Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, chrisgewrgi είπε

Τα σκεφτομαι ολα τωρα και βγαζω νοημα.χθες πετυχενα players με κινεζικο γιαπωνεζικο ονομα και παικτες που μιλουσαν ρωσικα στο chat.

χαχα έχεις ακόμα πολλά να μάθεις/δεις/ακούσεις

έλεγα ότι τα περίεργα τα συναντώ στο XBOX Live

αλλά και στον υπολογιστή τα ίδια και χειρότερα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, ikorolis είπε

αν θεωρούν κάποιοι συνομιλητές μας μέτριες τις παρακάτω

εταιρείες όπως η Activision - Blizzard - DICE/EA κτλ

τότε εταιρείες που έχουν βγάλει τα παρακάτω παιχνίδια FORTNITE - ANTHEM - PUBG - Red Dead Redeption 2 κτλ

εταιρείες που έβγαλαν τα παρακάτω παιχνίδια WORLD WAR 3 - ESCAPE FROM TARKOV και πάρα πολλά άλλα παιχνίδια τα οποία εννοείται έχω πληρώσει/αγοράσει ακόμα και σε GOLD/ULTIMATE/SEASON PASS και ακόμα είναι σε φάση Open/Close Beta

πως πρέπει να τις χαρακτηρίσω...

γιατί αν αριθμήσω πόσα παιχνίδια έχω από το STEAM - ORIGIN (Premier) - Uplay/Uplay+ - Epic Games Store - Rockstar Store .... θα αρχίσω να αναπολώ τον "θείο"

Δεν μπαίνουν όλα αυτά στο ίδιο τσουκάλι. Η τριάδα activision, ea, epic παραμένει το λιγότερο ειδεχθής για μένα με την Ubi κοντά τους. 

Κουβέντα για άλλο topic είναι αυτή βέβαια

4 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

δεν είναι συνεργασία..της ανήκει.
activision blizzard είναι η εταιρία

Νόμιζα οτι στο pc λειτουργεί μόνο ως publisher αλλά τώρα είδα ότι η activision είναι η θυγατρική. Συγχώνευση έστω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 λεπτά πριν, kti23 είπε

Δεν μπαίνουν όλα αυτά στο ίδιο τσουκάλι. Η τριάδα activision, ea, epic παραμένει το λιγότερο ειδεχθής για μένα με την Ubi κοντά τους. 

Κουβέντα για άλλο topic είναι αυτή βέβαια

Νόμιζα οτι στο pc λειτουργεί μόνο ως publisher αλλά τώρα είδα ότι η activision είναι η θυγατρική. Συγχώνευση έστω

ναι δεν είναι για το παρών θέμα αλλά είναι θέμα για πολλές σελίδες...απλά λύση δεν βλέπω ως αγοραστής/πελάτης/καταναλωτής/gamer απλά δίνω ευρώ και στην ουσία είμαι ο "Beta Tester" μέχρι να αποφασίσουν να βγάλουν το τελικό προιόν και εγώ προσεύχομαι στον θεό να είναι ολοκληρωμένο χωρίς bugs...

το κακό είναι ότι η "ελληνική gaming κοινότητα" αναλώνεται μόνο σε τσακωμούς του τύπου "ποιος την έχει πιο μεγάλη" (βέβαια υπάρχουν εξαιρέσεις ευτυχώς...)

βέβαια καμία εταιρεία δεν μας υπολογίζει γιατί είμαστε μια αγορά 10 μυρίων ανθρώπων άνευ σημασίας/προσοχής

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mεσα σε 1 εβδομαδα level 55 με καμποσα οπλα χρυσα μια χιλιαρα kills μονο με M4 το οποιο στα μισα της εβδομαδας σταματησα να παιρνω για να αναβαθμισω κανενα αλλο. Εντωμεταξυ ακομα δεν εχω αγγιξει το campaign 😋

Spoiler

3tKpFu8.png

Αρκετα φιλικο το παιχνιδι ακομη και για 'μενα αν αναλογιστεις οτι δεν ειμαι και κανενας pro player. 

Με τις shotgun και αναφερομαι στην 725 περισσοτερο το ξεφτιλησαν τελειως, εφαγα 2-3 στη σειρα πανω στην αναμπουμπουλα με μια βολη, δεν ειναι απλα overpowered αλλα την εχουν κανει εξωπραγματικα δυνατη, στα 10 τελευταια match εχω βαρεθει να βγαινω πρωτος ή δευτερος, σαν να κλεβεις παγκαρι ειναι οταν την αναβαθμισεις στο full. Σε μικρα maps δεν υπαρχει ανταγωνισμος, μια βολη και kill 😂

 

Στις 8/1/2020 στις 3:22 ΠΜ, chrisgewrgi είπε

Οποτε ενας καμπερας εχει πιο πολυ ρεαλιστηκοτητα απο καποιον που τρεχει σαν και μενα και σκαω μουρη με μουρη με τον αλλον.

Τις μοναδικες 2-3 φορες που καμπερωθηκα παιζει να βγηκα τελευταιος και με ελαχιστα kills, καθολου φιλικο στο καμπερωμα εκτος και αν εγω δεν το εχω. Παντα shoot 'n' run και τους ριχνω σαν τα κοτοπουλα 😎


Εχω ενα θεμα με το παιχνιδι το οποιο μου εχει σπασει τα... νευρα, μεχρη προτεινος δεν το ειχα αλλα απο σημερα παρουσιαστικε, καθε φορα που επανεκινω το game μου κανει εγκατασταση κανα 7λεπτο τα shaders στο multi και στο campaign, εχω δοκιμασει τα παντα, βασικα συμβαινει απο τους τελευταιους drivers της nvidia και μετα. Ντε και καλα να σε αναγκασουν να αγορασεις κονσολα, ποσο αθλιοι...

Υπαρχει καποιος τροπος να το φτιαξω? Το κανει και σε εσας?

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, seithan είπε

Όλο θέματα έχεις ρε Γιώργο αυτά games. Κατάρα έχεις φάει; 

😅

Φιλε μετα απο εξονυχιστικο ψαξιμο το θεμα αυτο το εχει σχεδον το 90% των χρηστων. Ε τι φταιω κι εγω που τα τελευταια χρονια τα βγαζουν σκ***α τα παιχνιδια. Ενα φεγγαρι δλδ που ειχα ps4 και επαιζα γιατι ποτε μα ποτε δεν ειχα το παραμικρο θεμα σε οτι παιχνιδι και αν εβαζα. Δεν ξερω γιατι συνεβη αυτο το χαος με το pc ή οι εταιρειες τα εχουν χαμενα τι να πω. Παλιοτερα δεν ηταν τοσο χαλια, επαιζες. τωρα κλικαρεις το εικονιδιο και τρως και black screen (rdr2) πφφ...

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, giorgosmcmc είπε

Φιλε μετα απο εξονυχιστικο ψαξιμο το θεμα αυτο το εχει σχεδον το 90% των χρηστων. Ε τι φταιω κι εγω που τα τελευταια χρονια τα βγαζουν σκ***α τα παιχνιδια. Ενα φεγγαρι δλδ που ειχα ps4 και επαιζα γιατι ποτε μα ποτε δεν ειχα το παραμικρο θεμα σε οτι παιχνιδι και αν εβαζα. Δεν ξερω γιατι συνεβη αυτο το χαος με το pc ή οι εταιρειες τα εχουν χαμενα τι να πω. Παλιοτερα δεν ηταν τοσο χαλια, επαιζες. τωρα κλικαρεις το εικονιδιο και τρως και black screen (rdr2) πφφ...

Γιατι τα ps4 ειναι ολα ιδια. Τα pc ειναι ολα διαφορετικα.δοκιμασες να γυρισεις τους drivers εκει που ηταν; εγω δεν πηγα στους τελευταιους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Γιατι τα ps4 ειναι ολα ιδια. Τα pc ειναι ολα διαφορετικα.δοκιμασες να γυρισεις τους drivers εκει που ηταν; εγω δεν πηγα στους τελευταιους.

Προς το παρων παιζω με αυτους αλλα οπως παει θα επιστρεψω πισω με εχει ταραξει στα crash

https://support.activision.com/community/s/question/0D54P00006twaePSAQ/modern-warfare-keeps-crashing-with-an-error-code

error.png

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πάντως matchmaking με χάλια levels μου κάνει, είμαι 2# με βάζει με 70-100 ξέρω γω... παίζω tdm.. και σπάνια κρατάει το ίδιο lobby γιατί?

Χθες με βάζει με 11 παίχτες από κονσόλα,μόνο εγώ pc.. παίζουν με aim assist και στο crossplay ε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, xtrmsnpr είπε

Πάντως matchmaking με χάλια levels μου κάνει, είμαι 2# με βάζει με 70-100 ξέρω γω... παίζω tdm.. και σπάνια κρατάει το ίδιο lobby γιατί?

Χθες με βάζει με 11 παίχτες από κονσόλα,μόνο εγώ pc.. παίζουν με aim assist και στο crossplay ε?

Κι εμενα τα ιδια, οσο παιζω τελικα ολο και πιο τραγικο γινεται περα απο τα crash και θα φαει πουλημα, πηγα level 65 και με βαζει με level 130-155.

Πρωτη φορα στην ιστορια βλεπω fps game με aim assist στο mp, εμενα όσες φορές με εχει βαλει με παικτες απο κονσολα δε παιρνω ουτε 1 kill, ο στοχος ειναι λες και παει αυτόματα επανω μου πριν καν με δουν. Αυτο ειναι "legit"cheat κανονικό.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1.αν βγαλουν το crossplay καληνυχτα παλι.

2.φταιει οτιδηποτε αλλο εκτος το aim assist (lag οπλα  και λοιπα)

3.το λεβελ δεν παιζει τοσο σημασια στο mm μιας και λεβελ μπορεις να παρεις απο xp γρηγορα.αλλα μετραει νομιζω(καπου το διαβασα) τα στατιστικα σου (kill ration ) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Κι εμενα τα ιδια, οσο παιζω τελικα ολο και πιο τραγικο γινεται περα απο τα crash και θα φαει πουλημα, πηγα level 65 και με βαζει με level 130-155.

Πρωτη φορα στην ιστορια βλεπω fps game με aim assist στο mp, εμενα όσες φορές με εχει βαλει με παικτες απο κονσολα δε παιρνω ουτε 1 kill, ο στοχος ειναι λες και παει αυτόματα επανω μου πριν καν με δουν. Αυτο ειναι "legit"cheat κανονικό.

Με μερικές σερί νίκες πάντα το κάνει αυτό

Είπαμε όχι και έτσι, με console players lobby είναι σαν να κλέβεις εκκλησία. Υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά είναι μικρές σε αριθμό

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξερω αλλα παιζω πολυ καλα σε μικρες  πιστες οπως την shipment. Μιλαμε τα εχω πεθανει  90 kill εκανα πριν.vtol ελικοπτερα.τα παντα ολα.επαιξα καμια ωρα πριν και ημουν 1ος 2ος συνεχεια.

Σε πιο μεγαλα map δεν παιζω τοσο καλα ρε γμτο.με τρωνε συνεχεια στα μεγαλα map ξεμπαρκοι που ερχονται απο δεξια αριστερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...