Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, kinitos είπε

ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΦΟΡΜΑΤ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ .....

ναι φωναζω γιατι ειναι τρελα να κατεβαζεις 120γιγα να εχεις παει καλυτερα στην μπετα και να βγαζεις παιχνιδι οπως ειπε ο φιλος παραπανω σαν beta h alpha εκδοση ξεροντας οτι δεν ειναι ετοιμο αλλα μιας και εφτασε η ημερομηνια βγαλε να παρουμε το χρημα και αν μπορεσουμε το φτιαχνουμε με πατς...😂😂😂😂

θυμαμαι το bo1 ειχε τρελο προβλημα οταν βγηκε .το πηραμε με ενα φιλο και ειχαμε τοτε απο τα καλυτερα συστηματα και σερνοταν μετα απο κανα 3αρι update εστρωσε 

Σήμερα παίζει, αύριο μπορεί να μη παίζει ... παίζεται και λιγάκι χχχα

Περιμένουμε patch

Πάντως σημαντικό να μη γεμίζετε τη vram !

Ριξτε γραφικά στο multiplayer ΟΣΟ γινεται μέχρι να βγει patch! ( normal - low )

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα παντως δεν εχει θεμα δεν πειραξα τιποτα απο setings αλλα νομιζω ειναι ολα τερμα ισως κανα δυο να ειναι ενα τικ χαμηλότερα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το battlenet δεν πάει πίσω πάντως. Ακόμα και αυτό σταματάει να ανταποκρίνεται όταν κρασάρει το game. Στο steam 10 χρόνια δεν θυμάμαι να είχα ποτέ κάποιο πρόβλημα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τωρα μαθαμε και οποιος βγαζει παιχνιδι θα εχει και πλατφορμα και ας ειναι μαπα η οχι μικρο το κακο.τα θελουν ολα στην τσεπη να μην βγαλει κανεις τιποτα ενδιαμεσα και βεβαια με ιδια η ακριβοτερη τιμη ( αυτα για να μην λεμε σαχλες με την πειρατεια) 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

40 λεπτά πριν, kinitos είπε

τωρα μαθαμε και οποιος βγαζει παιχνιδι θα εχει και πλατφορμα και ας ειναι μαπα η οχι μικρο το κακο.τα θελουν ολα στην τσεπη να μην βγαλει κανεις τιποτα ενδιαμεσα και βεβαια με ιδια η ακριβοτερη τιμη ( αυτα για να μην λεμε σαχλες με την πειρατεια) 

Μιλάμε για το battle.net του 96 (ή έστω και την σύγχρονη έκδοση που ξεκίνησε το 09 ), ή για κάτι άλλο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι εγινε ρε παιδια και κρασαρει ετσι σε τοσα ατομα; εμενα δεν μου εχει κανει τιποτα μεχρι τωρα.βεβαια το εχω παρει.απο φοβο με τοσα που ακουω και νομιζω οτι θα το ανοιξω και δεν θα παιξει.αυτο που εχω παρατηρησει και να το κοιταξετε οσοι εχετε θεματα ειναι τα  install που κανει.ακυρα εντελως και το εχουν και εκει ψηλα και μερικοι δεν τον βλεπουν.αν δοκιμασεις να παιξεις η βγεις σταματαει το install και μετα για καποιο λογο εξαφανιζεται.οποτε αφηστε το να κανει install.και ειδα οτι θελει και λιγο χερι για να κανει install.πατας multiplayer ξαναπας πισω.ξαναπατας multiplayer ξαναπας πισω και αν πατησεις esc για να βγεις desktop εκει που σε ρωταει αν εισαι σιγουρος,ξαφνικα εμφανιζεται πανω το install. Δοκιμαστε το.για bug μου μυριζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με αυτά τα settings παίζω πληροφοριακά

Specs:

-8700K Stock ( δεν ειμαστε για πειράματα σε τέτοια φάση χαχ)

-16GB ram 3200

-rx 580 4gb

<blockquote class="imgur-embed-pub" lang="en" data-id="a/JhpZV0O"  ><a href="//imgur.com/a/JhpZV0O">settings</a></blockquote><script async src="//s.imgur.com/min/embed.js" charset="utf-8"></script>

FIELD OF VIEW 95Z6lcfmU.png1s4brGO.pngqK3ZGpd.pngisQPyOC.png

85-90 avg

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για ακόμη μια φορά εκει που έπαιζα έσπασαν  γραφικά και τα βλέπω ολα με πολύγωνα ..... αν βγώ και ξανα μπώ θα ειναι μια χαρά .... οπως και να έχει περιμένουμε patch

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βλέπω ένα κορεάτη στο youtube δήθεν top 10 στον κόσμο και παίζει με κάτι noobs και μαζεύει για πλάκα τα kills και φέρνει την μια nuke πίσω από την άλλη. Πορώνομαι και εγώ που το βλέπω ανοίγω το game και μετά βίας καταφέρνω να έχω παραπάνω kills από deaths. :P Στο cs παίζει να δυσκολεύομαι λιγότερο. 

Επίσης το match making αργεί τραγικά. Έβαλα controller για πλάκα και βρήκε αμέσως game. Αλλά με το controller δεν μπορώ ούτε καν να περπατήσω!

Επεξ/σία από dimitris21gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν αμφιβαλω οτι υπαρχουν issues με το game, παντως προσωπικα με up to date win 10 1903 και nvidia drivers 440.97 (δηλαδη αυτους που εβγαλε για το support του παιχνιδιου) που εγκατεστησα με DDU, δεν εχω αντιμετωπισει κανενα προβλημα. (προς το παρον)

Επεξ/σία από sistah
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν ξέρω τι λέτε το παιχνίδι τα σπάει και δεν μου έχει δημιουργήσει κανένα πρόβλημα, ούτε crash ούτε θέματα όταν alt+tab γενικά τίποτα απολύτως..

MDxBRU9.jpg

image.png.1992e6b9f003da60d45290dfc1930782.png

Επεξ/σία από GRat
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχω ανοικτό το msi afterburner δεν έχει κανένα πρόβλημα. Ούτε με alt+tab ούτε με ray tracing. 

Μόλις το ανοίξω σε 2-3 λεπτά, είτε είμαι στο μενού είτε έχω προλάβει να μπω σε game μου βγάζει το error 6070 και καμιά φορά το 6068.🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...