Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

16 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Πάντως κάποιοι παίζουν. Εγώ τώρα ειμαι δουλειά. Ελπιζω όταν επιστρέψω το μεσημέρι να μπορώ να μπω

Και εγω το ίδιο με εσένα φίλε. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

4 ώρες πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Τραγικοί...και μην μου πείτε "έτσι πάει στο launch", no fuck that, 2019 και μιλάμε για Activision-Blizzard, τραγικοί. Υπό άλλες συνθήκες θα το είχα κάνει ήδη refund.

έτσι πάει σε κάθε έναρξη κάποιου massive τίτλου..
Ευτυχώς το ψιλιάστηκα και δε χάλασα 50€ από τα γενέθλια μου..θα τα πιούμε με φίλους κέρασμα :P και βλέπουμε πότε θα το πάρω το cod(να μαζευτεί κάνα φράγκο)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, valkon είπε

Αστεία  εταιρειούλα, ανίκανη. Μην ξεχάσει να βάλει το καζίνο τον Γενάρη όμως

Αν αυτές οι 2 εταιρίες είναι αστείες ....τότε όλες οι άλλες τι είναι ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 λεπτά πριν, xtrmsnpr είπε

έτσι πάει σε κάθε έναρξη κάποιου massive τίτλου..
Ευτυχώς το ψιλιάστηκα και δε χάλασα 50€ από τα γενέθλια μου..θα τα πιούμε με φίλους κέρασμα :P και βλέπουμε πότε θα το πάρω το cod(να μαζευτεί κάνα φράγκο)

Εγώ μια χαρά παίζω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

08.30 το πρωι μπήκα και έπαιξα κανονικά 1 ματσάκι domination (από το quick game), για 20 λεπτά. μετά δυστυχώς έπρεπε να έρθω δουλειά....

1η εντύπωση εντελώς άλλο(ρεαλιστικότερο) feel με BO4. Μετά το 10ωρο, ξαναλέμε εντυπώσεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μολις γυρισα σπιτι  να παιξω , αλλα εδω και 5 λεπτα μου γραφει searching match και δεν με βαζει.... 

nat type: open μου γραφει.

Επισης επιμαι απο pc δεν μου εχει βγαλει επιλογη αν θελω να επιλεξω να παιζω με controller η πληκτρολογιο. Εχω συνδεμενο και το κοντρολερ του xbox και μου εχει και τα δυο ταυτοχρονα, δεν θα επρεπε να μπορω να επιλεξω αν θελω να παιζω με αντιπαλους που εχουν κοντρολλερ η οχι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 λεπτά πριν, Natm είπε

08.30 το πρωι μπήκα και έπαιξα κανονικά 1 ματσάκι domination (από το quick game), για 20 λεπτά. μετά δυστυχώς έπρεπε να έρθω δουλειά....

1η εντύπωση εντελώς άλλο(ρεαλιστικότερο) feel με BO4. Μετά το 10ωρο, ξαναλέμε εντυπώσεις

10ωρο?Ευτυχως που δουλεύω δημόσιο. 

  • Confused 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 λεπτά πριν, jerry banana είπε

10ωρο?Ευτυχως που δουλεύω δημόσιο. 

εννοώ όταν συμπληρώσω 10ωρο παίζοντας...

...η δουλειά μπορεί να φτάσει και 12...

Επεξ/σία από Natm
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μέχρι στιγμής 2 crash και τρελό stutter μέχρι να κάνει install τους shaders, γιατί το κάνει in-game..wtf?! Τα cutscenes είναι buggy af, έχει τρελό delay ο ήχος. Από εκεί και πέρα τρέχει άψογα όλα σχεδόν τέρμα stable 60fps. Το game μέχρι στιγμής είναι παρα πολύ καλο, ίσος το καλύτερο campaign μέχρι στιγμής αλλα νομίζω έχει πέσει κόψιμο στο gore. Αν δεν έπεσε και με αυτό το gore ενοχλήθηκαν κάποιοι τότε απλά γελάω. Με multi δεν παίζει να ασχοληθώ οποτε no comment.

Computer Specs: CPU: i5 4440, GPU: Palit 1660Ti OC 6GB, RAM: G.Skill Ripjaws X 16GB HDD: Crucial 275GB MX300, OS: Win7, 1080p

7 λεπτά πριν, Fulgore είπε

Αν δεν σας κανει κοπο οταν αναφερεστε σε προσωπικο performance και δεν υπαρχει στην υπογραφη σας,καντε ενα κοπο να αναφερετε και το hardware στο οποιο αναφερεστε,αλλιως που να καταλαβει ο αλλος τι συστημα εχει ο καθενας αν δεν το αναφερει?

Σωστός και εγώ γελούσα με τον άλλο που έκανε post τα specs ενώ ήταν στην υπογραφή του. My bad ξεχάστηκα, έκανα edit. ;) τουλάχιστον ξέρω που είναι το edit button στο forum :P

ps. το game τελικά πιάνει 114GB, με day1 patch.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν σας κανει κοπο οταν αναφερεστε σε προσωπικο performance και δεν υπαρχει στην υπογραφη σας,καντε ενα κοπο να αναφερετε και το hardware στο οποιο αναφερεστε,αλλιως που να καταλαβει ο αλλος τι συστημα εχει ο καθενας αν δεν το αναφερει?

13 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Σωστός και εγώ γελούσα με τον άλλο που έκανε post τα specs ενώ ήταν στην υπογραφή του. My bad ξεχάστηκα, έκανα edit. ;)

Προσωπικα εμενα δεν με απασχολει αυτο,αλλα βλεπουμε γενικα και σε αλλα θεματα ποσους ρωτανε για το πως τρεχει το παιχνιδι πιο πολυ για τα δικα τους συστηματα που εχουν,εξου και γιατι το ανεφερα.

Thank you για την σημειωση παντως.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω τελειωσα αργα εχθες απο την δουλεια μπηκα στις 4 και εμεινα μεχρι 4.20 δεν ανοιγε οποτε επεσα για υπνο το πρωι επαιξα κανονικα χωρις κανενα προβλημα απλα αφησα το πισι ανοιχτο την νυχτα να κανει τα shader (μεγαλη Μ@@@ μεσα στο παιχνιδι να το κανει)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 λεπτά πριν, Manos112 είπε

Ρε παιδιά αυτή ο θολούρα απο το παιχνίδι πως φεύγει??

Disable blur, DOF, grain και λοιπές μούφες. ;) Επίσης το setting του cover αλλάξτε και βάλτε στο να γίνετε με το aim, πολύ πιο smooth.

Επεξ/σία από {TDi}Dj2k..infc
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...