Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Παιδιά για πείτε το σύστημα σας και πως τρέχει στο παιχνίδι. Ιδιαίτερα με AMD, gpu είχε κάτι άκυρα κολλήματα σε συγκεκριμένες στιγμές στην beta 

Τώρα πως πάει.?

Τώρα δεν ξέρει κανένας γιατι δεν έχει βγεί :P , αύριο αλλα λογικά θα τα έχουν φτιάξει τα bug

5 ώρες πριν, GjokerR είπε

νομίζω έχεις κάποιες επιλογές για το με ποιους θες να παίξεις αλλά μπορούν να μπλέξουν όλες οι πλατφορμες και όλοι τρόποι χειρισμού 

Αν θυμάμαι καλά στην beta μπορούσες να απενεργοποιήσεις απλα το Croosplay αν ήθελες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, SPANK είπε

Τώρα δεν ξέρει κανένας γιατι δεν έχει βγεί :P , αύριο αλλα λογικά θα τα έχουν φτιάξει τα bug

Είχα την εντύπωση ότι όσοι είχαν κάνει προπαραγγελια θα άνοιγε το παιχνίδι νωρίτερα. Λάθος θυμάμαι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, panoskatos είπε

Είχα την εντύπωση ότι όσοι είχαν κάνει προπαραγγελια θα άνοιγε το παιχνίδι νωρίτερα. Λάθος θυμάμαι? 

Δεν ισχύει κάτι τέτοιο δυστηχως που γίνεται συνήθως σε άλλα παιχνίδια , όλοι θα παίξουν στις 25 απλά άλλοι νωρίτερα άλλοι αργότερα λόγω αλλαγής ωρας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με το συστημα μου το βλεπεις στην υπογραφη δεν ειχα κανενα κολλημα σε beta και ολα φουλ 2κ αναλυση δεν θυμαμαι fps.

το μονο λαθος σε εμενα στην μπετα ηταν το latency που ελεγε σχεδον παντα 0-15 που απλα δεν παιζει ...

1 ώρα πριν, panoskatos είπε

Είχα την εντύπωση ότι όσοι είχαν κάνει προπαραγγελια θα άνοιγε το παιχνίδι νωρίτερα. Λάθος θυμάμαι? 

και εγω ειχα διαβασει κατι τετοιο αλλα αρκετα νωριτερα απο την κυκλοφορια ισως το αλλαξαν

 

και για το crossplatform μην τρελεται ο κοσμος παιζουν τοσα εκατομμύρια fortnite χωρις προβλημα .ευτηχως μπας και γινουν ολα κρος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

38 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Εγώ με έναν παλιό i7 4790 και μια 980 TI  και 16GB , να φανταστώ θα ειμαι εντάξει σε 2Κ ? Ισωσ και 4K?

Να στείλεις ένα pm στον Fulgore να ρωτήσεις. Αυτός ξέρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, ababapanos είπε

Εγώ με έναν παλιό i7 4790 και μια 980 TI  και 16GB , να φανταστώ θα ειμαι εντάξει σε 2Κ ? Ισωσ και 4K?

Εντάξει θα είσαι αλλά όχι και 4k

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εδώ έπαιζε οκ σε High γραφικά - εκτός ορισμένα έξτρα που δεν χρειάζονται σε mp - με την 4αρα 580 + 8700Κ + 16GB ram 

Καλά θα είστε.

Είχα γύρω στα 90-100 fps average (δε θυμάμαι ακριβώς)

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Ρε παιδια, μια ερωτηση να κανω...
Ειχα διαβασει οτι για να κανεις το preload πρεπει να ειχες pre-purchased το game.
Εγω δεν ειχα κανει καμια προ-παραγγελια (ειχα παιξει στην Beta) κ στο battlenet εχθες μου εμφανισε την επιλογη να κανω install το game κ τωρα το κατεβαζω ηδη.
Λογικα πιστευω θα μου ζητησει να το αγορασω μετα αλλα νομιζα οτι δεν θα εχεις καν την επιλογη του preload αν δεν το ειχε προ παραγγειλει.

 

Επεξ/σία από M0uFa
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδη οπως εχουμε πει απειρες φορες και σε αλλα θεματα,εχει παρα πολυ μεγαλο ''νοημα'' να ρωταει καποιος πως θα τρεχει το Χ παιχνιδι στο pc του πριν καν κυκλοφορησει :)

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To story mode του για αλλη μια φορα θα ειναι μικρο σε διαρκεια αν για πλατινα(ολα τα trophies σε κονσολα)θελει 10ωρες.

http://www.powerpyx.com/call-of-duty-modern-warfare-4-2019-trophy-guide-roadmap/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...