Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με έχει ταράξει στα Error Dev 6065

Θα κάνω φορμάτ αυριο, εάν δε στρώσει το παρατάω μέχρι να βγάλουν κάποιο fix αυτοί ή η AMD

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά πείτε μου κάτι αν και στο audio τα έχω ολα σετάρισμένα , βλέπω που ορισμένοι μιλάνε στο mic ( αναβοσβήνει το εικονίδιο ) αλλα δεν ακούω κατι και απο οτι κατάλαβα ουτε οι αλλοι με ακούν , ειναι κάποια ρύθμιση που δεν βλέπω ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Με έχει ταράξει στα Error Dev 6065

Θα κάνω φορμάτ αυριο, εάν δε στρώσει το παρατάω μέχρι να βγάλουν κάποιο fix αυτοί ή η AMD

περιμενω αποτελεσματα φιλε,συμπασχω.
εχω κατεβασει τα textures,αναλυση.γενικα εχω κανει αρκετες δοκιμες,μες το παιχνιδι απο fps ειμαι κοντα σται 80-90.

Επεξ/σία από paks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις το αγορασα και εγω στα 29,58 Ευρω!!! :D

Θα χρειαστει να συνδεθειτε με Ρωσικο VPN και να δημιουργησετε νεο Battlenet λογαριασμο. Δεν ειναι Region Locked!!!

Αναλυτικες οδηγιες εδω, τις ακολουθησα βημα-βημα και ολα πηγανε καλα, πληρωμη μεσω Paypal!

https://www.hotukdeals.com/deals/call-of-duty-modern-warfare-pc-on-official-battlenet-via-vpn-3315902

1. Download Speedify from speedify.com/dow…ad/
2. install and connect to any russian VPN
3. open browser and go to battlenet, it will be in Russian, just click on top right corner menu and select bottom icon with torso and plus sign
4. next page should be in English, just create new account using new email or alias using [email protected], make sure you leave Russian federation as you region
5. download battlenet client if you don't have it and open it, login using account details just created
6. go to MW tab and click order, select your edition, price should show up in RUB (1999RUB for standard edition)
7. proceed to payment, use revolut or starling or any other similar card, make sure billing address matches your card address
8. after game is added to your account, you can disconnect speedify and uninstall it
9. re-open battlenet client and go to your library and start downloading 124GB

 

Have fun!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, starmanwarz είπε

Μολις το αγορασα και εγω στα 29,58 Ευρω!!! :D

Θα χρειαστει να συνδεθειτε με Ρωσικο VPN και να δημιουργησετε νεο Battlenet λογαριασμο. Δεν ειναι Region Locked!!!

Αναλυτικες οδηγιες εδω, τις ακολουθησα βημα-βημα και ολα πηγανε καλα, πληρωμη μεσω Paypal!

https://www.hotukdeals.com/deals/call-of-duty-modern-warfare-pc-on-official-battlenet-via-vpn-3315902

1. Download Speedify from speedify.com/dow…ad/
2. install and connect to any russian VPN
3. open browser and go to battlenet, it will be in Russian, just click on top right corner menu and select bottom icon with torso and plus sign
4. next page should be in English, just create new account using new email or alias using [email protected], make sure you leave Russian federation as you region
5. download battlenet client if you don't have it and open it, login using account details just created
6. go to MW tab and click order, select your edition, price should show up in RUB (1999RUB for standard edition)
7. proceed to payment, use revolut or starling or any other similar card, make sure billing address matches your card address
8. after game is added to your account, you can disconnect speedify and uninstall it
9. re-open battlenet client and go to your library and start downloading 124GB

Have fun!

Ποιες ειναι οι πιθανοτητες να χασω 30 ευρω ή να παίζω στα ρώσικα?

Site που δινει οδηγιες με vpn παντως κορυφαιο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη ειμαι λιγο ασχετος απο παιχνιδια στο pc,ερωτηση. το hollow knight που ειναι ενα σχετικα ελαφρυ game 2d και με τις παρακατω ελαχιστες απαιτησεις

  • ΛΣ: Windows 7
  • Επεξεργαστής: Intel Core 2 Duo E5200
  • Μνήμη: 4 GB RAM
  • Γραφικά: GeForce 9800GTX+ (1GB)
  • DirectX: Έκδοση 10
  • Αποθήκευση: 9 GB διαθέσιμος χώρος
  • Επιπλέον σημειώσεις: 1080p, 16:9 recommended

θα μπορει να τρεξει στο παρακατω λαπτοπακι??

windows10

intel core i3 32270u

4gb ram

intel hd graphics 4000

οθονη 1366x768  ??

η οχι επειδη δεν εχω καρτα γραφικων?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

19 λεπτά πριν, dentaltech_13 είπε

επειδη ειμαι λιγο ασχετος απο παιχνιδια στο pc,ερωτηση. το hollow knight που ειναι ενα σχετικα ελαφρυ game 2d και με τις παρακατω ελαχιστες απαιτησεις

  • ΛΣ: Windows 7
  • Επεξεργαστής: Intel Core 2 Duo E5200
  • Μνήμη: 4 GB RAM
  • Γραφικά: GeForce 9800GTX+ (1GB)
  • DirectX: Έκδοση 10
  • Αποθήκευση: 9 GB διαθέσιμος χώρος
  • Επιπλέον σημειώσεις: 1080p, 16:9 recommended

θα μπορει να τρεξει στο παρακατω λαπτοπακι??

windows10

intel core i3 32270u

4gb ram

intel hd graphics 4000

οθονη 1366x768  ??

η οχι επειδη δεν εχω καρτα γραφικων?

Μια χαρά θα τρέξει αλλά είσαι τελείως offtopic.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...