιζει ως router για να μην σου κανει Nat και να εχεις μονο το Nat στο 5g. αλλιως μετα θελει dmz ή διπΛα port forward. μια φορα το ειχα κανει καποτε σε αλλα router.

ναι κανενα fritz δεν εχει on off. και δυσκολα θα κολλησει. μπορεις να κανεις βεβαια Restart μεσα απο την εφαρμογη.

Μωρε δεν είναι θέμα restart αλλά κάποιες φορές θα ήθελα να το κλείνω και δεν θέλω να το βγάζω από την πρίζα…

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 minutes ago, ANAGNPANA said:

Μωρε δεν είναι θέμα restart αλλά κάποιες φορές θα ήθελα να το κλείνω και δεν θέλω να το βγάζω από την πρίζα…

no reason γενικα να το κλεινεις εκτος αν ειναι να φυγεις πολλες μερες απο το σπιτι που εκει θα τα βγαζα προσωπικα ολα απο την πριζα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...