Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ως λάτρης της σειράς Modern Warfare, μου άρεσε πολύ τώρα που το δοκίμασα το ΣΚ, ευχάριστο gameplay αλλά αυτό το πράγμα που έτρωγε κόλλημα για 1-2 δευτερόλεπτα σχεδόν κάθε φορά που έκανες spawn μου έσπασε τα νεύρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

6 ώρες πριν, Psycho_Warhead είπε

Είπαμε το SP θα 'ναι πολύ πάνω από το MP οπτικά.

Καλήμερα, κάποιοι γράφανε στα σχόλια ότι ακύρωσαν προπαραγγελιες γιατί ένα Mode είναι  θα είναι κλειδωμένο  για ένα χρόνο, ποιο είναι αυτό? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Καλήμερα, κάποιοι γράφανε στα σχόλια ότι ακύρωσαν προπαραγγελιες γιατί ένα Mode είναι  θα είναι κλειδωμένο  για ένα χρόνο, ποιο είναι αυτό? 

Δεν νομίζω για ένα mode να ακυρώσει κάποιος την αγορά, δεν έχω ακούσει κάτι για αυτό και μου φαίνεται και άκυρο. Το call έτσι και αλλιώς είναι team deatmatch, domination, search and destroy αντε και free for all ,τα άλλα είναι συμπληρωματικά. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Δεν νομίζω για ένα mode να ακυρώσει κάποιος την αγορά, δεν έχω ακούσει κάτι για αυτό και μου φαίνεται και άκυρο. Το call έτσι και αλλιώς είναι team deatmatch, domination, search and destroy αντε και free for all ,τα άλλα είναι συμπληρωματικά. 

Το Special Ops Survival Mode θα είναι αποκλειστικό στο PS4 για 1 χρόνο. Απαράδεκτοι

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα ερωτηματα πολλα.

Θα ειναι παλι 150 γκιγκα και καθε εβδομαδα 10 γκιγκα update?

Στο pc μετα απο κανα τριμηνο δν θα βρισκεις παλι κοσμο να παιξεις?

Θα αφαιρουν παλι modes και θα παιζουμε οτι θελουν αυτοι με το ετσι θελω?

Τουλαχιστον το cross platform θα δουλεψει καλα μολις φορτωσουν οι παικτες aimbot και στο pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

47 λεπτά πριν, aekoupoli είπε

coop αποστολες ειναι?

Νομίζω ναι εάν δεν ξέρεις τι είναι πάτα στο Google mw3 Survival mode  και θα δεις. Ουσιαστικά ορδές εχθρών(NPCS) που έρχονται με όπλα και πρέπει να τους εξολοθρεύσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lee80 είπε

Τα ερωτηματα πολλα.

Θα ειναι παλι 150 γκιγκα και καθε εβδομαδα 10 γκιγκα update?

Στο pc μετα απο κανα τριμηνο δν θα βρισκεις παλι κοσμο να παιξεις?

Θα αφαιρουν παλι modes και θα παιζουμε οτι θελουν αυτοι με το ετσι θελω?

Τουλαχιστον το cross platform θα δουλεψει καλα μολις φορτωσουν οι παικτες aimbot και στο pc

Μάλλον έχεις μπερδέψει τα παιχνίδια !

Κανένα COD δεν ηταν τεράστιο σε χωρητικότητα και σε κανένα COD δεν γινότανε update κάθε εβδομάδα 10 γιγα  !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Lee80 είπε

Τα ερωτηματα πολλα.

Θα ειναι παλι 150 γκιγκα και καθε εβδομαδα 10 γκιγκα update?

Στο pc μετα απο κανα τριμηνο δν θα βρισκεις παλι κοσμο να παιξεις?

Θα αφαιρουν παλι modes και θα παιζουμε οτι θελουν αυτοι με το ετσι θελω?

Τουλαχιστον το cross platform θα δουλεψει καλα μολις φορτωσουν οι παικτες aimbot και στο pc

Θα βρίσκεις. Εκεί στοχεύει επίσης εκτός των άλλων και το crossplay

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

39 λεπτά πριν, panoskatos είπε

Μάλλον έχεις μπερδέψει τα παιχνίδια !

Κανένα COD δεν ηταν τεράστιο σε χωρητικότητα και σε κανένα COD δεν γινότανε update κάθε εβδομάδα 10 γιγα  !

bo4 ειναι 130 γιγα ο φακελος με τα παιχνιδι και καθε update ειναι 15+γιγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

41 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Αν και θα ήθελα στη μουσική Ramin Djawadi ελπίζω να έχουμε μια δυνατή συνολική εμπειρία.

Θα ειναι τουμπανο πιστευω,ειδικα με το να εχουν σαν συμβουλους ατομα απο navy seals το πανε σε αλλο επιπεδο.Με τα πλανα απο το gameplay με night vision μεσα στο σπιτι με επεισαν.Περιμενω να εχει τουμπανη ιστορια αν και θα προτιμουσα μια πιο one sided ιστορια χωρις <<grey area>> .Σαν τα παλια cods good vs evil αν και για να ειμαι ειλικρινης το mw2 ειχε μια grey zone γιατι εδιχνε και τις 2 πλευρες του νομισματος.Μακαρι να με διαψευσουν και να ειναι ακομα καλυτερη η ιστορια του παιχνιδιου..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...