Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

10 ώρες πριν, epp1907 είπε

Fatal Error

DEV ERROR 6065

DirectX encountered an unrecoverable error.....

2-3 φορές μου το έχει βγάλει και άλλες 2-3 με το που ξεκινά χάνει το σήμα η οθόνη και μόνο με ρεστάρτ φτιάχνει.

Το κάνει και σε άλλους η μόνο εγώ είμαι ο τυχερός....

Όταν δουλεύει κανένα παράπονο 120φπς περίπου σε ground war και 150 περίπου στα άλλα

Αυτό το θέμα είχα στις αρχές. Μόνο με φορματ έστρωσε. 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σας κάνει το εξής περίεργο; Ενώ παίζετε να παγώσει το παιχνίδι για 5 δευτερόλεπτα και να συνεχίσει να τρέχει κανονικά; Δεν κρασαρει, δεν σε πετάει στο desktop. Ίσως ευθύνονται τα 2 alt tab, θα το δοκιμάσω σήμερα χωρίς να κάν εναλλαγή παραθύρου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ναι το κανει και σε μ\ενα τωρα, τουλαχιστον δεν κρασαρει ολο το μηχανημα πια οπως πριν.

 

Ερωτηση, τι ping εχετε? Εμενα δεν πεφτει κατω απο 88-90

Επεξ/σία από koskappas
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, koskappas είπε

Ναι το κανει και σε μ\ενα τωρα, τουλαχιστον δεν κρασαρει ολο το μηχανημα πια οπως πριν.

Ερωτηση, τι ping εχετε? Εμενα δεν πεφτει κατω απο 88-90

Και εμένα και η πλάκα είναι πως έχω 50αρα vdsl με 15 ping στο SPEEDTEST και σε υπόλοιπα games 60-70.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Σας κάνει το εξής περίεργο; Ενώ παίζετε να παγώσει το παιχνίδι για 5 δευτερόλεπτα και να συνεχίσει να τρέχει κανονικά; Δεν κρασαρει, δεν σε πετάει στο desktop. Ίσως ευθύνονται τα 2 alt tab, θα το δοκιμάσω σήμερα χωρίς να κάν εναλλαγή παραθύρου.

καμια φορα τυχαινει οταν αλλαζω loadout. το αλλο που buggαρει ειναι στο gw που με πεταει στο loadout screen χωρις λογο και καποιες φορες με spawnαρει με οπλα καποιου αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Σας κάνει το εξής περίεργο; Ενώ παίζετε να παγώσει το παιχνίδι για 5 δευτερόλεπτα και να συνεχίσει να τρέχει κανονικά; Δεν κρασαρει, δεν σε πετάει στο desktop. Ίσως ευθύνονται τα 2 alt tab, θα το δοκιμάσω σήμερα χωρίς να κάν εναλλαγή παραθύρου.

Το έχω δει να γίνεται σε τυχαία χρονικά σημεία ακόμα και 2 φορές στο ίδιο χάρτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Σας κάνει το εξής περίεργο; Ενώ παίζετε να παγώσει το παιχνίδι για 5 δευτερόλεπτα και να συνεχίσει να τρέχει κανονικά; Δεν κρασαρει, δεν σε πετάει στο desktop. Ίσως ευθύνονται τα 2 alt tab, θα το δοκιμάσω σήμερα χωρίς να κάν εναλλαγή παραθύρου.

Το κάνει και σε μένα, μία φορά σε κάθε game, περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Σας κάνει το εξής περίεργο; Ενώ παίζετε να παγώσει το παιχνίδι για 5 δευτερόλεπτα και να συνεχίσει να τρέχει κανονικά; Δεν κρασαρει, δεν σε πετάει στο desktop. Ίσως ευθύνονται τα 2 alt tab, θα το δοκιμάσω σήμερα χωρίς να κάν εναλλαγή παραθύρου.

Δοκίμασε να περάσεις τα shaders ξανά ή/και να ρίξεις γραφικά, από τότε σταμάτησε τα σπαστικά freeze.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια πια εκδοση windows τρεχετε; ειχα την 1903 αν θυμαμε καλα..την τελευταια δηλαδη.και τωρα εβαλα την 1809 και το game οπως και ολα οσα δοκιμασα πηρε τρομερο μπουστ. Σε ιδια σημεια που ειχα πριν 130 frames τωρα κτυπαει 170. Με rtx on πριν ημουν 100 110 frames και τωρα τερματιζει την οθονη 144, καπια κολληματα του δευτερολεπτου που ειχε πριν καποιες φορες η στο μενου η οταν ξεκινουσες το ματς τωρα εξαφανιστηκαν.τρεχει οπως ριχνεις το νερο στο ποτηρι!

Εβγαλα ενα βιντεο να δειτε την διαφορα.ειδικα με rtx off ξεπερναει τα 200frames και πριν σε σημεια ειχα ακομα και 130.

η το map που ειναι μεσα στην πολη νυχτα που ειναι η πιο βαρια περιοχη με rtx on ειχα 80 100 frames  και τωρα 120 140. 

Εκδοση 1903

 Εκδοση 1809 το κατω

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...