Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω νομιζω συγκριση σωστη ειναι με το mw1-mw2-bo1 με σειρα κοσμου και "αναγκης"( λολ ) να παιξεις.

εγω γιατι εχω την 1.07 βερσιον?εσεις βλεπετε 1.08? η μιλατε για επομενο απντειτ?

εμενα με το kilo οπλο που παιζω και θελω να τα ανοιξω ολα βλεπω διαφορα προς το χειροτερο οταν παω να φαω καποιον θελει περιοστερες σφαιρες.ισως το εκαναν σε ολα τα οπλα να χανεις ενεργεια λιγοτερη?

και κατι ακομα περιεργο δεν βλεπεις να επεσε η τιμη ουτε 1 ευρω απο την κυκλοφορια του οπως τα τελευταια χρονια με αλλα κολ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, kinitos είπε

εγω νομιζω συγκριση σωστη ειναι με το mw1-mw2-bo1 με σειρα κοσμου και "αναγκης"( λολ ) να παιξεις.

εγω γιατι εχω την 1.07 βερσιον?εσεις βλεπετε 1.08? η μιλατε για επομενο απντειτ?

εμενα με το kilo οπλο που παιζω και θελω να τα ανοιξω ολα βλεπω διαφορα προς το χειροτερο οταν παω να φαω καποιον θελει περιοστερες σφαιρες.ισως το εκαναν σε ολα τα οπλα να χανεις ενεργεια λιγοτερη?

και κατι ακομα περιεργο δεν βλεπεις να επεσε η τιμη ουτε 1 ευρω απο την κυκλοφορια του οπως τα τελευταια χρονια με αλλα κολ

Δεν έχεις κάνεις το update? 

Δες stats για κάθε όπλο. Το damage εξαρτάται και από perks,attachments αλλά και που βαράς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, kti23 είπε

Δεν έχεις κάνεις το update? 

Δες stats για κάθε όπλο. Το damage εξαρτάται και από perks,attachments αλλά και που βαράς.

εκανα προχθες νομιζω εκανα και εδω ενα ποστ 8 γιγα.

το ξερω αυτο που λες και γιαυτο αναφερθηκα στο οτι μετα το απντειτ δειχνει να θελει περισοτερο χτυπημα να πεθανει και το λεγαμε με ενα φιλο απο εδω που παιζαμε μαζι και λεγαμε το ιδιο πραγμα οτι χανουν δυσκολοτερα .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Guys, sorry εαν το εχετε αναφερει προσφατα στο thread, δε μου βγαλε κάτι το search:

Ποίος είναι ο πιο φθηνός reseller για cd keys εκει έξω αυτή τη στιγμη?
Με ενα πρωτο googlαρισμα βρίσκω legit κλειδί απο gamesplanet.com στα 54,92. Υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι φθηνότερο ή να μη χάνω παραπάνω χρόνο? 

PS: Ψαχνω για κανονικό license και οχι για Bnet account με loaded το game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Ή βρες nvidia promo key γύρω στα 35 +- ευρώ ( εάν ισχύει ακόμη το προμο )

Υπαρχει τροπος να γινει bypass το GFE activation? Γιατι δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν που να έχει RTX

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
7 λεπτά πριν, lephleg είπε

Υπαρχει τροπος να γινει bypass το GFE activation? Γιατι δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν που να έχει RTX

Όχι 😕

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

50 λεπτά πριν, lephleg είπε

Υπαρχει τροπος να γινει bypass το GFE activation? Γιατι δυστυχώς δεν ξέρω κανέναν που να έχει RTX

εδω αν εχεις και revolut και κανει την μετατροπη αυτη βγαινει 49Ε

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

20 ώρες πριν, lephleg είπε

Guys, sorry εαν το εχετε αναφερει προσφατα στο thread, δε μου βγαλε κάτι το search:

Ποίος είναι ο πιο φθηνός reseller για cd keys εκει έξω αυτή τη στιγμη?
Με ενα πρωτο googlαρισμα βρίσκω legit κλειδί απο gamesplanet.com στα 54,92. Υπάρχει περίπτωση να βρώ κάτι φθηνότερο ή να μη χάνω παραπάνω χρόνο? 

PS: Ψαχνω για κανονικό license και οχι για Bnet account με loaded το game.

Στις προηγούμενες σελίδες γραφει ένα παλικάρι για αγορά από ρώσικο,  στα 25€ έχει οδηγίες με χρήση vpn , απλά πρέπει να γίνει νέος λογαριασμός blizzard. Προσωπικά δεν το έχω δοκιμάσει. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Thanks, τελικά το πήρα απο Gamesplanet στα 49,75€ γιατί όπως είχα πει και πάνω ήθελα να έχω το παλιό μου account στο Battle.net.

Είναι απίστευτο που πλεον δε σου δίνουν καν το κλειδί στο χέρι αλλά με third-party authentication το περνάνε απευθείας στη Blizzard.

Τώρα το δύσκολο που μένει ειναι να ...κατέβει μπας προλάβω και το δω καθόλου μέσα στο Σ/Κ.
120GB.. μας πέθαναν! Αναγκαστικά θα πάει στον HDD ελπίζω να μην έχει τρελό impact στο performance.

Επεξ/σία από lephleg
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Για να καταλαβω, το παιχνιδι ενω εχει βγει τοσο καλο εχει παρει τοσο αρνητικες βαθμολογιες στο metacritic εξαιτιας της προπαγανδας με τους Ρωσους? (απο οτι διαβαζω) Αν ισχυει κατι τετοιο και εχουν ''θαψει'' ετσι για αυτο το game, πραγματικα Ι have no words.

Επεξ/σία από giorgosmcmc
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δυστηχως εχει καταντησει σαχλαμαρα ολοι να προσπαθουμε να ειμαστε political correct στα παντα και να μην μπορεις να πεις μια κουβεντα ....

 

στα του game σημερα πρωι ειδα ενα μικρο update 200mb χωρις να εχω καταλαβει κατι σαν διαφορα αν και γραφει διαφορα αλλαγες με οπλα και λοιπα  .

παραμενει ενα παγωμα μια στις τοσο και μονο μια φορα  οσο παιζω 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι politically correct ρε παιδιά μιλάμε για ξεκάθαρη παραποίηση γεγονότων.

Τώρα αν κάποιος παίζει για να μάθει ιστορία κακό του κεφαλιού του. Παρόλαυτα το campaign αν και σκληρό λειτουργεί και ως ένα μιντιακό τρικ. "God bless America" και συναφή. Κανονικοτατη προπαγάνδα το λέω εγω

 

Τα challenges για το golden camo είναι σχεδόν ακατόρθωτα. Εγώ νόμιζα ότι με τερματισμό του weapon level θα το έπαιρνα(που καπαρει στα 71) ειδικά τα topo που θέλουν mount

Μόνο για το m4 θα το κάνω μιας και έχουν μείνει λίγα σχετικά και πότε ξανά.

Το άλλο που παίζουν launcher και βαρανε ρουκέτες από το spawn αντικατέστησε το 725. Κάθε βδομάδα και κάτι καινούριο 

Ακόμη δεν μπορώ να κατανοήσω τη λογική του ground war και μάλιστα σε ένα match μου έτυχε κάποιος να βαρεσει nuke. Απορώ 

 

9 ώρες πριν, giorgosmcmc είπε

Για να καταλαβω, το παιχνιδι ενω εχει βγει τοσο καλο εχει παρει τοσο αρνητικες βαθμολογιες στο metacritic εξαιτιας της προπαγανδας με τους Ρωσους? (απο οτι διαβαζω) Αν ισχυει κατι τετοιο και εχουν ''θαψει'' ετσι για αυτο το game, πραγματικα Ι have no words.

81 έχει στο metacritic αν έχει σημασία το νουμερακι , που υπάρχει το θαψιμο;

Επεξ/σία από kti23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...