Προς το περιεχόμενο

Call of Duty: Modern Warfare [2019]


thetiesthatbind

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Οι πίστες δεν με τρέλαναν ιδιαίτερα αλλά κατά τα άλλα το game είναι πολύ δυνατό. Θυμίζει έντονα εποχές MW2. Τα όποια δικτυακά θέματα πιστεύω θα λυθούν στο release. Από μένα σίγουρη day one αγορά. Όχι pre-order όμως γιατί το θεωρώ λάθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μετά απο χρονιά είδα ενα αρκετά καλύτερο απο τα προηγούμενα cod και τα εχω ολα.

ryzen 2700x-vega64 nitro+ /16gb ram τρέχει  με ολα σχεδόν φουλ άνετα και με frame 90-110 σε 2κ ανάλυση

τώρα μακάρι να μείνει για πάντα σε beta μπας και γλυτώσουμε τα @@@@@@να τα τσιτερακια που εχει καταντήσει αηδια .

γενικά πάντως και  ειδικά με το cross play (επιτελούς μετά απο χρονιά που έλεγαν όλοι α δεν γίνεται τελικά έγινε)  πιστεύω οτι αξίζει και με το παραπάνω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
2 ώρες πριν, 7nisiotis είπε

Ανοίγει και κλείνει; Κρασαρισμα ή freeze

Δεν ευθύνεται το Islc.

Φίλος με Ryzen3600,16GB ram,Windows10 v1903, RX580 που δε το χρησιμοποιεί έχει παρόμοιο πρόβλημα.

Μη τα γράφετε μόνο εδώ, σπαμμαρετε και στο Reddit.

Ότι γράφω: Βλέπω τη splash screen με τη μπάρα προόδου για 2-3'' και μετά όλο αυτό κλείνει. Με κλειστό το ISLC μπαίνει κανονικά στην ειδοποίηση ότι ξεκλειδώνει στις 8μμ κλπ. Το δοκίμασα ξανά και ξανά.

Δεν ξέρω αν ευθύνεται το πρόγραμμα ή είναι κάποια ασυμβατότητα προσωρινή, απλά το παρατήρησα.

Περισσότερα θα ξέρω σε κάποιες ώρες αύριο.

Επεξ/σία από Πέτρος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και 'γω τρέχω το ISLC πίσω και δεν έχω θέμα. Και μάλιστα κάνει και αρκετούς καθαρισμούς βλέπω άρα γεμίζει συχνά την standby το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
21 λεπτά πριν, Psycho_Warhead είπε

Και 'γω τρέχω το ISLC πίσω και δεν έχω θέμα. Και μάλιστα κάνει και αρκετούς καθαρισμούς βλέπω άρα γεμίζει συχνά την standby το παιχνίδι.

Όπως πάντα, τρέχα-γύρευε με τα μηχανήματα του Σατανά.

Δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει στο σύστημά μου με το συγκεκριμένο θέμα, όπως κι εσύ ψάχνεσαι με το stutter στο BFV.

14 λεπτά πριν, BRAXOS είπε

ρε παιδια κανω κατι λαθος; στην επιλογη για το παιχνιδι δεν μου βγαζει τιποτα αλλο παρα quit to desktop. Εχω χασει τιποτα;

Αύριο 21/09 ανοίγει για εμάς τους κοινούς θνητούς.

Επεξ/σία από Πέτρος
  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Περισσότερο σε Αmd συστήματα πχ Vega, Polaris και Pascal (1060-1070) διαβάζω έχει προβλημα.

Δεν ξέρω τι διάολο συμβαίνει.

Διέγραψα τα πάντα με revo unistaller και ξαναδοκιμάζω. ( πήρα back up installation )

Επίσης θα δοκιμάσω σε safe boot

Η amd κοιμάται, ούτε driver έβγαλε.

Επεξ/σία από 7nisiotis
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τώρα, Psycho_Warhead είπε

Μάλλον η AMD έχει θέμα γιατί όσους βλέπω με NVIDIA είναι οκ.

και 2070 μόλις είδα, 1080 κλπ

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ίσα που χ.στηκε η AMD να βγάλει οδηγό για RTX τίτλο και μάλιστα για τη beta του για 2-3 ημέρες. Όταν με το καλό κυκλοφορήσει, υποθέτω θα βγάλει κάτι.

Με τους 19.9.2, καλά φαίνεται να πηγαίνει το παιγνίδι (όσοι έχουν early access και σχολιάζουν).

Τα λοιπα, όπως σωστά γράφτηκε, είναι ΒΕΤΑ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά είναι πρόβλημα του υπολογιστή μου με ταραξε στις μπλε οθόνες σαν την αποκατω + κάτι page fault κλπ

Επίσης κολλαει στο bios για κάποιο λόγο και άλλες φορές δείχνει το σήμα της Asrock και μένει παγωμένο εκεί.

Θα φτιάξω θέμα γιατί απ ότι φαίνεται κάτι χαλασε

IMG_20190920_220212.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...