Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
11 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Βρες κλειδακι rtx bundle. Όπως ανέφερα και πριν γύρω στα 35- ευρώ παίζουν.

Και έχεις και το preload.

Να σου πω την αλήθεια έριξα μια ματιά στο reddit και και όντως παίζουν γύρω στα 40 δολάρια τέτοια κλειδιά. Αλλά δεν θέλω για ένα 10αρικο να ρισκάρω να κάνω συναλλαγή με κάποιον που δεν γνωρίζω. Και επίσης πρέπει μετά να βρω άτομο που έχει RTX κάρτα για να μου ενεργοποιήσει το game, να αλλάζω κωδικούς και στα accounts μου κλπ κλπ

 

8 λεπτά πριν, VaJohn είπε

Εγω τσιμπησα προχθες απο Gamesplanet στα 52, ειναι και επισημος μεταπωλητης της Activision και διαφορων αλλων εταιριων.

Α εφόσον είναι έμπιστο μπορεί να το πάρω και από εκεί. Thanks για την πρόταση! :)

Επεξ/σία από dimitris21gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, VaJohn είπε

Εγω τσιμπησα προχθες απο Gamesplanet στα 52, ειναι και επισημος μεταπωλητης της Activision και διαφορων αλλων εταιριων.

Καλησπέρα το κλειδί θα μου το δώσουν στην ημερομηνία κυκλοφορίας η από σήμερα μόλις ολοκληρώσω την αγορά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εχω gift cards απο Πλαισιο απο το οποιο δεν θελω να αγορασω κατι και κοιταξα αν εχει το game σε physical copy για PC ή εστω prepaid καρτα για battlenet.
Guess what: δεν διαθετει τιποτα απο τα 2........ 🤔

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 minutes ago, andreas443 said:

Καλησπέρα το κλειδί θα μου το δώσουν στην ημερομηνία κυκλοφορίας η από σήμερα μόλις ολοκληρώσω την αγορά?

Καλησπερα φιλος κανεις λογαριασμο, το αγοραζεις και εχει να κανεις link αυτον τον λογαριασμο με το battle net λογαριασμο σου και με 2 κλικς γινεται activate κατευθειαν, οποτε μετα Τριτη κανουμε preload!

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, sistah είπε

Εγω εχω gift cards απο Πλαισιο απο το οποιο δεν θελω να αγορασω κατι και κοιταξα αν εχει το game σε physical copy για PC ή εστω prepaid καρτα για battlenet.
Guess what: δεν διαθετει τιποτα απο τα 2........ 🤔

Δεν πρόκειται να διατεθεί από κανέναν για PC σε physical ή prepaid card μορφή. Αγοράζεις το license από την Activision και παίζεις.... μέχρι να σου πουν αυτοί πότε θα σταματήσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
12 ώρες πριν, jerry banana είπε

Παιδια γνωριζει κανεις να μουυ πει για ps4 ποτε αρχιζει το pre load?

Πέτυχα έναν στο ρεντιτ που του είχε έρθει preload. Ανα Waves νομίζω μέχρι το επίσημο preload.

Μαρεσει το main theme ( το ίδιο αν δε κάνω λάθος έπαιζε και στο μενού της μπετα )

 

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Πέτυχα έναν στο ρεντιτ που του είχε έρθει preload. Ανα Waves νομίζω μέχρι το επίσημο preload.

Μαρεσει το main theme ( το ίδιο αν δε κάνω λάθος έπαιζε και στο μενού της μπετα )

Ευχαριστω φίλε :) 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 hours ago, tonkpils said:

Δεν πρόκειται να διατεθεί από κανέναν για PC σε physical ή prepaid card μορφή. Αγοράζεις το license από την Activision και παίζεις.... μέχρι να σου πουν αυτοί πότε θα σταματήσεις.

Eκτος και αν καταλαβα κατι λαθος σε αυτο που ειπες, ΚΑΙ physical box υπαρχει, KAI μπορεις να αγορασεις battlenet cards τα οποια ειναι balance για αγορα στο battlenet.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είμαι έτοιμος και εγώ μόλις το πήρα κοντά στα 42 euro απο ebay μέ το nvdiai rtx bundle που πουλάνε τον κωδικό και τον κάνεις reedem (νομίζω πρέπει να έχεις για την ενεργοποίηση μονο για rtx nvidia ) , το κακό ειναι οτι θα παίξω απο Δευτέρα μιας και έκατσε η γκαντεμιά πσκ δουλειά εκτος αθήνας αλλα ηταν σε καλή τιμή και μιας και αρχίζει το pre load αύριο να έχει κατέβει μιας και ειναι πολλά gb

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

16 ώρες πριν, sistah είπε

Eκτος και αν καταλαβα κατι λαθος σε αυτο που ειπες, ΚΑΙ physical box υπαρχει, KAI μπορεις να αγορασεις battlenet cards τα οποια ειναι balance για αγορα στο battlenet.

Εκτός και αν γράφω σε λάθος θέμα, MW σε physical copy για PC, και όχι για potatobox/PS4, δεν υπάρχει. Ούτε Ελλάδα, ούτε πουθενά.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...