Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
6 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Field of View ( FoV )

Πόσο το έχετε;

- 95 το έχω αλλά λέω να δοκιμάσω κ λίγο παραπάνω

*24αρι μόνιτορ / 1080p

100,  παραπάνω έχει περίεργο stretching

Πρέπει να σε πέτυχα σε δύο games εάν ήσουν εσύ με άλλους δύο έλληνες, στο ένα είχα χτυπήσει και 1000αρι ping 

 

Τα trials ενδιαφέροντα σαν ιδέα, βαρετά μετά από 5 φορές.ελπίζω να μπει κι άλλο περιεχόμενο μέχρι το br ,  ιδού και ένα μέτριο run 

 

 

 

Επεξ/σία από kti23
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 18/11/2019 στις 5:11 ΜΜ, Dimi Arap είπε

Δεν βγάζει error απλα κρασάρει για μερικά δευτερόλεπτα και ξανα παίζει..το κάνει σχεδόν σε κάθε παιχνίδι και ειδικά αν κάνω και record ταυτόχρονα..Τώρα δεν ξέρω αν φταίει η κάρτα η το παιχνίδι..

Δίσκος είναι αυτό..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kti23 είπε

100,  παραπάνω έχει περίεργο stretching

Πρέπει να σε πέτυχα σε δύο games εάν ήσουν εσύ με άλλους δύο έλληνες, στο ένα είχα χτυπήσει και 1000αρι ping 

Τα trials ενδιαφέροντα σαν ιδέα, βαρετά μετά από 5 φορές.ελπίζω να μπει κι άλλο περιεχόμενο μέχρι το br ,  ιδού και ένα μέτριο run 

Ναι έπαιζα με άλλους 2 σήμερα. Δεν μου βγαίναν τα παιχνίδια, δοκιμαζα το FoV, γιατί κάτι δε μαρεσει στη κίνηση του παιχνιδιού ή απλά είμαι λίγο κουρασμένος γενικά αυτές τις μέρες ή έτσι νομίζω τουλάχιστον. (ή φταίνε τα 74 hz monitor overclock)

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν φταιει ο δισκος για το κολλημα 2-3 δευτερολεπτων γιατι τωρα εγινε 5 δευτερολεπτα και γιατι κολλαει μονο μια φορα και μετα οσο παιζεις δεν ξανα κολλαει (σπανια να κολλησει δευτερη φορα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν είναι θέμα δίσκου, σε 850 evo 500/100% υγεία το έχω το παιχνίδι προσωπικά και το κάνει αυτό το κόλλημα 1 φορά μόνο

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, kinitos είπε

αν φταιει ο δισκος για το κολλημα 2-3 δευτερολεπτων γιατι τωρα εγινε 5 δευτερολεπτα και γιατι κολλαει μονο μια φορα και μετα οσο παιζεις δεν ξανα κολλαει (σπανια να κολλησει δευτερη φορα)

το εχω και εγω αυτο το προβλημα απο day 1 . Σε καθε πιστα εχω μια φορα  freeze για 5-6 sec

Επεξ/σία από insomiaistas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω δεν εχω σε καθε πιστα καποια στιγμη αν μπω να παιξω σε ασχετο χρονο θα κολλησει απο 2-3 πηγε σε 5-6 δευτερολεπτα και μετα δεν ξανακολλαει ποτε (σπανια 2η φορα) μεχρι να κλεισω το παιχνιδι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω τα ιδια παιδια, παντως λιγο πριν συμβει σε εμενα η RAM utilization ηταν στα 14-15 GB χωρις Chrome ανοικτο οποτε μαλλον υπαρχει προβλημα με memory leak.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
22 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Ναι έπαιζα με άλλους 2 σήμερα. Δεν μου βγαίναν τα παιχνίδια, δοκιμαζα το FoV, γιατί κάτι δε μαρεσει στη κίνηση του παιχνιδιού ή απλά είμαι λίγο κουρασμένος γενικά αυτές τις μέρες ή έτσι νομίζω τουλάχιστον. (ή φταίνε τα 74 hz monitor overclock)

θα εχεις περισσοτερα frames συμφερει

οι αλλοι ειχαν δημιουργικα ονοματα παντως. ηθελα να κανω λιγη πλακα στο 2ο αλλα με πηγαινε απο 80 >999 :P

ΝoctytheBoi για οποιον θελει να χτυπησει add

Επεξ/σία από kti23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κόλλημα δίσκου μου κάνει εμένα αυτό, απο την άλλη όσοι το έχετε βλέπω ryzen στις υπογραφές. Τρέξτε κανα prime95 να δείτε αν είσαστε stable. Αν όχι μνήμες και cpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ryzen και εγω και το κανει.

ακομα μολις μπηκα και εχει 21γιγα απντειτ

τωρα κολλαει 10 δευτερολεπτα καθε απντειτ ανεβαινει και 1 δευτερο το κολλημα ΛΟΛ

Επεξ/σία από kinitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...