Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το απολαμβάνω μέχρι στιγμής δυστυχώς όμως θα αργήσει ένα μήνα ακόμη , αν θέλει κανένας να παίξουμε μέχρι αύριο η αργότερα όταν κυκλοφορήσει με το καλό το activision id μου είναι , Spank#2786267 και αισίως rank 30

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,5k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Σε έκανα add! Aimovoros#2924 το δικό μου nick, όποιος θέλει κάνει add. Θα αγοράσω και εγώ το παιχνίδι, μου θυμίζει έντονα εποχές MW2 pπου το είχα πραγματικά λιώσει (2000 ώρες). Χθες έπαιξα 3 ώρες με φίλους και πραγματικά το ευχαριστήθηκα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
34 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Τι modes έχουν βάλει σήμερα για πείτε

Tιποτα σπουδαιο οτι θυμασαι.Headquarters,domination team deathmatch,gun game(2vs2).H μονη διαφορα ειναι οτι πηγε μεγιστο το επιπεδο 30.Κριμα που αυριο ειναι Δευτερα γιατι τελειωνει το beta και θα λειπω......

Επεξ/σία από jerry banana
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, jerry banana είπε

Tιποτα σπουδαιο οτι θυμασαι.Headquarters,domination team deathmatch,gun game(2vs2).H μονη διαφορα ειναι οτι πηγε μεγιστο το επιπεδο 30.Κριμα που αυριο ειναι Δευτερα γιατι τελειωνει το beta και θα λειπω......

Εγώ έχω θέμα με το σύστημα, μητρική ή επεξεργαστής. Ίσα ίσα θα προλάβω αν είναι ακόμα λίγο να παίξω στα στοκ που δείχνει να λειτουργεί και από Τρίτη θα ταξιδέψουν τα πράγματα. Ελπίζω να σε προλάβω στο λανσάρισμα. Μου πες χθες ότι το πήρες ή δε κατάλαβα καλά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

13 ώρες πριν, kti23 είπε

με την παλιά πλέον 290 έχω τα ίδια θέματα ακριβώς

Οταν κυκλοφορήσει κανονικά το παιχνίδι θα στρώσουν αυτά, δεν φαίνεται αν ζορίζει το hardware το παιχνίδι. 

Αυτο που αναρωτιέμαι ειναι αν θα υπάρχει επιλογη για dx11 γιατι υποτίθεται το παιχνίδι παίζει και σε windows 7 αλλά απο το μενού με τα settings δεν βρίσκω κάπου επιλογη απο dx12 να το γυρίζεις σε dx11  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

9 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Εγώ έχω θέμα με το σύστημα, μητρική ή επεξεργαστής. Ίσα ίσα θα προλάβω αν είναι ακόμα λίγο να παίξω στα στοκ που δείχνει να λειτουργεί και από Τρίτη θα ταξιδέψουν τα πράγματα. Ελπίζω να σε προλάβω στο λανσάρισμα. Μου πες χθες ότι το πήρες ή δε κατάλαβα καλά?

Ωρε φίλε ξενερα.... εννοείται θα με προλάβεις και θα παίζουμε μαζί στο release το επίσημο. Εγώ το παίζω από 12Σεπτεμβριου που ήταν το early access και εχθές πρόλαβα να πάω 30 level. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

8 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Ωρε φίλε ξενερα.... εννοείται θα με προλάβεις και θα παίζουμε μαζί στο release το επίσημο. Εγώ το παίζω από 12Σεπτεμβριου που ήταν το early access και εχθές πρόλαβα να πάω 30 level. 

Πλέον δε δουλεύει το μηχανάκι. Μπλε οθόνες παντού οπότε αν είναι τελικά πρόβλημα επεξεργαστή δύσκολα να προλάβω. Εάν είναι μητρική/ραμ/τροφοδοτικό-πιο εύκολα τα πράγματα :(

4 ώρες πριν, panoskatos είπε

Οταν κυκλοφορήσει κανονικά το παιχνίδι θα στρώσουν αυτά, δεν φαίνεται αν ζορίζει το hardware το παιχνίδι. 

Αυτο που αναρωτιέμαι ειναι αν θα υπάρχει επιλογη για dx11 γιατι υποτίθεται το παιχνίδι παίζει και σε windows 7 αλλά απο το μενού με τα settings δεν βρίσκω κάπου επιλογη απο dx12 να το γυρίζεις σε dx11  

Θα δώσουν DX12 κ στα 7 αλά WoW που έδωσε η MC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

4 λεπτά πριν, 7nisiotis είπε

Πλέον δε δουλεύει το μηχανάκι. Μπλε οθόνες παντού οπότε αν είναι τελικά πρόβλημα επεξεργαστή δύσκολα να προλάβω. Εάν είναι μητρική/ραμ/τροφοδοτικό-πιο εύκολα τα πράγματα :(

Θα δώσουν DX12 κ στα 7 αλά WoW που έδωσε η MC.

Πωρε φίλε σε γκαντεμιασα, παίξαμε μαζί και χάλασε το pc :P εγώ το φώναζα υπάρχει σαμποτάζ οταν παίζουν κονσόλες με PC μαζί. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
28 λεπτά πριν, jerry banana είπε

Πωρε φίλε σε γκαντεμιασα, παίξαμε μαζί και χάλασε το pc :P εγώ το φώναζα υπάρχει σαμποτάζ οταν παίζουν κονσόλες με PC μαζί. :P

Χαχα δε πειράζει. Παίξαμε ωραία όμως έστω κ λίγο. Αυτό κρατάμε. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα αδερφέ. 💪 stay frosty

Επεξ/σία από 7nisiotis
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

 

Θα δώσουν DX12 κ στα 7 αλά WoW που έδωσε η MC.

Σοβαρά είχε γίνει κάτι τέτοιο για το wow ? (που δεν έχω παίξει ποτέ μου)

Μακάρι να γίνει αυτό. 

Επεξ/σία από panoskatos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

5 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Χαχα δε πειράζει. Παίξαμε ωραία όμως έστω κ λίγο. Αυτό κρατάμε. Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα αδερφέ. 💪 stay frosty

Να είσαι καλά φίλε και σε ευχαριστώ για τα παιχνίδια :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

3 ώρες πριν, gildo είπε

Αρχισαν τα οργανα.Ο αλλος εκανε teleport σε headquarters.Δεν προκειται να δουμε προκοπη με τους ηλιθιους cheaters.Εφαγα και εγω μια μπλε οθονη το πρωι.

Καλά, οι cheaters είναι άλλο παραμύθι. Αλλά μπλε οθόνη γιατί; Μήπως έχεις κάποιο άλλο θέμα με το PC; Μου φαίνεται παράξενο ένα game να πετάξει μπλε οθόνη. Δεν μου έχει συμβεί, εκτός από μία φορά αλλά και πάλι είχε καεί ένα dimmάκι ram την ώρα που έπαιζα και κράσαρε με μπλε οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...