Προς το περιεχόμενο

Κάτι φθηνό για selfies?


Επισκέπτης

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Χάλασε το κινητό μου και χρειάζεται να βγάλω κάτι selfies για μία δουλειά. Γενικά δε ξέρω πολλά από κινητά, θέλω να πάρω κάτι από τα public αλλά το θέλω μόνο για selfies οπότε δε θέλω να πληρώσω για κινητό σε αυτή τη φάση αν μπορώ να το αποφύγω, επίσης διάβασα ότι τα πιο φθηνά κινητά έχουν πολύ κακή ποιότητα σε φωτογραφείες.

Λέτε να δουλέψει αυτό? https://www.public.gr/product/tilefonia/kinita-smartphones/smartphone-alcatel-onetouch-pop-c1-dual-sim-4gb-mayro/prod5840224pp/

 

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το ξέρεις ότι σέλφις μπορείς να βγάλεις και με φωτ. μηχανή ε? Δεν είναι προνόμιο μόνο των κινητών 😁

 

Αυτό που έβαλες έχει 2mp ανάλυση. Ξέρεις τι σημαίνει αυτό?

Δώσε και ένα μπάτζετ

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
2 λεπτά πριν, Xacti είπε

Το ξέρεις ότι σέλφις μπορείς να βγάλεις και με φωτ. μηχανή ε? Δεν είναι προνόμιο μόνο των κινητών 😁

Αυτό που έβαλες έχει 2mp ανάλυση. Ξέρεις τι σημαίνει αυτό?

Για αυτό έκανα το θέμα εδώ, για να βρω κάτι σε φωτογραφική μηχανή η οποία μπορεί να είχε και άλλες χρήσεις. Δε ξέρω πολλά από αναλύσεις και άλλα τέτια, φαντάζομαι είναι κάτι κακό πάντως. Δε ψάχνω κάτι τέλειο αλλά σίγουρα να φαίνεται σχετικά καθαρά η φωτογραφία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Από αυτά που γράφεις στο πρώτο σου ποστ και το λινκ που έβαλες συμπέρανα ότι ψάχνεις για κινητό. 

Δώσε ένα μπάτζετ και αν αφορά μόνο καινούριο ή και μτχ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Δημοσ. (επεξεργασμένο)
9 λεπτά πριν, Xacti είπε

Από αυτά που γράφεις στο πρώτο σου ποστ και το λινκ που έβαλες συμπέρανα ότι ψάχνεις για κινητό. 

Δώσε ένα μπάτζετ και αν αφορά μόνο καινούριο ή και μτχ

Μπορώ να διαθέσω αρκετά λεφτά αλλά λόγω της μικρής χρησιμότητας θέλω να πάρω το φθηνότερο που γίνεται, δεν έχω πρόβλημα με μεταχειρισμένα.

Επεξ/σία από aizensama24
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...