Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

50 λεπτά πριν, Manolo Sismanidis είπε

Οταν κατεβαινα με το ασανσερ με πιασε ανατριχιλα, αλλα εκατσα στο site of grace και εφυγα, λεω πρεπει να ναι δυσκολη περιοχη

Τί εννοείς όταν κατέβαινες; Δεν κατεβαίνεις ακόμα; 😜

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Eιπα να δωσω μια ευκαιρια σε souls game . Αν και δν καταλαβαινω το τοσο χαιπ γενικα σε αυτα τα γκειμς παρολαυτα σκοτωνω οτι τσιρακι βρισκω στο δρομο μου γιατι τον αρχικο καβαλαρι δν τον νικαω με τιποτα  πηρα και το αλογακι για να δουμε βεβαι δν ξερω που να παω ακολουθω απλα τα τσεκποιντ. Αυτο που μ εκνευριζει ειναι οτι δν εχει αμεση ανταποκριση η αποφυγη με τουμπα ας πουμε. Εχω συνηθισει απο βαλχαλα και γουιτσερ μαλλον.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πήρα και εγώ και ότι και αν έκανα δεν ξεκινά. Κολλάει σε λευκή οθόνη και μετά κλείνει. Μάλλον δεν το γλυτώνω το φορμάτ. Δοκίμασα όλες τις λύσεις που βρήκα στο ίντερνετ.

Ελπίζω να αξίζει η ταλαιπωρία

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

12 ώρες πριν, Vigilante1319 είπε

Eιπα να δωσω μια ευκαιρια σε souls game . Αν και δν καταλαβαινω το τοσο χαιπ γενικα σε αυτα τα γκειμς παρολαυτα σκοτωνω οτι τσιρακι βρισκω στο δρομο μου γιατι τον αρχικο καβαλαρι δν τον νικαω με τιποτα  πηρα και το αλογακι για να δουμε βεβαι δν ξερω που να παω ακολουθω απλα τα τσεκποιντ. Αυτο που μ εκνευριζει ειναι οτι δν εχει αμεση ανταποκριση η αποφυγη με τουμπα ας πουμε. Εχω συνηθισει απο βαλχαλα και γουιτσερ μαλλον.

Έχεις τσεκάρει το equip load σου; 

https://eldenring.wiki.fextralife.com/Equip+Load

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

νέο patch ψιλοστοκαρίσματος 1.02.3 για gamepads που δεν μπορούσαν να συνδεθούν με το παιχνίδι.

Δεν έτρεξα ακόμα το παιχνίδι να δω αν χάλασε τίποτα άλλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα τα πατσακια τρεχει νερακι και αγγιζει την τελειοτητα μπορω να πω πλεον.Αν και νωρις για μενα ειναι GOTY καραGOTY.Μιγιαζακι σηκωσε το δεν μπορω να περιμενω..😁

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να ξέρετε μόλις χθες έμαθα ότι μπορώ να τρέξω και γω και το γαϊδουράκι μου :P 
(κρατώντας πατημένο το Β στο gamepad :D ) τρομερό breakthrough!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
29 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Να ξέρετε μόλις χθες έμαθα ότι μπορώ να τρέξω και γω και το γαϊδουράκι μου :P 
(κρατώντας πατημένο το Β στο gamepad :D ) τρομερό breakthrough!

Well...δεν χρειάζεται πατημένο. :P Aμα το πατήσεις ξανά καθώς τρέχει κάνει dash. ;)

Επίσης πολύ χρήσιμη λίστα με τα map level suggestion και φυσικά το game progress route με τα key objectives χωρίς πολλά spoilers. ;)

ps. Βρήκα ένα υπέροχο σημείο για farm, δυο λεπτά 5K runes.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

54 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

Να ξέρετε μόλις χθες έμαθα ότι μπορώ να τρέξω και γω και το γαϊδουράκι μου :P 
(κρατώντας πατημένο το Β στο gamepad :D ) τρομερό breakthrough!

Ήξερες ότι με πατημένο το B στο gamepad μπορεί να τρέξει και ο χαρακτήρας σου πεζός;

Εγώ δεν το θυμόμουν και τον Crucible Knight τον έβγαλα περπατώντας... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Well...δεν χρειάζεται πατημένο. :P Aμα το πατήσεις ξανά καθώς τρέχει κάνει dash. ;)

Επίσης πολύ χρήσιμη λίστα με τα map level suggestion και φυσικά το game progress route με τα key objectives χωρίς πολλά spoilers. ;)

ps. Βρήκα ένα υπέροχο σημείο για farm, δυο λεπτά 5K runes.

Βασικά αυτό! Στο γαδούρι δε θέλει πατημένο, καλά τα λες-για τον παίκτη έλεγα κυρίως! Μιλάμε έκανα τόσες αποστάσεις απλώς στο ρελαντί και ήμουν "πω παίρνει ώρα να πάω ως εκεί" ή "με φτάνουν οι οχθροί".
Αλλά δε θέλω να τρώω το stamina κάνοντας dash στο γαδούρι, άσε και το κανα και βρέθηκα σε μια παγίδα με λύκους και χτύπησε η καρδούλα μου δυνατά για τα runes μου που δεν είχε ενέργεια να ξεφύγω. Η πλάκα είναι ότι έκανα dash όμως άφηνα τα πλήκτρα κατεύθυνσης και δεν το έβλεπα να τρέχει.
Baby steps λέμε!
Πλέον δεν φοβάμαι να τα βάλω με αυτούς τους γίγαντες με τις σπαθάρες, τους ρίχνω για πλάκα, θα γίνω παμμέγιστος μάγος!

14 λεπτά πριν, Zus είπε

Ήξερες ότι με πατημένο το B στο gamepad μπορεί να τρέξει και ο χαρακτήρας σου πεζός;

woot? αυτό δεν έγγραψα βρε;

-----------------

 

Να ξέρετε έπαιζα βράδυ και εμφανίστηκε ένας καβαλάρης της αποκάλυψης (boss) και με έδειρε πολύ και έτρεχα να γλυτώσω, αλλά έκανε την σπάθα του σα μπαστούνι του χόκεϊ και με χτύπησε σαν πακ και με πήγε αδιάβαστο!

Βράδυ = πολύ κακό!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

woot? αυτό δεν έγγραψα βρε;

Υποθέτω λέει ότι μπορείς να sprint και in combat. ;)

Βρήκα ένα weapon art/ashes of war, τόσο OP που κάνω one shot τα πάντα μέχρι στιγμής. :P

Not mine!

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Well...δεν χρειάζεται πατημένο. :P Aμα το πατήσεις ξανά καθώς τρέχει κάνει dash. ;)

Επίσης πολύ χρήσιμη λίστα με τα map level suggestion και φυσικά το game progress route με τα key objectives χωρίς πολλά spoilers. ;)

ps. Βρήκα ένα υπέροχο σημείο για farm, δυο λεπτά 5K runes.

σε αυτη τη λιστα με τα level suggestion σου  λεω οτι απο κει που λενε 50 και μετα να προσθεσεις αλλα 50 level αν θες να παλευεται η φαση😁

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω ειμαι 28λβλ, 15 ώρες + , καθάρισα νοτο (weeping) και έχω ξεκινήσει Καστρο Clear.

Τι λαβύρινθος ειναι αυτος...

Απειρες μεριές να πας. 

Σκεφτομαι να πετάξω το uchi και να βάλω κατι hookclaws που βρήκα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...