Προς το περιεχόμενο

Elden Ring [PC]


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 2k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, optimus prime είπε

Aφηστε τα παιδια,ειναι χαλια.

Αντε τωρα να εισαι αντιμετωπος με κανα boss και να σου κανει τετοια.

Έχουμε και από αλλού παραδείγματα ή μόνο το συγκεκριμένο τύπο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, GhostRiderLSOV είπε

Unpacking εδώ. Μην ξεχνάτε να κάνετε restart το Steam.

Αυτό χρειαζόταν! και εμένα unapacking. Στην αρχή μόλις το είδα τρόμαξα, νομίσα ότι ξεκίνησε να το κατεβάζει από την αρχή 😆

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οσοι εχετε σοβαρα frame drops οπως ειχα εγω το πρωτο 3ωρο στα 40 fps και ακομα πιο χαμηλα απενεργοποιηστε μεσα απο τα  windows το gpu scheduling.

Eμενα με βοηθησε πολυ,δεν γινεται τοσο συχνα πλεον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα, αφού τώρα ξύπνησα, θα βάλω να κατεβαίνει, αφού δεν είχα μπει σε διαδικασία preload ή να το κάνω refund λόγω των προβλημάτων?

Μια ερώτηση σούπερ σημαντική, το σούπερ γαϊδουράκι το έχεις από την αρχή?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ξενέρα λιγάκι στην αρχή με δύο θέματα...το κλείδωμα  των fps που έχει το game στα 60 (δεν αλλάζει γαμώτο σε παραπάνω) και που δεν μου έβρισκε το controller στην αρχή (αλλά όλα οκ τώρα φτιάχτηκε) ...είναι τουμπανάκι το game κατα τα άλλα......τίποτα άλλο αρνητικό από μένα

Επεξ/σία από BabisTs
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, enable_your_mind είπε

Αυτό με τα μυνήματα από τους άλλους παίκτες μέσα στον κόσμο τι παίζει ακριβώς ;έβαλα το ονλαιν mode

Ειναι μυνήματα που μπορείς να αφήσεις κάτω στον κόσμο σου και τα βλέπουν και αλλοι πάιχτες στον δικό τους κόσμο.

Αυτο το έκανες στα souls μεσω soapstones (orange για μηνύματα) και σου αφηνει να βάλεις κάποιες ετοιμες λεξεις που έχει, και ας πουμε δημιουργεις φράσεις/προτάσεις. 

Τα περισσότερα ειναι meme (για souls fans) , μερικά ειναι troll τύπου εχει treasure αν πηδήξεις απο κατω....(μάντεψε τι θα συμβεί), ή εδω εχει hidden door (μάντεψε ποσοι σαν τους χαζούς βαράνε τοίχους (οπως και εσυ :D παροτι ξερεις οτι ειναι τρολ) ,  μερικά ειναι όντως βοηθητικά γιατι σου αποκαλύπτουν μυστικά,  κοκ.

Γενικα ειναι απο τις καλύτερες προσθηκες που εχω δει σε single-player game pου έχει στοιχεια online

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, BabisTs είπε

ξενέρα λιγάκι στην αρχή με δύο θέματα...το κλείδωμα  των fps που έχει το game στα 60 (δεν αλλάζει γαμώτο σε παραπάνω) και που δεν μου έβρισκε το controller στην αρχή (αλλά όλα οκ τώρα φτιάχτηκε) ...είναι τουμπανάκι το game κατα τα άλλα......τίποτα άλλο αρνητικό από μένα

Αν τα ξεκλειδώσεις από τα 60 καρέ θα τα βλέπεις όλα σε διπλή ταχύτητα να γίνονται. Η μηχανή είναι παλιά, δε σηκώνει πολλά πολλά.

Και στο sekiro κλειδωμένο στα 60 καρέ ήταν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...