Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Manor αν δεν μου έδινε τιπ φίλος δεν θα πήγαινα ποτέ!

 

Spoiler

το αστειο ειναι οτι ο ''τρόπος'' για να πας μου συνέβη (απλα δεν ήταν αρκετό να με σκοτώσει :D )

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οι 2 τελευταίοι πάντως έχουν δίκιο σε αυτό που λένε......

Οκ ο τυπάς από Ubisoft είναι στον κόσμο του.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Οι 2 τελευταίοι πάντως έχουν δίκιο σε αυτό που λένε......

Οκ ο τυπάς από Ubisoft είναι στον κόσμο του.

Ο Βlake μάλλον πρέπει να git gud και η Rebecca μάλλον πρέπει να είναι εδώ μέσα στο insomnia μέλος στο pc games. Ο Άχμετ μάλλον έχει συνηθίσει να τον παίρνουν από το χεράκι ακόμα και μέσα στα μενού 😛 .

Αλλά χωρίς πλάκα, δεν έχουν ακουμπήσει souls like παιχνίδι; Τώρα πέσανε στην γη;
#μηζηλευεις θα πάω να τους γράψω.

Αλλά τους είδαμε όλους τους reviewers με το cyberpunk 2077 τί χάπατα ήταν, τώρα θυμήθηκαν το performance.

Αλλά το ubisad πρέπει να μείνει σαν όρος! Ο vibes τον έσβησε με 2 απαντήσεις τον τυπά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Αλλά χωρίς πλάκα, δεν έχουν ακουμπήσει souls like παιχνίδι; Τώρα πέσανε στην γη;
#μηζηλευεις θα πάω να τους γράψω.

Ανεξαρτήτως του αν έχουν ακουμπήσει ή όχι souls like παιχνίδι, δεν έχουν άδικο σε αυτό που λένε.

Και ο μεν περί quest design κυρίως για τα side quests που για άλλη μια φορά είναι κακοσχεδιασμένα(μόνο με οδηγό να τα βρείς/κάνεις), και η δε για το άλλη μια φορά κακό PC port που παρόλα αυτά η έκδοση του Pc στο metacritic έχει 95/100 που δεν συμβαδίζει με την ποιότητα της PC έκδοσης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απορώ που ασχολείστε με αδιάφορα λεγόμενα βλαμμένων devs και δεν παίζεται το game. Επίσης θα παρακαλούσα να μην αναφέρεται η Ubisoft σε thread ποιοτικών games. :P

Θεε μου τι ξύλο έχω φάει στο Study Hall. Χαλαρά έχω χάσει καμια 50 χιλιάδες ψυχές. :P

 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Off-topic αλλά όπως είπα, ξανάβαλα Sekiro

Spoiler

Και θυμήθηκα τι παιχνιδάρα ήταν. ^_^ Πάμε για άλλο τερματισμό.

 

19 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Θεε μου τι ξύλο έχω φάει στο Study Hall. Χαλαρά έχω χάσει καμια 50 χιλιάδες ψυχές. :P

Let me guess, Preceptor "teleport the fuck away" Miriam? :P 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ τα quests αυτού του τύπου.

και ας τα λούζω άσχημα στο πρώτο μου playthrough.

Δεν είναι ο σκοπός του παιχνιδιού τράβα εκεί κάνε αυτό.

δυστυχώς είχα παίξει το DS1 με "οδηγό" από έναν τυπα σε ένα φόρουμ και ήταν από τα μεγαλύτερα λάθη που είχα κάνει.

που να ήξερα ότι μόνο μια φορά ζεις την χαρά του ανεξερεύνητου σε αυτά τα παιχνίδια.

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

31 λεπτά πριν, silenoz66 είπε

Εμένα προσωπικά μου αρέσουν πάρα πολύ τα quests αυτού του τύπου.

και ας τα λούζω άσχημα στο πρώτο μου playthrough.

Δεν είναι ο σκοπός του παιχνιδιού τράβα εκεί κάνε αυτό.

δυστυχώς είχα παίξει το DS1 με "οδηγό" από έναν τυπα σε ένα φόρουμ και ήταν από τα μεγαλύτερα λάθη που είχα κάνει.

που να ήξερα ότι μόνο μια φορά ζεις την χαρά του ανεξερεύνητου σε αυτά τα παιχνίδια.

 

Και εγώ προτιμώ έτσι τα quests, ειδικά σε παιχνίδια της From. Ευτυχώς όλα της τα games τα έπαιξα blind στο πρώτο playthrough και στα μετέπειτα playthroughs άρχισα να μπαίνω wikis, forums και YouTube για να τσεκάρω τι παίζει. Και αυτό είναι και το ωραίο κατ' εμέ. 

Οι devs που σχολίασαν πάντως πρέπει να είναι πολύ butthurt που λένε και στο χωριό μου. Αντί να κοιτάξουν τι μπορεί να φταίει στα δικά τους games, κράζουν άλλα games διότι δεν μπορούν να καταφέρουν αυτό που κάνει κάθε φορά η From σε κάθε της νέα κυκλοφορία.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα.

Απογοήτευση ο 2ος demigod στο Academy.

 

Spoiler

Δεν λέω ήταν ιδιαίτερο φαιτ, αλλα δεν γίνεται να βγαινει με απλο nuke στην μάπα τόσο γρήγορα.

Παιζω με κατι Claws +7 (μπορω να το παω και παραπανω + αλλα κάνω save τις πέτρες) και το dex ειναι 30.
Πραγματικά το μπος το έλιωσα. Κριμα.

Ομορφο το σκηνικο στο Phase 2 αλλά.... 1st try demigod δν ειναι ωραίο

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

νομιζω παρολο που ειναι main quest fight ,η συγκεκριμενη δεν ειναι demigod,στο λεει στο γραφειο του  ο αλλος στο roundtable.

εκει σου λεει που βρισκονται ολοι για τη main quest.

Επεξ/σία από 3DJIN
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...