Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Με τη καμία, ή και να παίξει θα ειναι χειρότερο και απο PS1

1 ώρα πριν, dentaltech_13 είπε

επειδη ειμαι λιγο ασχετος απο παιχνιδια στο pc,ερωτηση. το hollow knight που ειναι ενα σχετικα ελαφρυ game 2d και με τις παρακατω ελαχιστες απαιτησεις

  • ΛΣ: Windows 7
  • Επεξεργαστής: Intel Core 2 Duo E5200
  • Μνήμη: 4 GB RAM
  • Γραφικά: GeForce 9800GTX+ (1GB)
  • DirectX: Έκδοση 10
  • Αποθήκευση: 9 GB διαθέσιμος χώρος
  • Επιπλέον σημειώσεις: 1080p, 16:9 recommended

θα μπορει να τρεξει στο παρακατω λαπτοπακι??

windows10

intel core i3 32270u

4gb ram

intel hd graphics 4000

οθονη 1366x768  ??

η οχι επειδη δεν εχω καρτα γραφικων?

Εαν έχεις κονσόλα αγόρασε το εκεί. Μπορείς να παίξεις με keyboard +mouse

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά να ρωτήσω και συγνώμη αν έχει ξαναφερθεί, απλά για να μη ψάχνω, πουλιέται από κάνα site-κλειδάδικο σε χαμηλότερη τιμή, γιατί τα 60 €, είναι πολλά.

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, outlaw star είπε

Παιδιά να ρωτήσω και συγνώμη αν έχει ξαναφερθεί, απλά για να μη ψάχνω, πουλιέται από κάνα site-κλειδάδικο σε χαμηλότερη τιμή, γιατί τα 60 €, είναι πολλά.

Ευχαριστώ.

ebay - nvidia rtx key

reddit - nvidia rtx key 

αγγελίες ινσόμνια

κλειδάδικα

Οι πιο φθηνές επιλογές είναι οι 2 πρώτες όπως και να δίνει κάποιο παιδι rtx key στις αγγελίες σε νορμάλ-ανταγωνιστική τιμη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

ebay - nvidia rtx key

reddit - nvidia rtx key 

αγγελίες ινσόμνια

κλειδάδικα

Οι πιο φθηνές επιλογές είναι οι 2 πρώτες όπως και να δίνει κάποιο παιδι rtx key στις αγγελίες σε νορμάλ-ανταγωνιστική τιμη

thx, μπορείς να προτείνεις κάποιο κλειδάδικο, διότι δε γνωρίζω;

 

Ευχαριστώ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 25/10/2019 στις 12:50 ΠΜ, insomiaistas είπε

 

14 λεπτά πριν, outlaw star είπε

thx, μπορείς να προτείνεις κάποιο κλειδάδικο, διότι δε γνωρίζω;

Ευχαριστώ!

 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

11 ώρες πριν, dimitris21gr είπε

Άμα κάνω έστω και μια φορά alt tab από το game τρώω crash αμέσως.

φτου φτου μην το ματιασω εμενα εκτος απο ενα freeze 2 sec σε ασχετη στιγμη αλλα συνηθως μετα απο respawn και αυτο σπανια (και μετα δεν το ξανακανει) δεν εχει τιποτα.

βεβαια οταν βγαζει εκεινο το μηνυμα για install shaders το αφηνω να κανει εγκατασταση και μετα ξαναπαιζω  μηπως σε καποιους δεν το εχει τελειωσει μιας και λεει οτι το κανει εκτος παιχνιδιου αρα στο μενου και καπου μπλοκαρει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, outlaw star είπε

Παιδιά να ρωτήσω και συγνώμη αν έχει ξαναφερθεί, απλά για να μη ψάχνω, πουλιέται από κάνα site-κλειδάδικο σε χαμηλότερη τιμή, γιατί τα 60 €, είναι πολλά.

Ευχαριστώ.

Φιλε μου αν θες, πουλαω battlenet account με το cod και diablo 3. Εχω βαλει αγγελια 

Επαιξα λιγο, δε μου αρεσε και το δινω. Συγγνωμη για το off topic, απλως παρακολουθω καιρο τη συζητηση. Προσωπικα δε μου αρεσε καθολου. Μεγαλα maps, παντου campers και το gameplay πραγματικα με αφησε αδιαφορο. Γουστα ειναι αυτα, ετσι και αλλιως ειχα να ασχοληθω με cod εδω και πολλα χρονια.

Επεξ/σία από prince_21
  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα game filters της nvidia τα έχετε δοκιμάσει αν σας δουλεύουν στο game? Εμένα έχει κάποια θέματα με alt-z αν πάω να το βγάλω μου βγάζει error απο την άλλη με το f3 που είναι η συντόμευση των filters μου ανοίγει βάζω το sharpen φίλτρο αλλά δεν με αφήνει να κάνω adjust απο κάτω... σε όλα τα άλλα games λειτουργούν κανονικότατα...

Εν το μεταξύ αυτό το κουραδοκίτρινο χρώμα των cod δεν το κατάλαβα ποτέ, βάλτε λίγο χρώμα ρε μπαγλαμάδες να ζωντανέψει σαν το battlefield. 
Κατα τ’άλλα το παιχνίδι με έχει ενθουσιάσει, νομίζω έγινε δυνατό comeback της σειράς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μεγαλη απογοητευση μεχρι τωρα. Δεν περιμενα τετοιο χαλι στον "τεχνικο" τομεα. Μονο τις τελευταιες δυο ωρες εχει freezarει+crash 3 φορες.  Ingame χανεται το hud απο το πουθενα, τα menu full στο stuttering, με πεταει σε Windowed χωρις λογο και αιτια. Απο gameplay δεν χρειαζεται να πω πολλα. Κλασικο cod που ολοι αγαπαμε, κλασικοι campers παντου, killstreaks, laserbeam οπλα. Απλα σε ολα αυτα προσθετουμε και τα footsteps που ακουγονται απο τα 15 χιλιομετρα.  Single player επαιξα μετρημενα 10 λεπτα στα οποια τα 5 ηταν stuttering cutscenes .

 

EDIT: 5o freeze+crash σημερα. Kαλα παμε.

Επεξ/σία από Manoleros95
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι στιγμής αυτο που βλέπω ειναι οτι υπάρχει πρόβλημα με το performance γενικότερα , αν και δεν έχω φάει κανένα crash τίποτα συχνά πυκνά σπάνε τα γραφικά εντελώς και δεν μπορείς να παίξεις οποτε πρέπει να κάνω quit απο το menu και να ξανα μπώ , και μου το κάνεις μονο στο συγκεκριμένο παιχνίδι , μου φαίνεται δηλαδή οτι στο beta ηταν πολυ πιο smooth κατάσταση και μιλάω πάντα για το multi καθώς δεν παίζω campaign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα online game έχουν θέμα στο release, όλα. Τώρα θα μου πεις γιατί να έχουν?! Δεν ξέρω. Σημασία έχει ότι έχουν, οποτε γιατί παραπονιέστε δεν καταλαβαίνω. Οποιος θέλει να αποφύγει τέτοια θέματα αγοράζει μετά από καιρό. Εκτος άμα είναι το πρώτο online που παίζεται, τότε welcome το online gaming....

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Έκανα φορμάτ κ φαίνεται να έχει στρώσει σε μένα.

ΑΝ ΘΕΛΕΙ ΦΟΡΜΑΤ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙ ΣΩΣΤΑ ΔΕΝ ΠΑΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ .....

 

ναι φωναζω γιατι ειναι τρελα να κατεβαζεις 120γιγα να εχεις παει καλυτερα στην μπετα και να βγαζεις παιχνιδι οπως ειπε ο φιλος παραπανω σαν beta h alpha εκδοση ξεροντας οτι δεν ειναι ετοιμο αλλα μιας και εφτασε η ημερομηνια βγαλε να παρουμε το χρημα και αν μπορεσουμε το φτιαχνουμε με πατς...😂😂😂😂

 

θυμαμαι το bo1 ειχε τρελο προβλημα οταν βγηκε .το πηραμε με ενα φιλο και ειχαμε τοτε απο τα καλυτερα συστηματα και σερνοταν μετα απο κανα 3αρι update εστρωσε 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...