Προς το περιεχόμενο

Πανελληνιες μετα απο 7 χρονια.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

7 λεπτά πριν, Aggeluska είπε

Μπραβο φίλε. Σου φτάνουν τελικά; 

Είμαι +1015 μόρια σε σχέση με πέρσι. Ακόμα και να υπάρξει άνοδος της βάσης, πιστεύω πως ειμαι μέσα!

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26 minutes ago, VasilisKvr22 said:

Είμαι +1015 μόρια σε σχέση με πέρσι. Ακόμα και να υπάρξει άνοδος της βάσης, πιστεύω πως ειμαι μέσα!

Κομπλέ. Καλη αρχη φιλε, μπράβο για την αποφαση σου (και εγω εδωσα 8 χρονια μετα πανελλαδικες). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 ώρες πριν, Aggeluska είπε

Κομπλέ. Καλη αρχη φιλε, μπράβο για την αποφαση σου (και εγω εδωσα 8 χρονια μετα πανελλαδικες). 

Ευχαριστώ πολύ, φιλαράκι!! Ελπίζω να κατάφερες και εσύ τον στόχο σου!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Για αρχή να σε συγχαρώ που μετά από τόσα χρόνια θα κυνηγήσεις κάτι που γουστάρεις !! Για εμένα κάνε το και αν έχεις πραγματικά το θέλεις θα το πετύχεις !! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

21 ώρες πριν, Jimmys96 είπε

Για αρχή να σε συγχαρώ που μετά από τόσα χρόνια θα κυνηγήσεις κάτι που γουστάρεις !! Για εμένα κάνε το και αν έχεις πραγματικά το θέλεις θα το πετύχεις !! 

Καλησπέρα, ,μαλλον δεν ειδες τα προσφατα σχολια στο thread! Εδωσα τις εξετασεις τελικα. Ειμαι +1015 μορια πανω απο την περσινη βαση και φετος παιρνουν περισσοτερους αστυνομικους μετα απο πολλα χρονια! Εχω ολοκληρωσει και τις προκαταρκτικες εξετασεις και τωρα αναμενω τις βασεις!! Πιστευω πως καταφερα αλλα κραταω μικρο καλαθι μεχρι την ανακοινωση των βασεων!! Ευχαριστω παρα πολυ!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

45 λεπτά πριν, VasilisKvr22 είπε

Καλησπέρα, ,μαλλον δεν ειδες τα προσφατα σχολια στο thread! Εδωσα τις εξετασεις τελικα. Ειμαι +1015 μορια πανω απο την περσινη βαση και φετος παιρνουν περισσοτερους αστυνομικους μετα απο πολλα χρονια! Εχω ολοκληρωσει και τις προκαταρκτικες εξετασεις και τωρα αναμενω τις βασεις!! Πιστευω πως καταφερα αλλα κραταω μικρο καλαθι μεχρι την ανακοινωση των βασεων!! Ευχαριστω παρα πολυ!!!

Ναι όντως δεν είχα διαβάσει τα προηγούμενα 😎 πολλά συγχαρητήρια τότε 

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...