Προς το περιεχόμενο

Αγορά από e-enfinity.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γενικα παντως, οι τιμες του einfin δικαιολογουνται, καθως ειναι η τιμη χονδρικης χωρις φπα με κατιτις γι αυτους. Τωρα οταν το eglobal πεφτει τοσο χαμηλα η πουλαει με ζημια η ειναι κραχτης και εχει ξεπουλησει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 34
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

On 24/05/2019 at 21:13, Ablaoublas_542 said:

Γενικα παντως, οι τιμες του einfin δικαιολογουνται, καθως ειναι η τιμη χονδρικης χωρις φπα με κατιτις γι αυτους. Τωρα οταν το eglobal πεφτει τοσο χαμηλα η πουλαει με ζημια η ειναι κραχτης και εχει ξεπουλησει

Update: Δεν έχει γίνει ακόμη shipment, τους έστειλα email και μου απάντησαν ότι θα φύγει soon. Θεωρώ κι εγώ ότι δεν τον έχουν σε στοκ και περιμένουν να τον παραλάβουν.

Στην συγκεκριμένη περίπτωση δεν με χαλάει η αναμονή, η διαφορά τιμής αξίζει την καθυστέρηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Update (για να γνωρίζουν όσοι ενδιαφέρονται να παραγγείλουν από eglobalcentral): 

H παραγγελία μπήκε Πέμπτη 23/5 το βράδυ. Μετά από μία εβδομάδα Πέμπτη 30/5 έγινε η αποστολή. 

Ανησύχησα λίγο (για τελωνείο) γιατί έφυγε από Hong-Kong (εκεί είναι η αποθήκη τους), αλλά με διαβεβαίωσαν ότι χρησιμοποιούν special logistic arrangements και η τιμή είναι τελική.

Πέρασε από Dubai, Λονδίνο και σήμερα Πέμπτη 6/6 έφτασε στα χέρια μου με ACS. 

Η συσκευασία του δέματος δεν ήταν τόσο προσεγμένη, αλλά το κουτί ήταν άθικτο και όλα καλά με τον φακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πες και ποιός ήταν ο φακός !

Τον νέο tamron 17-35 f/2.8- 4  για νικον , το einfin , τον έχει out of stock εδώ και πολλούς μήνες. Το eglobalcentral , γράφει ότι τον έχει , αλλα λίγο ακριβότερα ...

Θα ήθελα το καλοκαίρι ένα νέο φακό  και δεν ξέρω τι να κάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...