Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
1 ώρα πριν, SPANK είπε

Όποιος θέλει να παίξουμε παρέα το Activision id : Spank#2786267

Ωραίος θα στείλω και το δικό μου όταν γυρίσω σπίτι γιατί δεν θυμάμαι του ps4. 

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλύτερα να δίνουμε τα Activision id αφού ειναι Crossplay πλέον και ολοι χρειάζεται νομίζω ετσι και αλλιώς να κάνουμε register στην activision. Θα αρχίσω να παίζω full απο Δευτέρα μεσημέρι γιατι θα ειμαι εκτος το πσκ , ίσως προλάβω να παίξω λίγο ξημερώματα παρασκευής .

Κατέβηκε και σε εμένα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

29 λεπτά πριν, gildo είπε

Στα 3 προηγουμενα ειχαν βγαλει και μια εκδοση μονο για multiplayer.

Ναι σε ολα νομίζω , δεν είχα παίξει καθόλου το campaign αφου μονο με το multi ασχολούμαι στα συγκεκριμένα παιχνίδια , τώρα όμως ίσως παίξω και λίγο το campaign

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Παιδες με 50αρα ποσες ωρες σας εκανε περιπου να κατεβει ? 

ολοι τη standard κατεβασατε ?

Δεν νομίζω οτι η μη standar έχει διαφορά στο μέγεθος , με την 50αρα και τερματισμένη στα 5.25 mb/s κοντά στις 6 ώρες

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

-Με 50αρα κοντά στις 6.5 +- (15λ ) ώρες ( αν δεν επηρεάζεται η γραμμή από άλλη χρήση )

-Με 30αρα: κοντά 11 ώρες (κ 15-30λ)

** βάζω κ ενδεχόμενο να μη κλειδώνει κάποιος καθαρό 50αρι ( 48πχ ) ή 30αρι ( 28πχ )

11 λεπτά πριν, spilios6 είπε

Παιδες με 50αρα ποσες ωρες σας εκανε περιπου να κατεβει ? 

ολοι τη standard κατεβασατε ?

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, spilios6 είπε

παιδια ρωτησα γιατι βλεπω στις φωτο 116 GB  οτι εχει να κατεβασει ενω στην αρχη λεγαμε για 170 GB το game

Ίσως πάει 170 με καποιον patch 1st day η όταν γίνει release να κάνει κάποιο επιπλέον install , όπως και να έχει αυτό είναι το μέγεθος αυτήν την στιγμή 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
4 ώρες πριν, SPANK είπε

Καλύτερα να δίνουμε τα Activision id αφού ειναι Crossplay πλέον και ολοι χρειάζεται νομίζω ετσι και αλλιώς να κάνουμε register στην activision. Θα αρχίσω να παίζω full απο Δευτέρα μεσημέρι γιατι θα ειμαι εκτος το πσκ , ίσως προλάβω να παίξω λίγο ξημερώματα παρασκευής .

Κατέβηκε και σε εμένα :)

Ok εγώ λογικά το σαββατοκύριακο θα απασχοληθώ. Από Δευτέρα δύσκολα. Έλεγα να ξεκινήσω με το campaign μιας και έχει τον καπετάνιο price  χαχααχαχαχα. Μεγάλη αγάπη ο συγκεκριμένος. Και εννοείται εφόσον δεν παίζει η μάνα μου. Γιατί εάν παίζει pro δεν θα μπορώ να παίζω. Μακάρι να μπορούσαν όσοι έχουν pc να γίνεται τράμπα (και ps4) αλλά δεν θα τους συνέφερε. Αλλά οπότε δνε παίζει θα λιώνω campaign, multi. 

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, sistah είπε

116gb ειναι το download, 128 το storage space που χρειαζεται και θα φτασει καπου στα 175gb στο μελλον, με τηn προσθηκη των post launch content.

Ffs και εγώ καθόμουνα και έσβηνα...με χίλια ζόρια έφτασα στα 177gb free space και μετά βλέπω ότι είναι λιγότερα...μεγάλη μούφα τόσα gb δέσμευση για όσους παίζουν online.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 λεπτά πριν, {TDi}Dj2k..infc είπε

Ffs και εγώ καθόμουνα και έσβηνα...με χίλια ζόρια έφτασα στα 177gb free space και μετά βλέπω ότι είναι λιγότερα...μεγάλη μούφα τόσα gb δέσμευση για όσους παίζουν online.

Στα παλιά αν θυμάμαι καλα έκανες install ξεχωριστά το single απο το multi

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...