Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.vgchartz.com/article/441136/call-of-duty-modern-warfare-earns-over-600-million-in-3-days/

Activision has announced Call of Duty: Modern Warfare grossed over $600 million in sell-through worldwide in its first three days of release. The title has earned more revenue in its first three days than any other Call of Duty title sold in its first three days in this console generation.

The game is also the biggest Call of Duty PC launch ever.

Επεξ/σία από Fulgore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπορει να τρωω πετσα 1/2 αλλα καποιες φορες τρωνε και οι αλλοι... (σε καμμια ωρα λογικα θα δωσει full αναλυση γιατι μολις ανεβηκε)

 

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει καταφέρει κανείς να βγάλει κάποιον από τους 4 χάρτες του spec ops;

Είμαι μικρό λεβελ ακόμα αλλά φαίνονται κομματάκι δύσκολοι και απαιτούν πολύ καλό positioning και συνενόηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, thetiesthatbind είπε

Μετά από χρόνια γούσταρα campaign του παιχνιδιού. Prequel το Campaign και ωραία στημένο. 

Καιρός ήτανε. 

Δεν είναι prequel είναι εντσλεως διαφορετικό setting γιαυτό το χαρακτηριζουν σαν reboot και όχι prequel. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Δεν είναι prequel είναι εντσλεως διαφορετικό setting γιαυτό το χαρακτηριζουν σαν reboot και όχι prequel. 

Βασικά, εμένα μου φαίνεται prequel. Από τη στιγμή που το χτίζουν πάνω στην ίδια ιστορία. 

Spoiler

Επόμενοι εχθροί θα είναι οι Zakhaev και Al Asad όπως φαίνεται στο post credit scene ενώ ο Price έχει στήσει ήδη task force με τους Gaz, Ghost, Soap. Ναι οκ, δεν είναι ακριβώς έτσι, αλλά πατάει στα προηγούμενα 3 MW. + Ο Kamarov

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχθές το πρωί για κάποιο λόγο έπαιζα πολύ προσεχτικά , με θετικότατο K/D κ πολλά και εντυπωσιακά kills, και απόλαυσα παιχνιδαρες στο Realistic. Μεσημέρι έπεσε κρεατοβεργα με αρνητικό K/D. Το απόγευμα μέτρια πραγματα. 

Σχέση αγάπης μίσους με το παιχνίδι μέχρι στιγμής. 

Η class που δουλεύει σε μεσαίες αποστάσεις για μένα. Την αγάπησα χθες καθώς έκανα παιχνιδαρες μαζί της. Βγήκε πολύ καλύτερη από ότι περίμενα. Αυτό μαρεσει στο παιχνίδι σε κάθε αγώνα πρέπει να βρεις την άκρη τι να παίξεις. Ανάλογα τις αποστάσεις, τις πίστες, mode κλπ

 

IMG_20191031_184322.png

Δεν είμαι παίχτης του shotgun, όσα χρόνια παίζω παιχνίδια περισσότερο φαν των M4A1, AUG, τέτοιου τύπου, Galil κλπ  αλλά σε αυτό το παιχνίδι μαρεσει, το χρησιμοποιώ ως finishing move σε κοντινή απόσταση ειδικά αν μπω σε κτήρια / σκάλες. Ειδικά σε κατασκηνωτές.

lkqacms1wsv31.gif

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει αγοράσει/πουλήσει κανείς κλειδι του παιχνιδιου που ειναι απο RTX Bundles πακετα και θελει ενεργοποιηση στο Geforce Experience;Γίνεται;

Μου στειλανε κωδικο απο Caseking,μετα απο αγορα καρτας,αλλα επειδη δεν θα το παιξω το παιχνιδι,λεω να το πουλησω.Αν καταλαβα καλα μπορει να το ενεργοποιησει οποιος εχει στην κατοχη του RTX 20xx + Super καρτα.

Εντωμεταξυ στο μεηλ που μου στειλανε τον κωδικο,ουτε Call of Duty: Modern Warfare αναφερουν ουτε τιποτα...😀

Dear Caseking.de customer,

as gift to your order, you’ll gain the following NVIDIA promotion key:

You can redeem this key with the NVIDIA tool GeForce Experience.

If there are any problems with your key, please contact the NVIDIA Support.

https://www.caseking.de/blog/detail/sCategory/376/blogArticle/3527

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, sibir είπε

Έχει αγοράσει/πουλήσει κανείς κλειδι του παιχνιδιου που ειναι απο RTX Bundles πακετα και θελει ενεργοποιηση στο Geforce Experience;Γίνεται;

Μου στειλανε κωδικο απο Caseking,μετα απο αγορα καρτας,αλλα επειδη δεν θα το παιξω το παιχνιδι,λεω να το πουλησω.Αν καταλαβα καλα μπορει να το ενεργοποιησει οποιος εχει στην κατοχη του RTX 20xx + Super καρτα.

Εντωμεταξυ στο μεηλ που μου στειλανε τον κωδικο,ουτε Call of Duty: Modern Warfare αναφερουν ουτε τιποτα...😀

Dear Caseking.de customer,

as gift to your order, you’ll gain the following NVIDIA promotion key:

You can redeem this key with the NVIDIA tool GeForce Experience.

If there are any problems with your key, please contact the NVIDIA Support.

https://www.caseking.de/blog/detail/sCategory/376/blogArticle/3527

Πρέπει να συνδεθείς από το πισι σου αν ο αγοραστής δεν έχει κάρτα να κανεις sync με το battle.net με τον λογαριασμό του αγοραστή και να κανεις redeem

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, sibir είπε

thetiesthatbind Ενω αν εχει την αναλογη καρτα παει στο experience και το ενεργοποιει για την παρτη του...;

Ακριβώς! 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, sistah είπε

@7nisiotis πως και realism και οχι HC?

Δε ξέρω. Μαρεσε. Αυτό έπαιζα μόνο και στη beta, και ειδικά τα νυχτερινά μαπς.

( τα οποία δεν ξέρω που είναι, κάπου διάβασα θα μπει ξεχωριστή κατηγορία )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...