Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Α ναι, να πω οτι ηταν απαραιτητη η ενημερωση των NVIDIA drivers για να τρεξει.

αυτο το λίγο που πρόλαβα, είχα βάλει τα shaders σε Pause. υποθετω οτι με την ολοκλήρωση τους, θα είναι ακόμη πιο στρωτό.

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά το μόνο που ελπίζω είναι να μπορεί να βρίσκει games να κάνει join. Γιατί η εμπειρία μου με τα τελευταία COD δεν ήταν τόσο καλή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
54 λεπτά πριν, kwstasarva είπε

Προσωπικά το μόνο που ελπίζω είναι να μπορεί να βρίσκει games να κάνει join. Γιατί η εμπειρία μου με τα τελευταία COD δεν ήταν τόσο καλή.

θα βοηθησει το κροσπλει

3 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

dedicated servers ούτε καν ε; λέω ανέκδοτα

συντομα και καλα ανεκδοτα ομως οχι οτι ναναι ΛΟΛ😂😂😂😂

 

και σε εμενα λεει να κανω αναβαθμιση drivers δεν εκανα ομως ακομα

Επεξ/σία από kinitos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μετα απο καιρο αγοραζω παιχνιδι,προσωπικα αυτο το χαλι δεν το περιμενα...κρασαρει συνεχεια την ωρα που παιζω και ρε παιδια δεν βλεπω καθαρα μακρια,εχω αλλαξει τις ρυθμισεις αλλα νομιζω επικρατει μια συνεχης θολουρα.
τα οποια προβλημα με κρασαρισματα κτλ θελω να πιστευω πως εταιρια με τετοιο ονομα θα το φτιαξει πολυ συντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, paks είπε

εγω μετα απο καιρο αγοραζω παιχνιδι,προσωπικα αυτο το χαλι δεν το περιμενα...κρασαρει συνεχεια την ωρα που παιζω και ρε παιδια δεν βλεπω καθαρα μακρια,εχω αλλαξει τις ρυθμισεις αλλα νομιζω επικρατει μια συνεχης θολουρα.
τα οποια προβλημα με κρασαρισματα κτλ θελω να πιστευω πως εταιρια με τετοιο ονομα θα το φτιαξει πολυ συντομα.

Επαιξα διαφορα ματσακια.δεν μου κρασαρε καθολου.drivers εκανες update?αυτο που λες μακρια σε μερικες πιστες δεν βλεπεις οντως καλα.και ας τα εχω ολα ultra και 150% scale

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, chrisgewrgi είπε

Επαιξα διαφορα ματσακια.δεν μου κρασαρε καθολου.drivers εκανες update?αυτο που λες μακρια σε μερικες πιστες δεν βλεπεις οντως καλα.και ας τα εχω ολα ultra και 150% scale

τωρα το εκανα repair και μετα εκανε update 7-8gb,τωρα αν αλλαξε η εκδοση να σου πω την αληθεια δεν το θυμαμαι,drivers εβαλα τους τελευταιους,οπως και να εχει θα φτιαξει συντομα πιστευω 

Επεξ/σία από paks
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, kinitos είπε

τι χρειαζεσαι ?απο afterburner?

Δεν βλέπω το OSD.

43 λεπτά πριν, paks είπε

εγω μετα απο καιρο αγοραζω παιχνιδι,προσωπικα αυτο το χαλι δεν το περιμενα...κρασαρει συνεχεια την ωρα που παιζω και ρε παιδια δεν βλεπω καθαρα μακρια,εχω αλλαξει τις ρυθμισεις αλλα νομιζω επικρατει μια συνεχης θολουρα.
τα οποια προβλημα με κρασαρισματα κτλ θελω να πιστευω πως εταιρια με τετοιο ονομα θα το φτιαξει πολυ συντομα.

Εγώ τρία crash και έχω random freezes in-game, τουλάχιστον μια φορα σε κάθε πιστα.  Φαντάζομαι είναι κακό buffering. Επίσης όλα τα cutscenes έχουν stutter και delay που φαντάζομαι γίνετε λόγο κακού implementation while loading.

Επίσης μόλις βγήκε 7GB update :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...