Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
59 λεπτά πριν, kinitos είπε

εγω εκανα χρυσο το kilo το πρωτο που δινει και ειναι μια χαρα .και με τοσα κολπα που δινουν σε attachments φτιαχνεις και τα αλλα οπλα,

βεβαια δεν μιλαω για ειδικη κατηγορια shotgun και λοιπα.

αλλα για μ4 σε σχεση με αλλα ,αφου το εχουμε ολοι και δεν πληρωνεις εξτρα τοτε δεν με ενοχλει.

και το παιχνιδι πραγματικα το χαιρομαι και εγω υστερα απο πολλα χρονια προσπαθω να βρω ευκαιρια να παιξω οσο μπορω .

αν στρωσουν καποια πραγματακια με freeze και λοιπα θα ειναι τελειο .

και απο τα καλυτερα που εκαναν σαν αλλαγη δεν ξερω αν το εχουμε ξαναπει οτι μπορεις να αλλαξεις το custom slot μεσα στο game και οχι μονο αναμεσα η και καθολου μεχρι να βγεις απο το lobby

Δεν ξερω φιλε,ο χειρισμος του,το gameplay,το πως βαρανε τα οπλα ,το πως κατεβαζεις τον αλλον,εχει μια συνταγη που δενουν ολα μαζι και δεν ξεκολλας αλλο.καιρο ειχα να παιξω ετσι.ειχα παρει το infinity warfare  και επαιξα 5 6 ματς και το εκανα uninstall.το ιδιο και το black ops 4.  5-6 ωρες ολες και ολες, και απλα επαιζα αλλα παιχνιδια.ε με αυτο το cod αυτο ειναι το κακο.θες να παιξεις και κατι αλλο και ολο λες σε λιγο,σε λιγο,σε λιγο και στο τελος πεφτεις για υπνο

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

9 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Δεν ξερω φιλε,ο χειρισμος του,το gameplay,το πως βαρανε τα οπλα ,το πως κατεβαζεις τον αλλον,εχει μια συνταγη που δενουν ολα μαζι και δεν ξεκολλας αλλο.καιρο ειχα να παιξω ετσι.ειχα παρει το infinity warfare  και επαιξα 5 6 ματς και το εκανα uninstall.το ιδιο και το black ops 4.  5-6 ωρες ολες και ολες, και απλα επαιζα αλλα παιχνιδια.ε με αυτο το cod αυτο ειναι το κακο.θες να παιξεις και κατι αλλο και ολο λες σε λιγο,σε λιγο,σε λιγο και στο τελος πεφτεις για υπνο

καλα δεν συμφωνω εγω εχω να νιωσω τελειως ετσι απο εποχες mw2,black ops.Τοτε και εαν δεν ηθελες να αποφυγεις τον υπνο.Αλλα δυστυχως πηγαινα σχολειο :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Mετά από 4 χρόνια εκτός γηπέδου, i'm back με 3700X + 5700XT, και το 1ο παιχνίδι που έβαλα στο μάτι είναι το cod.Στο Blizzard store έχει standard edition με 33% έκπτωση στα 40 ευρώ, είναι καλή τιμή; Να περιμένω περαιτέρω Χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις;

 

 

Επεξ/σία από Athanasios2104
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Οποιος εχει προβλημα με ping spikes και εχει cosmote  ακουλαθαει αυτον τον οδηγο και σωζεται.τουλαχιστον εγω σωθηκα. Σταθερο ping 60-70 και τελος οι φλασιες που ετρωγε για δευτερολεπτο 300 και 500 ping.+ στην αποκριση του ιντερνετ πολυ πιο γρηγορη..wifi speedest πριν το κανω 31 32mbs..μετα τον οδηγο 40mbs..ειδικα σημερα μου εσπασε τα νευρα.καθε 20 δεπτερολεπτα μου πετουσε και ενα λαγκ για κανα 2 seconds.κοιταζα ping..500....μολις εκανα αυτο τα κοψε σπαθι.

 

22 λεπτά πριν, Athanasios2104 είπε

Mετά από 4 χρόνια εκτός γηπέδου, i'm back με 3700X + 5700XT, και το 1ο παιχνίδι που έβαλα στο μάτι είναι το cod.Στο Blizzard store έχει standard edition με 33% έκπτωση στα 40 ευρώ, είναι καλή τιμή; Να περιμένω περαιτέρω Χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις;

Με γεια το εργαλειο!για μενα ειναι τα καλητερα 40 ευρω που εχω δωσει για κατι να παιξω...μην το καθυστερεις..φτιαξε οπλα😜

Επεξ/σία από chrisgewrgi
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, Athanasios2104 είπε

Mετά από 4 χρόνια εκτός γηπέδου, i'm back με 3700X + 5700XT, και το 1ο παιχνίδι που έβαλα στο μάτι είναι το cod.Στο Blizzard store έχει standard edition με 33% έκπτωση στα 40 ευρώ, είναι καλή τιμή; Να περιμένω περαιτέρω Χριστουγεννιάτικες εκπτώσεις;

Καλή είναι, αλλά μπορείς να βρεις αγγελίες από nvidia promos που το δίνουν 25 ευρώ.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, kostasgpa είπε

Καλή είναι, αλλά μπορείς να βρεις αγγελίες από nvidia promos που το δίνουν 25 ευρώ.

Θελει rtx καρτα νομιζω για να το ενεργοποιησεις η να το ενεργοποιησει καποιος φιλος.

2 ώρες πριν, kinitos είπε

εκανα μια δοκιμη με dns και το ping πηγε στο 150-300 το download 8 apo 100 / upload 3 apo 10 οποτε καλυτερ σπασιματα απο αυτο το πραγμα λολ

Ενοεις με το βιντεο που εβαλα πανω; μηπως δεν εκανες κατι σωστα η δεν εχεις cosmote? Σημερα το εκανε και ενας φιλος και επαθε πλακα.τα στατιστικα που αναφερεις δεν γινεται να χαλασουν ετσι με το DNS.εκτος και αν δεν εχεις cosmote.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Θελει rtx καρτα νομιζω για να το ενεργοποιησεις η να το ενεργοποιησει καποιος φιλος.

Πουλάνε και ενεργοποιημένους κωδικούς για ένα 25ρι στο reddit.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Ενοεις με το βιντεο που εβαλα πανω; μηπως δεν εκανες κατι σωστα η δεν εχεις cosmote? Σημερα το εκανε και ενας φιλος και επαθε πλακα.τα στατιστικα που αναφερεις δεν γινεται να χαλασουν ετσι με το DNS.εκτος και αν δεν εχεις cosmote.

cosmote vdsl fiber(ο θεος να την κανει fiber) 100mbit αλλα εχω το speedport 2 δεν ξερω αν παιζει κατι .

βεβαια για να ειμαι σιγουρος το εκανα και αλλη μια φορα . χανει sync και ξανα κανει sync μετα απο λιγο και γινονται ολα κ@@@ς

τα οπλα που δινει σε αποστολες και λοιπα ειναι απλα ιδιο οπλο με μια συνθεση απο attachment σωστα?δεν δινει κατι εξτρα που δεν μπορεις να το παρεις αν το ξεκλειδωσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/12/2019 στις 8:15 ΜΜ, chrisgewrgi είπε

Ενοεις με το βιντεο που εβαλα πανω; μηπως δεν εκανες κατι σωστα η δεν εχεις cosmote? Σημερα το εκανε και ενας φιλος και επαθε πλακα.τα στατιστικα που αναφερεις δεν γινεται να χαλασουν ετσι με το DNS.εκτος και αν δεν εχεις cosmote.

Μα ο κάθε DNS πάροχος έχει να κάνει με τον χρόνο που χρειάζεται για να "διαβάσει" μια σελίδα , δεν εχει να κάνει με το ping ή latency στα παιχνίδια. Μπορεί με τον οδηγό του Δημητρόγλου να ανοίγεις μια σελίδα στο ιντερνετ πιο γρήγορα αλλά στο gaming τι παραπάνω σου δίνει ? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, panoskatos είπε

Μα ο κάθε DNS πάροχος έχει να κάνει με τον χρόνο που χρειάζεται για να "διαβάσει" μια σελίδα , δεν εχει να κάνει με το ping ή latency στα παιχνίδια. Μπορεί με τον οδηγό του Δημητρόγλου να ανοίγεις μια σελίδα στο ιντερνετ πιο γρήγορα αλλά στο gaming τι παραπάνω σου δίνει ? 

Περίμενε για να καταλάβω και εγώ.σαυτό το DNS δεν συνδέεται το ρούτερ σου; Δηλαδή όταν παίζεις κάποιο game δεν παίζεις μέσω του DNS που είσαι συνδεμενος; αν όχι δεν μπορώ να εξηγήσω χθες που από manual το γύρισα πάλι σε auto και πάλι το ping κάθε 1 λεπτό στο game έτρωγε φλασιες για 2 3 δευτερόλεπτα και ανέβαζε 1000ping από 70..αν το κάνει και σήμερα θα το γυρίσω πάλι στο Μανουαλ και αν κόψει πάλι τις φλασιες αυτές,τότε θα είμαι σίγουρος 100%.προχθές παντός μόλις έβαλα μανουαλ DNS δεν έφαγε ούτε μια φλασιά σε 2 ώρες gameplay.και δεν ήταν τυχαίο γιατί το άλλαξα την ώρα που επαιζα και μου είχε σπάσει τα νεύρα από spikes ping

Επεξ/σία από chrisgewrgi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάντε port forwarding για να γίνει open το NAT type, τα υπόλοιπα είναι προβλήματα των servers και matchmaking αναλογώς και το μέρος που σε βάζει

Στις 13/12/2019 στις 11:26 ΜΜ, chrisgewrgi είπε

Δεν ξερω φιλε,ο χειρισμος του,το gameplay,το πως βαρανε τα οπλα ,το πως κατεβαζεις τον αλλον,εχει μια συνταγη που δενουν ολα μαζι και δεν ξεκολλας αλλο.καιρο ειχα να παιξω ετσι.ειχα παρει το infinity warfare  και επαιξα 5 6 ματς και το εκανα uninstall.το ιδιο και το black ops 4.  5-6 ωρες ολες και ολες, και απλα επαιζα αλλα παιχνιδια.ε με αυτο το cod αυτο ειναι το κακο.θες να παιξεις και κατι αλλο και ολο λες σε λιγο,σε λιγο,σε λιγο και στο τελος πεφτεις για υπνο

Με 2 ωρίτσες τη μέρα δεν καταλαβαίνεις πολλά γιατί κανονικά στο quickplay πέφτεις απευθείας για ύπνο καμιά φορά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Περίμενε για να καταλάβω και εγώ.σαυτό το DNS δεν συνδέεται το ρούτερ σου; Δηλαδή όταν παίζεις κάποιο game δεν παίζεις μέσω του DNS που είσαι συνδεμενος; αν όχι δεν μπορώ να εξηγήσω χθες που από manual το γύρισα πάλι σε auto και πάλι το ping κάθε 1 λεπτό στο game έτρωγε φλασιες για 2 3 δευτερόλεπτα και ανέβαζε 1000ping από 70..αν το κάνει και σήμερα θα το γυρίσω πάλι στο Μανουαλ και αν κόψει πάλι τις φλασιες αυτές,τότε θα είμαι σίγουρος 100%.προχθές παντός μόλις έβαλα μανουαλ DNS δεν έφαγε ούτε μια φλασιά σε 2 ώρες gameplay.και δεν ήταν τυχαίο γιατί το άλλαξα την ώρα που επαιζα και μου είχε σπάσει τα νεύρα από spikes ping

Όχι το DNS δεν έχει σχέση με το ping στα παιχνίδια . Σου εξήγησα πιο πριν τι κάνει,

Τον ίδιο DNS θα μπορούσες να βάλεις και αν είχες Vodafone , Wind κτλ . Επίσης μπορείς να δοκιμάσεις και τον DNS της google 8.8.8.8 με ακριβώς τις ιδιες ρυθμίσεις. Δεν ξέρω ο Δημητρόγλου γιατι επικεντρώνεται μόνο σε Cosmote μοντεμ και λέει ότι ο οδηγός αφορά μόνο αυτόν τον πάροχο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, chrisgewrgi είπε

Περίμενε για να καταλάβω και εγώ.σαυτό το DNS δεν συνδέεται το ρούτερ σου; Δηλαδή όταν παίζεις κάποιο game δεν παίζεις μέσω του DNS που είσαι συνδεμενος; αν όχι δεν μπορώ να εξηγήσω χθες που από manual το γύρισα πάλι σε auto και πάλι το ping κάθε 1 λεπτό στο game έτρωγε φλασιες για 2 3 δευτερόλεπτα και ανέβαζε 1000ping από 70..αν το κάνει και σήμερα θα το γυρίσω πάλι στο Μανουαλ και αν κόψει πάλι τις φλασιες αυτές,τότε θα είμαι σίγουρος 100%.προχθές παντός μόλις έβαλα μανουαλ DNS δεν έφαγε ούτε μια φλασιά σε 2 ώρες gameplay.και δεν ήταν τυχαίο γιατί το άλλαξα την ώρα που επαιζα και μου είχε σπάσει τα νεύρα από spikes ping

Και εγω ειχα τα ιδια θεματα με το ping αλλα στο BF V καθως το MW δεν το εχω ακομα και με την αλλαγη του dns λυθηκαν. Επισης και η συνδεση μου εγινε ποιο σταθερη καθως το τελευταιο διαστημα ειχα αρκετες πτωσεις στο downloads ενω τωρα 2 μερες που το εβαλα manual ειμαι στα 35-40Mbs με vdsl50 cosmote.

Επεξ/σία από mtifosi
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...