Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

8 ώρες πριν, koskappas είπε

Καλησπερα παιδια. Παιζω και εγω το παιχνιδι , εμενα μου κολλαει τελειως ο υπολογιστης και μονο ρεσετ ακουει. Δεν κολλαει πολυ, στις 2-3 ωρες μονο1-2 φορες στην αρχη.Αυτο πριν το τελευταιο patch. Μετα απο αυτο δεν μπορω να παιξω καθολου, μου ριχνει τα Frames και τα ανεβαζει και κολλαει. Δεν ειναι ομαλο το παιχνιδι. Το εσβησα και το ξανακατεβαζω και βλεπουμε

Επισεις Ping εχω απο 80-90 και πανω με συχνοτερα τα 85-90 .Πηρα τηλεφωνο στον παροχο και μου ειπε οτι ειναι ενεργοποιημενο απο την αρχη γιατι  εχω οπτικη ινα (50αρα). Μπορω να κανω κατι?

Κωστας

Πες μας το σύστημά σου , απο τι αποτελείται .

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντωμεταξυ τοσοι παιζετε εδω. Δεν εχει πει κανεις για τον καρκινο του παιχνιδιου που λεγεται M4 + 725 shotgun... Μονο εγω τα βλεπω στον υπνο μου εφιαλτες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

23 λεπτά πριν, icy20 είπε

Εντωμεταξυ τοσοι παιζετε εδω. Δεν εχει πει κανεις για τον καρκινο του παιχνιδιου που λεγεται M4 + 725 shotgun... Μονο εγω τα βλεπω στον υπνο μου εφιαλτες?

Ξέχασες και το claymore

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, lemonide είπε

Ξέχασες και το claymore

Ναι σωστα εκτος απο τους καρκινους εχουμε και τη συφιλλη...

Την αλλη φορα ειπαμε να παιξουμε με κατι γνωστους απο μια clan φιλικα private match και παιζανε camping και με καραμπινες. Τους εριξα κατι καντηλακια στο chat και φυγαμε... Λες και παιζαμε για πρωταθλημα... Τι να πω.

Επεξ/σία από icy20
  • Sad 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσπαθώ να παίζω οσο μπορώ run and gun σε συγκεκριμένες πίστες μιας και έτσι πάντα το διασκέδαζα , αλλα δυστηχώς σε ορισμένα παιχνίδια το camping πάει σύνεφο οποτε πρέπει δυστηχώς να προσαρμόζομαι , οχι full camping αλλα τουλάχιστον να ειμαι πιο προσεκτικός

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το M4 ποτε δεν καταλαβα γιατι ειναι "op". Ειναι πολυ κλασσικο οπλο και γνωστο για το ποσο σταθερο και δυνατο ειναι. AR ειναι στην τελικη....
Ο μονος λογος που μπορω να σκεφτω ειναι γιατι εδινε το XRK blueprint σε εκεινους που κανανε preorder και ουσιαστικα απο πολυ νωρις, ειχαν ενα ετοιμο οπλο.
Κατα τα αλλα το main gun μου ειναι το mp5 και το M4 για μακρια (ή Kilo) και συντομα το AK.
Aπο εκει και περα, αν ο αλλος ειναι noobας ή φοβαται και campερονεται ή δεν θελει να προσπαθησει πολυ αλλα να εχει kills/κερδιζει, τοτε θα παρει το 725 και τα claymores.
Αργα ή γρηγορα θα το φαει το nerf του δεν γινεται αλλιως.
Eπισης:
spacer.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχοντας κλείσει 20+ ώρες καθαρού game και με 2500 kills μπορώ να πω ότι το παιχνίδι με 2-3 απλές αλλαγές μπορεί να μπει άνετα στα top 5 cod για μένα από άποψη multiplayer.

Λέγοντας αλλαγές εννοώ:

1) Footsteps tuning ώστε να έχουν μια normal ένταση.
2) Αν όχι κατάργηση των call outs, σίγουρα να μην τα ακούνε οι αντίπαλοι.
3) Καλύτερα spawns.
4) Πιο δυνατά pistols. Πέρα από deagle κανένα άλλο δεν αποτελεί αξιοπρεπή λύση για sidearm.

Το κερασάκι στην τούρτα θα ήταν και η κατάργηση του SBMM αλλά μπορώ να ζήσω και με αυτό.

Τα 1,2 είναι πολύ απλά να γίνουν και πραγματικά δεν μπορώ να καταλάβω πως τους ήρθε να τα υλοποιήσουν όπως είναι τώρα. Τώρα όσο αφορά τα spawns αυτά πάντα είχαν θέμα σε όλα τα cods έτσι και αλλιώς απλά εδώ σε κάποια maps (picadilly πχ) είναι λίγο περισσότερο broken.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγω παλι εχω καταλαβει κατι στο cod αυτο.Ολοι παιζουν με δευτερο οπλο το 725 και καταληγει να γινεται main .Μαζι και με εμενα.Ειναι τοσο σπασμενο που δεν γινεται να μην το παιξει κανεις.Κανει 1shot απο παντου.Μου θυμιζει τα shotguns που ειχε το mw2 τα οποια ηταν περισσοτερα και το ιδιο σπασμενα.Οποτε δεν παραπονιεμαι εχοντας περασει και μερες mw2.Πολυ ωραιο cod με ωραια οπλα αν και οπως ολα τα cod ο κοσμος καταληγει να παιζει 1.Αυτο ειναι το m4.Εαν δεν παιζει m4 θα παιζει ,pkm,το pika κατι στο rifles,to m7,m5.Αυτα εγω θα παιζω το 727 σαν δευτερο και θα αλλαζω το 1 οταν βαριεμαι.Αλλα πρεπει να περασει απο nerf αμεσο αλλιως να buffaroun και τα υπολοιπα shotguns.Το m4 δεν με πολυβολευει προσωπικα δεν ξερω γιατι και κυριως παιζω με το m5.Το οποιο το ειχα ζηλεψει απο το campaign του cod modern warfare με τη πιστα στην εφοδο του πλοιου.και οι τυποι το φερανε ολοιδιο.

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχω προσέξει απο το bo4 και τωρα σε αυτο οτι οι καραμπίνες πλεον χτυπανε σε μεγαλη αποσταση κατι που πλεον ειναι γελοίο

Επεξ/σία από kinitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πανο καλησπερα. Περασα καινουριο driver της AMD σημερα. Το παιχνιδι παιζει καλυτερα αλλα ακομα υπαρχουν στιγμες που κολλαει ολοκληρος ο υπολογιστης και ο ηχος εχει σπασιματα.

Το μηχαμημα ειναι¨

Ryzen 5 1500X

8GB RAM

2TB hdd

RX580 

Ισως η μνημη να ειναι λιγη  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...