Προς το περιεχόμενο

Αγορά από e-enfinity.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

40 λεπτά πριν, Metaksas είπε

Dhl ground έλεγε η φωτο... 

Sucks to be you 🙁... Δυο τεινα: η απο μια αξια και κατω τα στελνουν οδικως η λογω του φορτου οταν παρηγγειλες δεν ηθελαν να πληρωσουν μαζεμενα για να φυγουν ολα εξπρες. Αληθεια 15 ευρω πληρωσες οπως εγω? 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα μια χαρά, καλό θα ήταν να άλλαζε ο τίτλος. Είναι κρίμα να αποθαρρύνει κάποιον να ψωνίσει από το κατάστημα . _

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

28 λεπτά πριν, Dr_73 είπε

Όλα μια χαρά, καλό θα ήταν να άλλαζε ο τίτλος. Είναι κρίμα να αποθαρρύνει κάποιον να ψωνίσει από το κατάστημα . _

Συμφωνώ

Αδικεί το κατάστημα ο τίτλος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν παίδες ένα μικρό update, τους είχα στειλει ένα mail με τα παράπονα μ για την μεταφορική που επέλεξαν να το στείλουν οδικός,μου απαντησαν ότι θα τ φροντίσουν, και τελικά ενώ ήταν προγραμματισμένο για 27 του μήνα , παρέλαβα σήμερα τον φακό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καιρό τώρα αναζητούσα έναν "all around" φακό για να κουμπωθεί στην D7200.

Μετά από πολύ σκέψη κατέληξα στον Sigma 17-70mm f2.8-4.

Μπαίνω στο e-infin να τον παραγγείλω και τον βλέπω out of stock. Πίκρα...............

Κάθε εμπόδιο για καλό όμως - που λέει κι ο σοφός λαός - γιατί μετά από ακόμα περισσότερη σκέψη (και αναζήτηση) έκλεισα το μάτι στον Nikon 16-80mm f2.8-4.

Νομίζω ότι μεταξύ των δύο, δίχως να υποτιμώ τον Sigma, ο Nikon είναι το real thing...

Άντε με το καλό να φτάσει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπέρα παιδιά 
θέλω  να κάνυον μια παραγγελία το πακέτο Fujifilm X-T20 Digital Camera with XF 18-55mm and XC 50-230mm Lens - Black από globalcentral.....τη λέτε είναι έμπιστο η θα έχω κανένα θέμα . έχει την καλύτερη τιμή που μπορούσα να βρω .

ευχαριστώ !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
16 hours ago, jonny7880 said:

καλησπέρα παιδιά 
θέλω  να κάνυον μια παραγγελία το πακέτο Fujifilm X-T20 Digital Camera with XF 18-55mm and XC 50-230mm Lens - Black από globalcentral.....τη λέτε είναι έμπιστο η θα έχω κανένα θέμα . έχει την καλύτερη τιμή που μπορούσα να βρω .

ευχαριστώ !

Το μόνο πρόβλημα που μπορεί να αντιμετωπίσεις με το eglobalcentral.eu είναι να μην έχουν στοκ. Ακόμη κι αν δείχνει το προϊόν σε στοκ είναι πολύ σύνηθες φαινόμενο να μην το έχουν τελικά. Οπότε πλήρωσε με paypal για να πάρεις τα λεφτά σου άμεσα πίσω σε περίπτωση που σου τύχει αυτό.

Χθες παρήγγειλα κι εγώ ένα φακό από εκεί (σε τιμή χώμα σε σχέση με το e-infin). Είναι η τρίτη παραγγελία που κάνω, οι προηγούμενες δύο έφαγαν άκυρο. Για να δούμε.

Επεξ/σία από nikko_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

7 ώρες πριν, nikko_ είπε

Χθες παρήγγειλα κι εγώ ένα φακό από εκεί (σε τιμή χώμα σε σχέση με το e-infin). 

Μιλάμε για πόση διαφορά ; 10% ;;; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
25 minutes ago, Dr_73 said:

Μιλάμε για πόση διαφορά ; 10% ;;; 

Από 341€ στο e-infin (με τα μεταφορικά) τον βρήκα στα 285€ (με τα μεταφορικά) στο eglobal. Άρα 20% διαφορά.

 

Edit: Τιμή skroutz.gr: 415€

Επεξ/σία από nikko_
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
3 ώρες πριν, nikko_ είπε

Από 341€ στο e-infin (με τα μεταφορικά) τον βρήκα στα 285€ (με τα μεταφορικά) στο eglobal. Άρα 20% διαφορά.

Αν έρθει . Γιατί από το eglobal , υπάρχουν σοβαρότατες πιθανότητες να μην έρθει .

(Σε τιμές >500 ευρώ, απίθανο να παίξει διαφορά πάνω από 10% ).

Επεξ/σία από Dr_73
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

22 minutes ago, Dr_73 said:

Αν έρθει . Γιατί από το eglobal , υπάρχουν σοβαρότατες πιθανότητες να μην έρθει .

E ναι, το έγραψα κι εγώ... Όταν όμως είδα τη διαφορά τιμής δεν μπορούσα να μην το μπουμπουνήσω. Και θα δούμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...