Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 λεπτό πριν, insomiaistas είπε

Όπως έχω ξανά αναφέρει , πιστεύω ότι όλα τα καθαρά fps ,τύπου csgo cod ,τα βαριέσαι αν δεν παίζεις με ομαδα-φιλους ανταγωνιστικά mode με άλλες ομάδες . Όταν βγει με το καλό το br θα σπάει την μονοτονία .

Το br  πότε θα βγει ξέρουμε περίπου ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παλι πιστευω εχει να κανει με το πως τη βρισκει ο καθενας ξεχωριστα, εγω ας πουμε το αντιθετο, βαριεμαι ακριβως οταν παιζω ανταγωνιστικα σε οσα fps εχω παιξει, ενταξει καποια περιοδο μπορει να το δω και λιγο σοβαρα αλλα οχι του τυπου να κλεινω 10ωρα, θεμα γουστου ειναι ολα.

Κατι αλλο που ειναι αξιο αναφορας, πραγματικα εχουν θαψει το παιχνιδι ολα τα ''ρωσακια'' με ''0'' σε βαθμολογιες στο metacritic επειδη τους πονεσε η πολιτικη προπαγανδα του campaign λες και ειναι κατι καινουριο στην ιστορια των videogames, και αυτο κατα την αποψη τους αξιζει ''0'' δλδ θαψιμο και για το ''καδο'' το παιχνιδι. Σε τι κοσμο ζουμε...

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το ping, είτε 24αρα, είτε 50αρα, το ένα και το αυτό. Ελλάδα δεν θα δούμε ποτέ το ping που βλέπουν οι υπόλοιποι, προοδευμένοι (ναι, και οι Τούρκοι ακόμα ανήκουν πια σε αυτήν την κατηγορία), γιατί απλούστατα δεν μπορείς να έχεις την ίδια ανταπόκριση σε π.χ. γερμανικό / βερολινέζικο σέρβερ με έναν από το Βερολίνο. 

 

Μόνο ελληνικοί σέρβερ θα μας σώσουν. 

 

Ως τότε αβαβά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
14 ώρες πριν, postfire είπε

καλησπερα και χρονια πολλα

που μπορω να το βρω πιο φτηνα για pc κωδικο?

Καλή Χρονιά!

Τώρα που το έχει η ίδια η Blizzard στα 40, είναι ότι πιο φθηνό μπορείς να βρεις.

https://us.shop.battle.net/en-us/product/call-of-duty-modern-warfare?p=68930

Επεξ/σία από stratigos24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 31/12/2019 στις 5:22 ΠΜ, insomiaistas είπε

Όπως έχω ξανά αναφέρει , πιστεύω ότι όλα τα καθαρά fps ,τύπου csgo cod ,τα βαριέσαι αν δεν παίζεις με ομαδα-φιλους ανταγωνιστικά mode με άλλες ομάδες . Όταν βγει με το καλό το br θα σπάει την μονοτονία .

Δεν έχει σχέση το Counter Strike με το Call Of Duty για πολλούς λόγους .

Μια χαρά παίζεις COD και μόνος σου και ας μην είσαι σε ομάδα . Σαφώς έχει πλεονέκτημα μια clan όταν παιζει με voice chat αλλά ως εκεί.

Για το BR θα διαφωνήσω γιατι είναι μια κατηγορία παιχνιδιού από μόνη της η οποία δεν ταιριάζει σε όλα τα παιχνίδια και σαφώς δεν ταιριάζει στο Call Of Duty , την ίδια πατατιά έκαναν και στο battlefield 5 και δεν ασχολείται κανείς.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, panoskatos είπε

Δεν έχει σχέση το Counter Strike με το Call Of Duty για πολλούς λόγους .

Μια χαρά παίζεις COD και μόνος σου και ας μην είσαι σε ομάδα . Σαφώς έχει πλεονέκτημα μια clan όταν παιζει με voice chat αλλά ως εκεί.

Για το BR θα διαφωνήσω γιατι είναι μια κατηγορία παιχνιδιού από μόνη της η οποία δεν ταιριάζει σε όλα τα παιχνίδια και σαφώς δεν ταιριάζει στο Call Of Duty , την ίδια πατατιά έκαναν και στο battlefield 5 και δεν ασχολείται κανείς.   

Ισχύει αυτό με το bfV . Αν όμως βγει και είναι ωραίο το br τότε θα σταματήσω να παίζω λίγο cod λίγο Apex , και θα παίζω μόνο cod

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Έπαιζα τερμα στο χαλαρο συνηθως έβγαινα τελευταίος και προ τελευταίος μεχρι που αναβάθμισα το loadout σε M4A1 και εδω και 15 παιχνίδια βγαινω δευτερος ή τρίτος τουλάχιστον και μιλάμε σπανια με εχει βαλει με ατομα που παίζουν απο κονσολα, τη φαση με αυτο το οπλο. Ή εγω εγινα ξαφνικά καλος ή το οπλο ειναι πολυ καλο.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Πραγματικά μου κανει μεγαλη εντυπωση το γεγονος οτι εχει τοσο ομορφα γραφικα σε σχεση με τα προηγούμενα cod και τρεχει τοσο smooth ακομη και με τα παντα ultra σε 1080p αλλα και σε μεγαλύτερες αναλυσεις στη κινηση αλλα στα παντα. Εξαιρετικο optimization η καινουρια engine.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 1/1/2020 στις 9:25 ΜΜ, giorgosmcmc είπε

Έπαιζα τερμα στο χαλαρο συνηθως έβγαινα τελευταίος και προ τελευταίος μεχρι που αναβάθμισα το loadout σε M4A1 και εδω και 15 παιχνίδια βγαινω δευτερος ή τρίτος τουλάχιστον και μιλάμε σπανια με εχει βαλει με ατομα που παίζουν απο κονσολα, τη φαση με αυτο το οπλο. Ή εγω εγινα ξαφνικά καλος ή το οπλο ειναι πολυ καλο.

 δεν εγινες ξαφνικα καλος.το συγκεκριμενο οπλο ειναι εντελως σπασμενο.ξερω με ακριβεια ποτε εχω πεθανει απο αυτο το οπλο πριν δω το kill cam. Οταν δεις οτι εχεις κανει hit πρωτος και ο αλλος παρολαυατα σε ριχνει, τοτε βαραει με m4a1. Ειμαι μετριος παικτης σε καθε ματς λιγα παραπανω kill απο τι death. Οταν παιρνω ομως το m4a1 ειμαι στην πρωτη δυαδα.το παιρνω μονο οταν νευριαζω με τους αντιπαλους και δω οτι το χρησιμοποιουν πολλοι στο ματς και με ριχνουν σαν κοτοπουλο.τοτε πραγματικα εκει βλεπεις την διαφορα.περνεις το m4a1 και γυριζει το ματς..το μονο αρνητικο που εχω για το game ειναι αυτο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

 δεν εγινες ξαφνικα καλος.το συγκεκριμενο οπλο ειναι εντελως σπασμενο.ξερω με ακριβεια ποτε εχω πεθανει απο αυτο το οπλο πριν δω το kill cam. Οταν δεις οτι εχεις κανει hit πρωτος και ο αλλος παρολαυατα σε ριχνει, τοτε βαραει με m4a1. Ειμαι μετριος παικτης σε καθε ματς λιγα παραπανω kill απο τι death. Οταν παιρνω ομως το m4a1 ειμαι στην πρωτη δυαδα.το παιρνω μονο οταν νευριαζω με τους αντιπαλους και δω οτι το χρησιμοποιουν πολλοι στο ματς και με ριχνουν σαν κοτοπουλο.τοτε πραγματικα εκει βλεπεις την διαφορα.περνεις το m4a1 και γυριζει το ματς..το μονο αρνητικο που εχω για το game ειναι αυτο..

ααα μαλιστα δε το ηξερα αυτο, μεσα σε 2 μερες το πηγα level 25 και δε παιζω ολη μερα, παιζει να μην εχω ξανακανει τοσο γρηγορη προοδο σε αλλο cod, με ψηνει ασχημα για main weapon, σπασμενο ή οχι δε νομιζω να το αλλαξω γιατι πραγματικα τους ριχνω σαν τα κοτοπουλα και απο τρελες αποστασεις, ωρες ωρες ενω ειμαι legit νιωθω σαν να εχω cheat με το συγκεκριμενο οπλο, αντε μετα να μπορεσω να ξαναπαιξω το sandstorm 😂

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 λεπτά πριν, giorgosmcmc είπε

ααα μαλιστα δε το ηξερα αυτο, μεσα σε 2 μερες το πηγα level 25 και δε παιζω ολη μερα, παιζει να μην εχω ξανακανει τοσο γρηγορη προοδο σε αλλο cod, με ψηνει ασχημα για main weapon, σπασμενο ή οχι δε νομιζω να το αλλαξω γιατι πραγματικα τους ριχνω σαν τα κοτοπουλα και απο τρελες αποστασεις, ωρες ωρες ενω ειμαι legit νιωθω σαν να εχω cheat με το συγκεκριμενο οπλο, αντε μετα να μπορεσω να ξαναπαιξω το sandstorm 😂

Και το mp5 ειναι φονιας και το kilo ωραιο οπλακι.η φαση ειναι οτι δεν παιζω με κανενα απο αυτα παρα ανεβαζω αλλα οπλα χαχα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το Μ4 ηταν το πρωτο που εκανα χρυσο ευκολα και πολυ γρηγορα βεβαια ειχα το xmr pack αλλα κλαιν.

το MP7 ηταν το δευτερο με πολυ περισοτερο κοπο ειδικα το LONG SHOOT KILLS

τωρα παω για το ΑΚ περιμενωντας να ξεκλειδωσει τo RAM.

Παιζω μικρες πιστες και γρηγορες Shoothouse Shippment το AK δεν βολευει αλλα σε πιο μεγαλους χαρτες ειναι οκ.

Το Μ4 ειναι το οπλο του παιχνιδιου αλλα δν εχει πλακα, παντως προτιμω να με σκοτωνουν  με Μ4 παρα να τρωω Headshoot με Καραμπινα απο τη μιση πιστα...

Η δικη μου ερωτηση ειναι με τους cheaters τι παιζει? Βλεπω κατι kill cams και με εχουν σκοτωσει πριν καν τους δω εγω... παιζω με 80-90 ping

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, epp1907 είπε

το Μ4 ηταν το πρωτο που εκανα χρυσο ευκολα και πολυ γρηγορα βεβαια ειχα το xmr pack αλλα κλαιν.

το MP7 ηταν το δευτερο με πολυ περισοτερο κοπο ειδικα το LONG SHOOT KILLS

τωρα παω για το ΑΚ περιμενωντας να ξεκλειδωσει τo RAM.

Παιζω μικρες πιστες και γρηγορες Shoothouse Shippment το AK δεν βολευει αλλα σε πιο μεγαλους χαρτες ειναι οκ.

Το Μ4 ειναι το οπλο του παιχνιδιου αλλα δν εχει πλακα, παντως προτιμω να με σκοτωνουν  με Μ4 παρα να τρωω Headshoot με Καραμπινα απο τη μιση πιστα...

Η δικη μου ερωτηση ειναι με τους cheaters τι παιζει? Βλεπω κατι kill cams και με εχουν σκοτωσει πριν καν τους δω εγω... παιζω με 80-90 ping

Netcode. Αυτά συμβαίνουν με 20hz tickrate. Ελάχιστοι server τρέχουν στα 62 hz που είναι και το max. όχι ότι δεν υπάρχουν cheaters αλλά όταν σε βαράνε χωρίς να κοιτάνε καν προς την καρευθυνσή σου είναι αυτό. προφανώς έχουν καλύτερη σύνδεση

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, epp1907 είπε

το Μ4 ηταν το πρωτο που εκανα χρυσο ευκολα και πολυ γρηγορα βεβαια ειχα το xmr pack αλλα κλαιν.

το MP7 ηταν το δευτερο με πολυ περισοτερο κοπο ειδικα το LONG SHOOT KILLS

τωρα παω για το ΑΚ περιμενωντας να ξεκλειδωσει τo RAM.

Παιζω μικρες πιστες και γρηγορες Shoothouse Shippment το AK δεν βολευει αλλα σε πιο μεγαλους χαρτες ειναι οκ.

Το Μ4 ειναι το οπλο του παιχνιδιου αλλα δν εχει πλακα, παντως προτιμω να με σκοτωνουν  με Μ4 παρα να τρωω Headshoot με Καραμπινα απο τη μιση πιστα...

Η δικη μου ερωτηση ειναι με τους cheaters τι παιζει? Βλεπω κατι kill cams και με εχουν σκοτωσει πριν καν τους δω εγω... παιζω με 80-90 ping

εμενα μου ειχε τυχει 1 φορα cheater που ειχε spawn hack με εβγαζε παντα διπλα του και σε εβγαζε χωρις οπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...