Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το περιμένω πως και πως να βγεί θα το λιώσω το multi , ελπίζω μονο να ξεκλειδώνεις και την ελληνική σημαία γιατι πήξαμε στις γερμανικές , γαλικές και αμερικάνους :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Timed Exclusive για το ps4 θα είναι το Survival Mode ως την 1 Οκτωβρίου του 2020. 

Eπιβεβαιώθηκαν και τα loot boxes.

Συνηθισμένες ομορφιές της Crapctivision...

Επεξ/σία από Alex21121988
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απ' ότι είπαν οι devs είναι απόφαση της Activision, του μάρκετινγκ team εν ολίγοις και δεν ευθύνονται αυτοί. Νταξει δε χάσαμε και το μισό παιχνίδι, ένα coop mode, αν δε κάνω λάθος pve mode είναι αν θυμάμαι καλά, εσύ ή μαζί με άλλους 2 VS κύματα npc εχθρών. Fun είναι πάντως. Ίσως πιεστούν αρκετά και μειώσουν το time exclusive. Μακάρι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα ενδιαφέρει το συγκεκριμένο mode αλλά δεν εξετάζουμε αυτό. H κίνηση είναι φάουλ και ήδη αρχίζουν να το μποϊκοτάρουν το game οι xboxακηδες. Με την κατάλληλη πίεση μέχρι και η συμφωνία σπάει, όχι μόνο να μειωθεί ο χρόνος του exclusivity. Είδωμεν.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από τη μια θέλω να του ρίξω σφαλιάρα από την άλλη πάτησαν τα κουμπιά μου και θέλω ένα καλό και γρήγορο shooter γιατί μου έχει λείψει..

Όλα αυτά βέβαια μέχρι τον Απρίλιο που τελειώνουν όλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

15 ώρες πριν, SPANK είπε

Το περιμένω πως και πως να βγεί θα το λιώσω το multi , ελπίζω μονο να ξεκλειδώνεις και την ελληνική σημαία γιατι πήξαμε στις γερμανικές , γαλικές και αμερικάνους :P

 

Λογικά δεν θα χρειάζεται να την ξεκλειδώσεις και σίγουρα θα την έχει όπως και την Κυπριακή. Στα προηγούμενα CoD απ΄ότι θυμάμαι τις είχε από την αρχή.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τουλάχιστον θα έχει αρρενωπό * χαρακτήρα το Single ως αρχηγό της squad

*Απ'τους πιο αναγνωρίσιμους Leadership figures του gaming

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε θα παίζεις ως Cpt Price. Αλλά το campaign θα εστιάζει στην squad που φαίνεται στο τρέιλερ και θα έχει ενεργό ρόλο. Θα είναι πιο "ανθρώπινος" σαν χαρακτήρας. Έχουν εμπνευστεί από πραγματικούς βετεράνους, πρώην Navi Seals κλπ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 λεπτό πριν, xtrmsnpr είπε

βαρέθηκα να το κατεβάσω και να παιξω μιας και τον χρονο μου μου τον τρώει η δουλειά..
αλλά φαίνεται οκ παιχνίδι

και εγω αλλα μετα το σχολασμα πεφτει καψιμο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jerry banana είπε

και εγω αλλα μετα το σχολασμα πεφτει καψιμο.

δεν έχω τα κουράγια..οπότε εαν λίγο ηρεμήσει η δουλειά και πάει καλά το παιχνίδι (αν και βγαίνει μια μερα πριν τα γενέθλια μου) ίσως το πάρω .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, xtrmsnpr είπε

δεν έχω τα κουράγια..οπότε εαν λίγο ηρεμήσει η δουλειά και πάει καλά το παιχνίδι (αν και βγαίνει μια μερα πριν τα γενέθλια μου) ίσως το πάρω .

Σε νιώθω φίλε, μια κουβέντα είπα και εγώ όταν ήταν το beta έχασα μια μέρα γιατί δεν την πάλευα και τέτοιου είδους παιχνίδια θέλουν τα αντανακλαστικα στο κόκκινο. Αλλά τις υπόλοιπες ήταν χαλαρά. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...