Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

4 λεπτά πριν, tntdynamite23 είπε

εχω παει σε 2 imp statues κ δεν εχω ανοιξει κανενα. 🤣  δλδ σε καποια ανοιγει και σε καποια οχι?

Κάποια imp statues χρειάζονται 2 κλειδιά για να ανοίξουν. Το καταλαβαίνεις αυτό αν δεις να έχει κάποιο από αυτά το κλειδί πάνω του ή όχι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

12 λεπτά πριν, 3DJIN είπε

αγοραζεις οσα χρειαζεσαι και βρισκεις και αλλα στην πορεια.Καθε φορα που χρησιμοποιεις ενα αυτο χανεται.

ναι αλλα δεν μου ανοιξε το statue. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 λεπτά πριν, ilos είπε

Μήπως είσαι στα 4 belfreys? Αυτά θέλουν άλλο item όχι stonesword keys.

Oχι στο statue στο weeping evergaol μου το κανε αυτο.

 

 

 

Επίσης γνωμούλα για Bloodhound's Fang?

Επεξ/σία από tntdynamite23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 λεπτά πριν, Aruil είπε

Πολυ καλό αν θες dexterity μεγάλο όπλο.

Ένα talisman δίνει αυτό (+3 stats). Εσύ λες για το από πάνω evergaol στο limgrave (Forlom Hound).

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 minutes ago, ilos said:

Ένα talisman δίνει αυτό (+3 stats). Εσύ λες για το από πάνω evergaol στο limgrave (Forlom Hound).

Στο Bloodhound's Fang αναφερόμουν. Για τα keys den έχω κάποιο σχόλιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωρίζει κανείς γιατί:

Spoiler

ενώ έχω βρει την Latenna μετά τον Albus και της έδωσα το μισό μενταγιόν, μου έδωσε το Ash και εξαφανίστηκε από το Slumbering Wolf's Shack, όταν πηγαίνω στο Roundtable Hold, ο τύπος εκεί μου λέει ότι πρέπει να πάω να τη βρω και περιγράφει το σημείο ακριβώς που την βρήκα. WTF??? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Ούπς

image.png.ed633e76fdfb28f85667d20b83e79131.png


για πάρα πολύ καλούς gitgudαδες εκεί έξω:

  Απόκρυψη περιεχομένων

 

 

 

 

Βλεποντας κατι τετοια παραδειγματα , γιατι πολυ απλα να μην βαλεις cheat engine , σε 1 λεπτο εχεις βαλει οσα runes θες . Αν ειναι να κανεις exploit το παιχνιδι τουλαχιστον μην χανεις τον χρονο ασκοπα. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 λεπτά πριν, Zus είπε

Γνωρίζει κανείς γιατί:

  Απόκρυψη περιεχομένων

ενώ έχω βρει την Latenna μετά τον Albus και της έδωσα το μισό μενταγιόν, μου έδωσε το Ash και εξαφανίστηκε από το Slumbering Wolf's Shack, όταν πηγαίνω στο Roundtable Hold, ο τύπος εκεί μου λέει ότι πρέπει να πάω να τη βρω και περιγράφει το σημείο ακριβώς που την βρήκα. WTF??? 

 

Πριν γίνει ashes σου λέει να την πας σε ένα μέρος και να την κανεις summon. Δεν θυμάμαι το μέρος δυστυχώς, σίγουρα δεν είναι south.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 λεπτά πριν, noFEARgr είπε

Βλεποντας κατι τετοια παραδειγματα , γιατι πολυ απλα να μην βαλεις cheat engine , σε 1 λεπτο εχεις βαλει οσα runes θες . Αν ειναι να κανεις exploit το παιχνιδι τουλαχιστον μην χανεις τον χρονο ασκοπα. 

Έχω farmarei καί εγω κάνα 30 level σε εκείνα τα μικρά. Συμφωνώ μαζί σου ότι είναι ψιλοχαζομάρα να κανεις "exploit" το game, που δε ξέρω αν εκείνα τα μικρά θεωρούνται exploit, αλλα επειδή παίζω meele class και αποφεύγω τα summon, το παιχνίδι σε κάποια boss είναι πρακτικά φτιαγμένο είτε για mage, είτε για co-op, είτε απλά να είσαι αρκετά overleveled. Είναι το μονο αρνητικό που πιστεύω σε ωθεί να κανεις overlevel κάποια boss γιατί αλλιώς απλά θα τρώς 15 ώρες σε ένα boss που κάποιος μάγος θα έτρωγε 20 λεπτά.

Χθες πχ έφαγα τον commander niall, ήταν το πρώτο boss που χρησιμοποίησα το mimic ash, γιατί σε κάθε video που είδα σαν tutorial, η λύση είναι είτε overlevel, είτε κάποιο cheese με υπερβολικό damage από ash of war, είτε απλά να είσαι caster.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, Akis0123 είπε

Έχω farmarei καί εγω κάνα 30 level σε εκείνα τα μικρά. Συμφωνώ μαζί σου ότι είναι ψιλοχαζομάρα να κανεις "exploit" το game, που δε ξέρω αν εκείνα τα μικρά θεωρούνται exploit, αλλα επειδή παίζω meele class και αποφεύγω τα summon, το παιχνίδι σε κάποια boss είναι πρακτικά φτιαγμένο είτε για mage, είτε για co-op, είτε απλά να είσαι αρκετά overleveled. Είναι το μονο αρνητικό που πιστεύω σε ωθεί να κανεις overlevel κάποια boss γιατί αλλιώς απλά θα τρώς 15 ώρες σε ένα boss που κάποιος μάγος θα έτρωγε 20 λεπτά.

Δεν ισχυει αυτο, και ουτε καν να εισαι overleveled,,,επειδη και εγω melee παιζω, ουτε farm souls χρειαζεσαι ουτε τιποτα.
Εχουν προσθεσει και εχουν αλλαξει λιγο τον τροπο στο damage απο τα προηγουμενα souls,,,και εδω στο ER παιζει πολυυυ buff...ειδικα σε pure melee!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...