Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
10 ώρες πριν, SPANK είπε

Είμαι έτοιμος και εγώ μόλις το πήρα κοντά στα 42 euro απο ebay μέ το nvdiai rtx bundle που πουλάνε τον κωδικό και τον κάνεις reedem (νομίζω πρέπει να έχεις για την ενεργοποίηση μονο για rtx nvidia ) , το κακό ειναι οτι θα παίξω απο Δευτέρα μιας και έκατσε η γκαντεμιά πσκ δουλειά εκτος αθήνας αλλα ηταν σε καλή τιμή και μιας και αρχίζει το pre load αύριο να έχει κατέβει μιας και ειναι πολλά gb

- Επιβεβαιώνω κ γω, θέλει μόνο ενεργοποίηση με RTX gpu. Να έχετε έτοιμο ανοιχτό ge force experience+ battlenet. Αυτό, 3 λεπτά δουλειά, αποσύνδεση και παίζετε και με ότι θέλετε είτε amd/nvidia

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

23 λεπτά πριν, sistah είπε

Και μονο ενα redeem per RTX card. Εγω ζητησα απο φιλο να μου το ενεργοποιησει.

Να σημειωθεί κ αυτό ναι δηλαδή βλέπει το hardware id οπότε δε σε αφήνει να ενεργοποιηθεί άλλος κωδικός με την ίδια κάρτα στο σύστημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ίδιο έγινε πριν μέρες. Φίλος που είχαμε να μιλήσουμε χρόνια και παίζαμε Black Ops στο pc το μακρινό 2011, μου στειλε μήνυμα να μαζευτούμε στο MW. Αυτός από ps4 pro, εγώ από PC.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

17 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Το ίδιο έγινε πριν μέρες. Φίλος που είχαμε να μιλήσουμε χρόνια και παίζαμε Black Ops στο pc το μακρινό 2011, μου στειλε μήνυμα να μαζευτούμε στο MW. Αυτός από ps4 pro, εγώ από PC.

Mw συνδέει ανθρώπους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 hours ago, kinitos said:

Οκ θα βαλω ξυπνητήρι να παιξω στις 4 😂 😂 😂

Και εγω ετσι ελεγα αλλα επειδη ειναι battle net και σε τετοια μεγαλα launch οι servers θα κλαταρουν, λεω να σηκωθω κατα τις 6 με το καφεδακι μου και να αρχισω οταν εχουν ηρεμισει τα πραγματα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

18 λεπτά πριν, VaJohn είπε

Και εγω ετσι ελεγα αλλα επειδη ειναι battle net και σε τετοια μεγαλα launch οι servers θα κλαταρουν, λεω να σηκωθω κατα τις 6 με το καφεδακι μου και να αρχισω οταν εχουν ηρεμισει τα πραγματα.

Ξημερώματα Παρασκευής είναι? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το ποιο φτηνο που βρηκα. και δινει αμεσσα το κλειδι ειναι αυτο.

https://us.gamesplanet.com/game/call-of-duty-modern-warfare-standard-edition-download--4252-1

ειναι global key (ετσι λενε) και βγαινει κανα 47 ευρω απο την διαφορα με το δολαριο.

εκτος αν εχετε εξοδα μετατροπης σε δολαρια.

εγω το εβαλα και το ενεργοποιησε αμεσσα.

ζηταει το site request να δει το accounτ στο battle net και το ενεργοποιει.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...