Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

1.08 Patch

MODERN WARFARE PATCH NOTES

*GENERAL FIXES:

More backend fixes to prevent crashes and improve stability across all modes and all platforms

*Riot Shield:

Fix for a bug where a player using the Riot Shield would not take explosive damage during certain situations

Fixed an issue where the Riot Shield would stow on the players back when using Stim. (Tactical)

*Footsteps

Adjusted to always play walk footstep sounds when in ADS and crouch independent of speed

Increased the speed in which you can remain using the walk footstep sounds by slightly pressing on the movement stick

*Challenges

General fix for the UI and Challenge state getting out of sync. We'll continue to monitor and make additional fixes as needed in future updates

Fix for a challenge related error that could occur; DEV ERROR 5476

Fix for Mission Challenge description, “Get Kills with a Burst Weapons” being too vague.

*Piccadilly:

Spawn tuning while playing TDM and Domination

Domination flag adjustments; B Flag is now near the busses instead of the center fountain

*Weapons:

ARs: Minor hip spread adjustment

725: Reduce range

M4: increase hip spread, decrease damage to the head

FAL: Reduced recoil, increased ADS speed

EB-14: Increase ADS speed

Miscellaneous ammo reserve adjustments upon spawning to be in-line with other weapons of their class

*Special Operations:

Fix for a bug where a player using the Overkill perk with an SMG as their secondary would sometimes spawn without a primary weapon when joining a match in progress

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 ώρες πριν, eloc0n είπε

Δοκίμασε να περάσεις τα shaders ξανά ή/και να ρίξεις γραφικά, από τότε σταμάτησε τα σπαστικά freeze.

Πως περναω τα shaders απο την αρχη?εκανα clean install τα windows σαν λυση.πλεον δεν μου εμφανιζει τα προβληματα dev error 6165,6065 αλλα το dev error 6178.αυριο θα το δοκιμασω με το καινουργιο update αν και εχω απελπιστει,δεν νομιζω να διορθωθει κατι.τα γραφικα τα εχω ριξει στο very low-Low και αναλυση εχω 1680 x 1050.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας όψεται που οι περισσότεροι έχουμε VDSL αλλά αυτά μεγέθη των updates είναι τεράστια για τόσο minor changes. Τo stutter στο campaign ακόμα να φτιαχτεί; Περιμένω fix για να το αρχίσω.

Στα του game ξεκλείδωσα gold m4 και συνεχίζω με p90.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εγω κανω τα missions και ειναι το 3ο που θελει 10 final kill cam δεν το λες και ευκολο .

finishing moves τι εννοει?

Επεξ/σία από kinitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανοίγεις για ένα game, update, το αφήνεις για αύριο. Repeat xD

Σε σωστή κατεύθυνση τα nerfs. BTW υπάρχει άνθρωπος που έχει καταφέρει να τελειώσει αποστολές στα co-op ? 300 kills έκαστος και τα botακια δεν σταματάνε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SPANK είπε

Μου φαίνεται πως πάει κάπως καλύτερα μετα το τελευταίο update ( ακόμη εχω το 1.07 ) , τα tickets πως μαζεύουμε για τα trials ?

officer rank , 1 ticket = 3 προσπαθειες

στο μεταξυ 1.08 patch 

>725: Reduce range

 

μιλάμε για κοροιδία , παραμενει το πιο σπασμενο noob friendly οπλο σε κλειστα maps τυπου shoot house

Το M4 εφαγε χοντρο nerf και στο spread και headshot damage(δικαιως) και πλεον θελει περιπου 5-6 σφαιρες minimum για kill απο εκει που μια βολη στο κεφαλι και ενα bodyshot ηταν kill.  Κριμα και ειχα αρχισει να το συνηθιζω αλλα παμε για scar και ak μαλλον με mp5

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με κάποιες παραμετροποιήσεις συνεχίζω με M4 κάτι λίγοτερο από 10 level για χρυσό. Απαιτεί περισσότερες σφαίρες σίγουρα αλλά παραμένει consistent σε mid range.

Στο ground war είναι φορές που μπαίνεις και απλά χαλάς το kda γιατί έτσι. Sniper limit περισσότερο από αναγκαίο.

Τελευταία παρατήρηση είναι ότι ματσάρομαι μόνο με παίκτες 150-160 level στα lobbies ενώ μόλις έφτασα 45. ίσως είναι λόγω mmr αλλά υπάρχει καποιος τρόπος να το ελέγξουμε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 ώρες πριν, kti23 είπε

Με κάποιες παραμετροποιήσεις συνεχίζω με M4 κάτι λίγοτερο από 10 level για χρυσό. Απαιτεί περισσότερες σφαίρες σίγουρα αλλά παραμένει consistent σε mid range.

Στο ground war είναι φορές που μπαίνεις και απλά χαλάς το kda γιατί έτσι. Sniper limit περισσότερο από αναγκαίο.

Τελευταία παρατήρηση είναι ότι ματσάρομαι μόνο με παίκτες 150-160 level στα lobbies ενώ μόλις έφτασα 45. ίσως είναι λόγω mmr αλλά υπάρχει καποιος τρόπος να το ελέγξουμε?

Εγώ από κονσόλα να έχει το lobby άτομα γύρω στα 100-150 αλλά συνήθως είναι 4 μόνο. Ούτε εγώ ξέρω πως το βγάζουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος εχω να απολαυσω  cod ετσι απο τοτε που επαιζα black ops 3.μιλαω παντα για multiplayer.πιστευω ακουσαν τον κοσμο που γκρινιαζε και αυτην την φορα το game ειναι φοβερο.μπραβο τους.

Στην αρχη φανηκε λιγο σπαστικο τα πολλα σημεια που μπορει καποιος να σου εμφανιστει μπροστα σου αλλα μολις μαθεις τα maps δεν σε ενοχλει καθολου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...