Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

image.png.471dcf0db3c5e4bd452c32d155419f1a.png

πιστευω οταν μπει το BR θα κοιταμε 100αρι update

20 ολοκληρα γιγα ουτε ενα fix της προκοπης 

 

Επεξ/σία από kti23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλά ρε γμτ το Σ/Κ περιμένουν για να βγάλουν το update? :angry:

2019-11-23_01-28-46.jpg.6763b6dce46b82a1b8acbc893d4c4e40.jpg

Αντε κατέβασε τωρα 20GB με τη 24άρα του OTE για να παίξεις 2 games, καλό ξημέρωμα...

Επεξ/σία από lephleg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1gb πριν τελειωσει μου εβγαλε error εκανε scanning τα files και τωρα μου κανει reinstall ολο το παιχνιδι

ενα λογο για να μην το κανω unistall? ο φακελος υπαρχει στο δισκο με ολα τα αρχεια και παρα το scan δεν τα εντοπιζει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, kti23 είπε

1gb πριν τελειωσει μου εβγαλε error εκανε scanning τα files και τωρα μου κανει reinstall ολο το παιχνιδι

ενα λογο για να μην το κανω unistall? ο φακελος υπαρχει στο δισκο με ολα τα αρχεια και παρα το scan δεν τα εντοπιζει

Παρε back up το φακελο σε άλλο δίσκο ή σε άλλο σημείο του υπάρχοντος δίσκου, σβήσε τα αρχεία από την εγκατάσταση την προηγούμενη, ασε να κατεβάσει γύρω στα 500-600mb. Κλείσε το Battlenet. Restart PC. ΔΕΝ ανοίγεις Battlenet. Ρίχνεις τα αρχεία μέσα στο φάκελο από το backup που πήραμε. ΤΩΡΑ ανοίγεις το battlenet. Λογικά θα κατεβάσει κάπου 200-300mb κ έτοιμος.

Έτσι το χα κάνει κ γω παλιά, όχι μόνο εδώ αλλά και σε άλλα παιχνίδια

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Παρε back up το φακελο σε άλλο δίσκο ή σε άλλο σημείο του υπάρχοντος δίσκου, σβήσε τα αρχεία από την εγκατάσταση την προηγούμενη, ασε να κατεβάσει γύρω στα 500-600mb. Κλείσε το Battlenet. Restart PC. ΔΕΝ ανοίγεις Battlenet. Ρίχνεις τα αρχεία μέσα στο φάκελο από το backup που πήραμε. ΤΩΡΑ ανοίγεις το battlenet. Λογικά θα κατεβάσει κάπου 200-300mb κ έτοιμος.

Έτσι το χα κάνει κ γω παλιά, όχι μόνο εδώ αλλά και σε άλλα παιχνίδια

εννοεις τον φακελο του παιχνιδιου ή το battlenet client?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, kti23 είπε

εννοεις τον φακελο του παιχνιδιου ή το battlenet client?

Φάκελο εγκατάστασης παιχνιδιού 

 

8 λεπτά πριν, lephleg είπε

Μολις μπηκα στο game μετα το update και μου ζηταει να ξανακανω install τα shaders, το κάνει σε κάθε update ή το εμφανισε για καποιο λόγο σε μένα?

Σε όλους μας

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια δεν ξερω εαν εχει τυχει σε κανεναν αλλα εχθες παιζει να επαιξα με τους πρωτους cheaters στη κονσόλα.Να σημειωσω οτι ολοι παιζαμε απο ps4.Το cheat που ειχανε ηταν aimbot και respawn cheat που οταν πεθαινες σε εβγαζε σαν μαγνητης διπλα του και καταλαβα οτι ηταν cheat καθως οταν εβγαινα η οθονη δεν εκανε το χαρακτηριστικο animation του respawn αλλα εκανε οπως οταν μπαινεις σε portal στα zombies.Περιεργο..... ελπιζω να τους πιασουν γιατι δεν περιμενα τοσο γρηγορα να βγουν cheats.Υπαρχει και βιντεο στο youtube που το διχνει εν δραση.Ευτυχως μονο 1 φορα που ετυχε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Παρε back up το φακελο σε άλλο δίσκο ή σε άλλο σημείο του υπάρχοντος δίσκου, σβήσε τα αρχεία από την εγκατάσταση την προηγούμενη, ασε να κατεβάσει γύρω στα 500-600mb. Κλείσε το Battlenet. Restart PC. ΔΕΝ ανοίγεις Battlenet. Ρίχνεις τα αρχεία μέσα στο φάκελο από το backup που πήραμε. ΤΩΡΑ ανοίγεις το battlenet. Λογικά θα κατεβάσει κάπου 200-300mb κ έτοιμος.

Έτσι το χα κάνει κ γω παλιά, όχι μόνο εδώ αλλά και σε άλλα παιχνίδια

κατεβαζει σαν μην εγινε τιποτα

μου λειπει ενα αρχειο data.119 παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αστο, και θα το δούμε απόγευμα αν μπορώ να δε βοηθήσω.

31 λεπτά πριν, kti23 είπε

κατεβαζει σαν μην εγινε τιποτα

μου λειπει ενα αρχειο data.119 παντως

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Αστο, και θα το δούμε απόγευμα αν μπορώ να δε βοηθήσω.

Δεν πειραζει, εσβησα καταλαθος και το data folder. Γενικα απο χθες μου εχει σπασει τα νευρα

Θα το ξανακατεβασω οποτε μπορεσω. γ**ω τα clients τους 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Όλα καλά με αυτό το παιχνίδι, αλλά αυτό το Μ4 είναι για νευρικό γέλιο. Ήλπιζα ότι, αφού αυτήν την φορά διάλεξαν ρεαλιστικό setting (όχι power rangers πχ. σαν BO4), θα είχαν δώσει μεγαλύτερη σημασία στο να είναι τα όπλα πιο κοντά σε συμπεριφορά, προς τα πραγματικά τους. Με Μ4 έχω ρίξει. Είναι ελαφρύ όπλο (όντως τρέχεις γρήγορα με αυτό, σημαδεύεις γρήγορα, γεμίζεις γρήγορα), αλλά για κανένα λόγο δεν έχει range sniper, όπως στο mw, ούτε τόσο damage, ούτε τέτοια ακρίβεια στις βολές, ούτε fire rate uzi, όπως εδώ (όχι, ψέμματα - το uzi έχει λιγότερο εδώ). Ναι, "μπλα μπλα, έχει και άλλες εκδόσεις και attachments", αλλά εδώ μιλάμε για άλλο όπλο - εκτός πραγματικότητας τελείως. Και φαίνεται και από το ότι και η κουτσή Μαρία παίζει με αυτό. Ασκιλο τελείως - αρκεί να κρατήσεις πατημένη την σκανδάλη προς τη γενική κατεύθυνση του εχθρού και τελείωσε. Νταξ...

Επεξ/σία από Occultist
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
5 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Έχω δοκιμάσει κ άλλα όπλα αλλά το Μ4 το έχουν φτιάξει - μαγειρέψει ωραία :P κ επιστρέφω εκεί

Τα κάνει όλα και συμφέρει - από μαχαίρι, μέχρι αντιαρματικό. Είμαι σίγουρος ότι σε επόμενο update, θα καταργήσουν όλα τα άλλα όπλα, ως δέκα σκάλες χειρότερα το καθένα - ανεξαρτήτως κατηγορίας.

Επεξ/σία από Occultist
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Occultist είπε

Τα κάνει όλα και συμφέρει - από μαχαίρι, μέχρι αντιαρματικό. Είμαι σίγουρος ότι σε επόμενο update, θα καταργήσουν όλα τα άλλα όπλα, ως δέκα σκάλες χειρότερα το καθένα - ανεξαρτήτως κατηγορίας.

Ναι ρε συ αχχαχα εδώ προσπαθούσα να παίξω με ΑΚ/Scar χθες και με εξόντωναν με Μ4, ΛΕΩ ΑΦΟΥ ΕΤΣΙ ΘΕΛΕΤΕ κ"ριο"κια και το γύρισα κ γω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...