Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

1 ώρα πριν, 7nisiotis είπε

Νομίζω έχει HWid ban η Blizzard οπότε θα πάνε για τσάι όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι.

Στο ps4 δεν εχω δει κάτι  μέχρι στιγμής. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Νομίζω έχει HWid ban η Blizzard οπότε θα πάνε για τσάι όταν κυκλοφορήσει το παιχνίδι.

Σωστά, πέτυχα και εγώ αρκετές περιπτώσεις που τρέχαμε κάτω από την πίστα

Άπαξ και κλειδώσει αντίο 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα cheats στα call of duty στο pc είναι μια πολύ πικραμένη ιστορία, και τώρα που το game είναι cross platform, αν δεν δοθεί ιδιαίτερη προσοχή, θα υπάρξει πρόβλημα και στις κονσόλες που έχουν σπάνια κρούσματα από cheaters.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10 λεπτά πριν, maniacos93 είπε

Καλά, οι cheaters είναι άλλο παραμύθι. Αλλά μπλε οθόνη γιατί; Μήπως έχεις κάποιο άλλο θέμα με το PC; Μου φαίνεται παράξενο ένα game να πετάξει μπλε οθόνη. Δεν μου έχει συμβεί, εκτός από μία φορά αλλά και πάλι είχε καεί ένα dimmάκι ram την ώρα που έπαιζα και κράσαρε με μπλε οθόνη.

Nαι,δεν φταιει το παχνιδι.Το pc  εβγαλε καποιο προβλημα.Το πιο πιθανο ειναι να εβγαλε προβλημα καποιο τσιπακι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

30 λεπτά πριν, gildo είπε

Nαι,δεν φταιει το παχνιδι.Το pc  εβγαλε καποιο προβλημα.Το πιο πιθανο ειναι να εβγαλε προβλημα καποιο τσιπακι.

Καλησπέρα στο club κ γω τα ίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

58 λεπτά πριν, dimitris21gr είπε

Τα cheats στα call of duty στο pc είναι μια πολύ πικραμένη ιστορία, και τώρα που το game είναι cross platform, αν δεν δοθεί ιδιαίτερη προσοχή, θα υπάρξει πρόβλημα και στις κονσόλες που έχουν σπάνια κρούσματα από cheaters.

Ευτυχώς μπορώ τουλάχιστον από το ps4 να ρυθμίσω εάν θέλω να παίζω μόνο εναντίον κονσολών. Θα δούμε βέβαια στο μέλλον. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 ώρες πριν, icy20 είπε

Ωραιο το παιχνιδι. Κακη υλοποιηση το ground war σε σχεση με το battlefield...

Εντάξει ρε συ το battlefield έχει μια εμπειρία και ιστορία κοντά στο 20 χρόνια. Στο call πρώτη φορά επιχειρούν κάτι τέτοιο!  Καλοδεχούμενο δεν πειράζει! 

 

Ωραίο ήταν το mw, μια χαρά περάσαμε στην beta. Μετά από τρεις μέρες MW πήγα και έπαιξα λίγο battlefield και στην αρχή νόμιζα ότι μου χάλασε το shift από το πληκτρολόγιο ,το πάταγα συνέχεια και έλεγα μα γιατί δεν τρέχει, Τι έπαθε ! Το εννοώ!  Μιλάμε είναι δύο ταχύτητες πιο αργό το battlefield σε σχέση με το call!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο το mw θύμισε cod από τα παλιά ειδικά το cyber attack θύμισε ένδοξες εποχές s&d σε promod μακάρι να το αφήσουν να μπορεί να φτιάξουν κάτι παρόμοιο. Δεν το βλέπω για αγορά όμως αμέσως μου άρεσε αλλά όχι τόσο πολύ κρατάω μια επιφύλαξη μέχρι να βγει ολόκληρο να το δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, panoskatos είπε

Εντάξει ρε συ το battlefield έχει μια εμπειρία και ιστορία κοντά στο 20 χρόνια. Στο call πρώτη φορά επιχειρούν κάτι τέτοιο!  Καλοδεχούμενο δεν πειράζει! 

Ωραίο ήταν το mw, μια χαρά περάσαμε στην beta. Μετά από τρεις μέρες MW πήγα και έπαιξα λίγο battlefield και στην αρχή νόμιζα ότι μου χάλασε το shift από το πληκτρολόγιο ,το πάταγα συνέχεια και έλεγα μα γιατί δεν τρέχει, Τι έπαθε ! Το εννοώ!  Μιλάμε είναι δύο ταχύτητες πιο αργό το battlefield σε σχέση με το call!  

Και εγω αυτο λεω τωρα που θα γυρισω παλι πισω bfv να δω πως θα την παλεψω. Στο bf περπατας 20 λεπτα και πυροβολεις 10 δευτερολεπτα. Εδω γινεται το αντιθετο :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το επιχειρούν με πολύ φτωχό τρόπο όμως. Με μηδαμινό destruction δεν πας πουθενά, νέο engine έχουν η τεμπελιά τους έφαγε όμως. Για kill streaks σε normal MP και 2v2 καλό θα 'ναι, για παραπέρα αναμονή για το επόμενο BF.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το επιχειρούν με πολύ φτωχό τρόπο όμως. Με μηδαμινό destruction δεν πας πουθενά, νέο engine έχουν η τεμπελιά τους έφαγε όμως. Για kill streaks σε normal MP και 2v2 καλό θα 'ναι, για παραπέρα αναμονή για το επόμενο BF.

Αν η dice συνεχισει σε αυτο το μοτιβο δεν βλεπω να αγοραζει κανεις το επομενο bf... Αυτο με τα αθανατα κτιρια ειναι λιγο ακυρο πραγματι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα πάντα μου άρεσε το mw και γενικά αυτές οι σειρές γιατι έχουν αυτο το γρήγορο που γίνεται χαμός , βγαίνεις θερίζεις κανεις τα δικά σου , ψοφάς και άμεσα πάλι μεσα στην μάχη , δεν ειμαι τύπος που κόβει βόλτες να ψάχνω τον εχθρό , θέλω το άμεσο το γρήγορο και για αυτο θα πάει και Day 1 και θα το πάρω για το multi και μονο :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

25 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Το επιχειρούν με πολύ φτωχό τρόπο όμως. Με μηδαμινό destruction δεν πας πουθενά, νέο engine έχουν η τεμπελιά τους έφαγε όμως. Για kill streaks σε normal MP και 2v2 καλό θα 'ναι, για παραπέρα αναμονή για το επόμενο BF.

Στο call πάντα είχαν την λογική να το παίζουν οι πολλοί χωρίς πολλές απαιτήσεις στο hardware, όλα τα cod ήταν smooth.Μόνο το black ops 1 θυμάμαι ξεκίνησε με τεχνικά προβλήματα, ήταν επί εποχή windows vista αν δεν κάνω λάθος αλλά άμεσα με patch διορθώθηκε. 

Αν βάλουν καταστροφές σε κτήρια οι πιο παλιοί επεξεργαστές δεν θα την παλέψουν,  δεν τους δικαιολογώ απλά ξέρω την λογική που ακολουθούν. 

Από την άλλη την γουστάρω αυτή την σμουθιλα από date one στα cod. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...